אודות קפיטל מוטורס

קפיטל מוטורס היא סוכנות הרכב המובילה בישראל ובעלת היצע שירותים מקיף בתחום הרכב הכולל מלאי רכבים חדשים, מחלקת פיננסים למימון הלוואות וליסינג, מחלקת ביטוח רכב, מחלקת התקנות וסניפים בפריסה ארצית.

קפיטל מוטורס נוסדה ב-2004 ומאז בוצעו למעלה מ-25,000 עסקאות רכב בסטנדרט המספק ללקוחות את עסקאות הרכישה האטרקטיביות ביותר.

במהלך 19 שנות פעילות רכשה קפיטל מוטורס ותק, ניסיון וקשרים מול מוסדות פיננסיים שונים בתחום הביטוח, בנקים, מימון ויבואנים על מנת לשפר באופן מתמיד את התנאים עבור לקוחותיה.

אודות קפיטל מוטורס

אמנת השירות

סטנדרט השירות שלנו

נגן וידאו
  • ביצוע פעולה והגדרת כל תנאי הינם לשיקול דעתו הבלעדית של הלקוח. כל תנאי העסקה יוצגו בפניו בשקיפות מלאה ובלי "אותיות קטנות".
  • מחירי הרכבים נקבעים ע"י היבואנים הרשמיים ובהתאם לכך נקבעות הצעות המימון האטרקטיביות ביותר עבור כל לקוח.
  • לבחירת הלקוח אפשרות מימון חוץ בנקאי ללא פגיעה באובליגו בבנק וללא חובת תשלום מקדמה.
  • עבודה בערוץ ישיר מול כל יבואני הרכב בישראל ומתן אחריות מקיפה על פי מה שנקבע ע"י היצרן.
  • התאמת תוכנית מימון בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם ליכולת ההחזר שלו
  • קפיטל מוטורס מתחייבת לספק שירות טרייד-אין ללקוח חוזר לפי מחיר מחירון לכל רכב שייבחר.

השירותים שלנו

מלאי רכבים חדשים

קפיטל מוטורס מעמידה לבחירת לקוחותיה מלאי זמין של רכבים חדשים לרכישה מיידית ממגרשי החברה. קפיטל מוטורס עובדת בשיתוף פעולה מול כל יבואני הרכב בישראל ומציעה מגוון רחב ביותר מכל דגם, בכל רמת גימור ובכל צבע.

SERES 3 החדשה

שירות דיגיטלי ואישי

השירות של קפיטל מוטורס פשוט ונוח בזכות שילוב בין מענה דיגיטלי מהיר בכל שעות היום דרך האתר, האפליקציה ובווטסאפ לצד טיפול אישי בכל פניה על ידי סוכני החברה בכל נושא לרכישת רכב חדש כולל ייעוץ, מימון, טרייד-אין, ביטוח ואחריות.

מרצדס EQC החדשה

ליסינג מימוני

תוכנית ליסינג (חכירה) ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ללא תשלום מקדמה וללא הגבלת קילומטרים, לתקופה של עד 60 חודשים. בסוף התקופה ניתן לרכוש את הרכב, להחליף לדגם חדש או לסיים את העסקה. במסלול ליסינג מימוני לקוחות עסקיים נהנים מחשבונית מוכרת לצורכי מס.

קאדילק XT4 החדשה

רכבי יוקרה ויבוא אישי

 לרשות קפיטל מוטורס רישיון יבוא רכבי יוקרה, רכבי ספורט ורכבים חשמליים במקביל ליבואנים המורשים. בנוסף לכך, לחברתנו קשרים הדוקים עם מספר סוכנויות יבוא מקביל בישראל וסוכנויות רכב מובילות באירופה ובארה"ב שבאמצעותן ניתן לאתר כל רכב, לייבא אותו לישראל ולהגשים חלום.

טרייד-אין ורכבי יד שנייה

קפיטל מוטורס מתחייבת לעסקת טרייד-אין ללקוחות חוזרים ולהחליף את הרכב לכל רכב חדש שייבחרו בעסקה הוגנת (על פי מחיר מחירון -5%, לרכבים שמורים, לאחר בדיקה). רכבי הטרייד-אין של קפיטל מוטורס מוצעים למכירה לאחר בדיקת תקינות והשבחה ובתנאי מימון נוחים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

המותגים שלנו

אתר הטרייד-אין

שירותים פיננסיים

השוואת ביטוח רכב

רכבים חשמליים