קניה בטוחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עלייה לכביש 2004

חברת קפיטל מוטורס מובילה את ענף הרכב בישראל כבר 17 שנה. בתחילת דרכה התמקדה החברה במכירת רכבים חדשים וייבוא אישי של רכבי יוקרה, אך בשנים האחרונות נוספו מגוון אפשרויות מימון חדשות לקניית רכב חדש המאפשרות לכל נהג להגשים את חלומו ולמלא את צרכיו בדרך הנוחה והפשוטה ביותר.

שירות זה המוטורס שלנו

חברת קפיטל מוטורס מתהדרת בשירות בסטנדרט אמריקאי, אנו מקפידים להעניק ללקוח את חווית הרכישה הנעימה והקלה ביותר. חברתנו מאפשרת ללקוחותיה לבצע עסקת טרייד-אין בתום התקופה ועל ידי כך מאפשרת להם להתחדש כל 3 שנים. כמו כן, אנו מעמידים בפני לקוחותינו היצע רחב מאוד של רכבים חדשים מהם ניתן לבחור. חברת קפיטל מוטורס חרטה על דיגלה את השירות, האדיבות, האמינות והמקצועיות בכדי להבטיח לכם , הלקוחות, שקט נפשי ולהעניק לכם את האפשרויות לחלום ולהתקדם.

הניסיון העשיר

היכרותנו העמוקה עם עולם הרכב והחוסן הכלכלי שלנו כחברה מצליחה, יציבה ומשגשגת, הן הסיבות שמאפשרות לנו להצהיר בפניכם: אצלנו תקבלו את התנאים הטובים ביותר לרכישת רכב חדש ובתנאי המימון האטרקטייבים ביותר בישראל.

סע לשלום, המפתחות בפנים

אנו מודעים לכך שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו רכב חדש, לכן שינינו את כללי המשחק והשקנו את תכנית ”קפיטליס“ המהפכנית המציעה אפשרויות של עד 100% מימון ואופציה לטרייד-אין בתום השלוש שנים כך שתוכלו לבחור אם להתקדם לרכב חדש או להישאר עם הרכב הקיים ולפרוס את יתרת התשלומים מחדש. כמו כן, אצלנו אין קנסות על מכירה לפני תום התקופה כמקובל בחברות הליסינג, ניתן למכור את הרכב בכל שלב ולצאת מהעסקה ללא קנסות ואותיות קטנות. חברתנו עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים והיבואנים בישראל, על מנת להעניק לכם את עסקאות המימון הטובות ביותר ולאפשר לכם לבחור את הרכב שהכי מתאים לכם מתוך מגוון רחב של רכבים מכל הדגמים ובכל הקטגוריות.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.
כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021