יונדאי סונטה היברידית 2022

2 רמות גימור לדגם זה

8 מתעניינים ברכב זה כרגע.
4.2/5 - 20 דירוגים
דרגת זיהום: 3 13
רמת אבזור בטיחות: 7

רוצה פרטים נוספים על יונדאי סונטה היברידית?

נצנציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

רמות גימור של יונדאי סונטה היברידית החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 Prestige

מחיר מחירון:
198,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,447
רמת גימור:

2.0 Limited

מחיר מחירון:
218,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,683

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 218,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 2,683
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה ליונדאי סונטה היברידית החדשה

יונדאי סונטה היברידית

יונדאי סונטה היא המשפחתית המרווחת וההיברידית של יצרנית הרכבים הקוריאנית יונדאי מוטור. היא בעלת נראות וביצועים טובים שכוללים גם אבזור בטיחות מתקדם יחד עם צריכת דלק מצוינת בזכות שילוב ההיבריד, מה שמכניס אותה להגדרה של מכונית משפחתית גדולה ומשתלמת במיוחד.  היא שווקה לראשונה בישראל בשנת 2015 וכיום היא משווקת בגרסה ההיברידית שלה בשתי רמות גימור (Premium, Limited) כאשר רמת הגימור הבכירה יותר Limited מציעה אבזור עשיר למדי שנותן תמורה רבה מעבר למחירה. תוקף האחריות המקיף הניתן לסונטה עומד על 5 שנים ו- 7 שנים על המערכת ההיברידית.  

גרסת מנוע

יונדאי סונטה היברידית משלבת שני סוגי מנוע שכוללים יחידת הנעה חשמלית ויחידת הנעת בנזין. יחידת ההנעה ההיברידית עובדת על 6 הילוכים אוטומטית עם מערכת בקרה חדשה שמתאימה את מהירות המנוע החשמלי למנוע הבנזין ותיבת ההילוכים למעבר מהיר וחלק יותר.  מדובר בהנעה קדמית עם תיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק בנפח מנוע 2000 סמ"ק, 193 כ"ס עם סל"ד להספק מרבי שעומד על 6000. תאוצת המנוע מעמידה ל- 100 קמ"ש מגיע ל- 9.3 שניות עם מהירות מרבית של 192 קמ"ש.  

חווית נסיעה

הסונטה מציגה נוחות נסיעה טובה עם ספיגת מתלים לא רעה בכלל, בעיקר כאשר המכונית נעה על פני כביש גלי ולא מהמורות גדולות ומשובשות. רעשי הכביש בעת נסיעה כמעט ואינם מורגשים וטובים בהשוואה לרכבים אחרים בקטגוריה זו והיא מציגה זריזות טובה למדי בגלל תגובה מהירה של תיבת ההילוכים.  

עיצוב ואבזור

מבחינה חיצונית נראה שהעיצוב שקיבלה הסונטה שונה מדגמים אחרים של היצרן הקוריאני. זה מודגש בעיקר בפגוש ובגריל הקדמי ובעיצוב ייחודי שקיבלו חישוקי הגלגלים. גם בפנים הרכב ניתן לראות ממשק שונה שמיועד להנעה היברידית. ניתן לראות זאת בלוח מחוונים דיגיטלי ובמערכת המולטימדיה.  ואם מדברים על מולטימדיה (8 או 10 אינץ') ואבזור פנים הרכב, אנו מקבלים מערכת תפעול קולי עם פיקוד אלקטרוני לתיבת ההילוכים, משטח טעינה אלחוטי, כיוון אוטומטי של המושבים, תאורת LED אדפטיבית, פתיחה של הדלתות, התנעה באמצעות המכשיר הסלולארי, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור ועוד שלל מערכות מתקדמות.  

בטיחות

בכל הקשור למערכות הבטיחות, בסונטה ההיברידית קיימים מספר מערכות מתקדמות ביניהן מערכת שמירה על נתיב הנסיעה שמאפשרת נסיעה חצי אוטומטית בכביש מהיר או עמידה בפקקי תנועה. כמו כן קיימת מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שמתממשקת יחד עם מערכת זו.  אם אתם הורים לילדים קיימת עבורכם מערכת שמונעת יציאה של ילדים מהמושב האחורי של הרכב שמונעת יציאה לא בטוחה כאשר תבחין ברכב מתקרב. עוד נמצא שם בלימה אוטונומית, מראות צד שמציגות את צידי הרכב על גבי לוח המחוונים ועוד תכונות מתקדמות נוספות.  

לסיכום

יונדאי סונטה היברידית מציגה יחידת כוח מצוינת עם המון אבזור פנים ואבזור בטיחות ברכב וזאת בנוסף לכל נושא הבטיחות והפינוקים שהיא נותנת לכל נוסעי הרכב שישבו בה תוך הנאה ממרווח פנים גדול. היא גם מציגה צריכת דלק מצוינת. מדובר על רכב שמוגדר כרכב משפחתי אך בקלות יוכל להיכנס לקטגורית רכבי מנהלים מפנקים וחדישים.

לקוחות קפיטל מוטורס

מאמרים על דגמי יונדאי

מתעניין ביונדאי סונטה היברידית החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי