קפיטל מוטורס - קצת עלינו

רוצים לדעת מי אנחנו? מה אנחנו עושים? היכן ממוקמים? מדוע לבחור דווקא בנו? קפיטל מוטורס - נעים להכיר

 

קפיטל מוטורס נוסדה על מנת לספק לכם רכישת רכב בטוחה ומוצלחת. היום יותר מתמיד רכישת רכב חדש מהניילונים היא עניין פשוט, מיידי ואפשרי לכל כיס. בעסקאות הרכב המשופרות שיצרנו עבורכם תוכלו למצוא את חבילת התשלום המתאימה ביותר.

 

היי אנחנו קפיטל מוטורס.

קפיטל מוטורס היא סוכנות הרכבים המובילה בישראל ונחשבת לחברה פורצת דרך באספקת כל דגמי הרכב המשווקים בישראל.


מה אנו עושים?

אנו מציעים ללקוחותינו מבחר רחב של רכבים במגוון עסקאות משתלמות, בייעוץ והכוונה מקצועית הכולל צוות מיומן ומנוסה מתחום הרכב ובהצעות מימון רכב המשתלמות ביותר.


היכן אנו ממוקמים?

חברת קפיטל מוטורס ממוקמת בפריסה ארצית ובעלת שלושה סניפים עיקריים: באזור הצפון בכתובת החשמל 10, עפולה. באזורי המרכז ברחוב הגזית 2 פתח תקווה ובמשרדנו הראשיים ברחוב מצדה 9 בני ברק.


מתי החברה הוקמה לראשונה?

קפיטל מוטורס הוקמה בשנת 2004 וצברה מאז וותק וניסיון רב בשוק הרכב בישראל. במהלך 17 השנים האחרונות קפיטל מוטורס צברה עשרות אלפי לקוחות מרוצים ומכרה מעל ל- 25,000 אלף דגמי רכב חדשים, רכבי טרייד-אין, רכבים מסחריים ורכבים בייבוא מקביל ונחשבת לאחת מסוכנויות הרכב הגדולות, האמינות והמתקדמות ביותר בישראל.


מדוע לבחור דווקא בנו?

ניסיון עשירכאמור, מאז שנוסדה קפיטל מוטורס, בשנת 2004, היא החלה לצבור ניסיון עשיר וקשרים מפותחים בענף הרכב בישראל. הניסיון הרב והקשרים שצברנו מאפשרים לנו לספק לכם את עסקאות הרכב המשתלמות ביותר. אנו סוקרים את כל ההצעות השונות הניתנות לנו מגורמי מימון שונים ומוצאים עבורכם את העסקה הבטוחה והמשתלמת ביותר מביניהן.

היכרות מעמיקה עם כל הגורמים בשוק הרכבבמהלך השנים פיתחנו קשרים ענפים עם כל מקורות המימון הכוללים את כל הגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים ועם כלל היבואנים הגדולים בישראל. הניסיון הרב שצברנו וההיכרות המעמיקה עם כל הגורמים בשוק הרכב, הם אלו שעוזרים לעובדי קפיטל מוטורס להצליח לספק לכם עסקת חבילה משתלמת בהחלט.

תנאי מימון מצויניםקפיטל מוטורס מאפשרת לכם, קהל לקוחותינו, לבצע רכישות רכב מוצלחות באמצעות תנאי המימון המצוינים שאנו מספקים. אנו מאפשרים ביצוע רכישת רכב במימון מלא של 100% משווי הרכב ללא מקדמה, בתנאי מימון ייחודיים שמאפשרים לכם לקבל רכב בתנאים הטובים ביותר בישראל. פריסת התשלום עבור הרכב מותאמת במיוחד לפי יכולת המימון של כל לקוח (לקוחות פרטיים, עסקים או חברות) על מנת לאפשר לו החזר תשלומים נוח. על מנת לקבל אישור למימון העסקה מבוצעת סקירה מלאה ומציאת עסקאות אטרקטיביות בתוך מבחר חברות המימון השונות שמאפשרת לקבל הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות לכל דורש.

אחריות בקבלת הרכבעל כל קבלת רכב חדש אתם מקבלים אחריות יצרן מלאה. לא רק זאת, כיוון שמדובר בחברה גדולה ומבוססת, אתם הלקוחות יכולים להיות רגועים שקיבלתם עסקה בטוחה עם גוף גדול ואחראי שנותן להם אחריות כי מסופק להם כלי רכב איכותי וללא כל “בעיות”. לא בעיות מכאניות ולא “הפתעות” שמסתתרות מאחורי המילים הקטנות בחוזה.

שירות מצויןקפיטל מוטורס בנתה במשך השנים צוות מיומן ומקצועי מתחום הרכב על מנת לספק ללקוחותינו שירות בסטנדרט אמריקאי. במהלך השנים נצברו לזכותנו עסקאות מוצלחות רבות שהובילו לקוחות רבים לחזור ולרכוש רכבים אך ורק דרך קפיטל מוטורס. ניתן להיכנס לעמוד החברה של קפיטל מוטרס בפייסבוק ולהתרשם ממאות תגובות אוהדות של לקוחות החברה שהביעו את שביעות רצונם מרמת השירות שלה זכו.


מה אנו מבטיחים?

  • ביצוע עסקה אמינה ובטוחה, ללא “עקיצה” וללא “עבודה בעיניים”. הכול פתוח אל מול הלקוח והוא יודע מה הוא מקבל

  • מחירים אטרקטיביים בתנאים הטובים ביותר בישראל

  • קבלת הלוואות מימון חוץ בנקאיות שלא פוגעות באובליגו בבנק

  • שירות מעולה עבור קהל לקוחותינו בסטנדרט אמריקאי

  • עבודה מול כל יבואני הרכב: קבלת כל דגמי הרכבים ללא תלות ביבואן כזה או אחר

  • קבלת אחריות יבואן מלאה ברכישת הרכב

  • פריסת תשלומים נוחה שמותאמת במיוחד למצבו הכלכלי של כל לקוח ולקוח

  • צבירת קשרים רבים בעולם הרכב מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את העסקאות הטובות והמשתלמות ביותר

 
החזון שלנו
לאפשר לכל אדם להנות מרכב חדש לפי צרכיו ובהתאם לתקציבו.
הסטנדרט שלנו
חברתנו חרטה על דיגלה את השירות והמקצועיות בהחלטות ובבחירת הצוות.
המשימה שלנו
למצוא את הרכב המושלם ואת תנאי המימון הטובים ביותר בעבור לקוחותינו.
ההבטחה שלנו
חיוך מאוזן לאוזן, חוויית רכישה נעימה ותחושת סיפוק יוצאת דופן.

“קפיטליס – CapitaLease”

תוכנית זו מאפשרת ללקוחותינו לבצע עסקת מימון מלא של עד 100% משווי עלות הרכב.


בשיטה זו אין צורך במקדמה, פשוט, בוחרים רכב חדש מקטלוג הרכבים שלנו, נרשמים לאתר ומעלים את המסמכים הנדרשים לצורך ביצוע העסקה, חותמים על חוזה לרכישת הרכב ומשלמים בהוראת קבע לתקופה בת 36 חודשים.


בתוכנית זו הלקוח רוכש את הרכב ולא שוכר אותו ובכך “ידו על העליונה” זאת אומרת שאין אותיות קטנות, תמיד ניתן לצאת מהעסקה על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי ואין קנסות על מכירה לפני סוף התקופה כפי שמקובל בליסניג.


יתרה מכך, חברתנו מתחייבת ללקוחותיה לבצע עסקת טרייד אין בתום התקופה במחיר מחירון -5% (על הרכבים שנרכשו אצלנו בחברה בלבד). כך שתמיד תוכלו לבחור האם להתקדם לרכב חדש ולבצע טרייד אין או להשאר עם הרכב הקיים ולפרוס את יתרת התשלומים לתקופה נוספת.


תוכנית “קפיטליס – CapitaLease” מאפשרת גם לשכירים וגם לעצמאים לקבל את התנאים הטובים ביותר לרכישת רכב חדש ובכך לחסוך כסף רב והוצאות מיותרות בעסקאות ליסינג יקרות ורכישת רכבים משומשים בריביות חסרות הגיון.

הצטרפו לצוות שלנו
סוכנות הרכבים המובילה בישראל מגייסת לשרותיה מקצוענים ממגוון תחומים באווירה חמימה, צעירה וחדשנית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.

אי עמידה בהחזר ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021