ליסינג מימוני

מוכנים להתקדם לרכב חדש

במסלול ליסינג מימוני?

כל רכב בכל רמת גימור

מכל יצרן שניתן להשיג בישראל

ללא תשלום מקדמה

ומבחר אפשרויות בסיום העסקה

ללא הגבלת ק"מ

סעו ללא הגבלה

רכב חדש כל 3 שנים

עם התחייבות לטרייד-אין עתידי

מה זה ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני, נקרא גם ליסינג פרטי וזו למעשה עסקת חכירה של רכב. חברת המימון היא הבעלים החוקי של הרכב והלקוח בעצם שוכר אותו לפרק זמן מוסכם. השוכר הוא האחראי על תפעול הרכב וזה כולל את כל ההוצאות וההתחייבויות מדלק ועד לביטוח. במועד סיום עסקת ליסינג מימוני (לאחר 36 חודשים) על הלקוח לבחור האם להחליף את הרכב לחדש או להחזיר את הרכב לחברת המימון.

במשפט אחד: הליסינג המימוני זה כינוי לעסקת ליסינג פרטי בה הרכב נמצא בבעלות חברת המימון ומושכר לתקופה של 3 שנים ללקוח פרטי.

בקפיטל מוטורס אפשר להתקדם לרכב חדש בעסקת ליסינג ולרשום את הבעלות על שם הלקוח. גם בעסקת ליסינג פרטי וגם בעסקת ליסינג לעסקים.

מרצדס eqe החדשה
ליסינג מימוני לעסקים

לקוחות עסקיים

בעסקת ליסינג לעסקים נרשמת חשבונית אחת לכל התקופה או חשבונית חודשית (בהתאם לתנאי העסקה). חשבונית זו מאפשרת ללקוח לקבל החזרי מס כפי שמקבלים בהשכרת רכב עבודה.

ליסינג מימוני פרטי

לקוחות פרטיים

ליסינג פרטי וליסינג מימוני אלו עסקאות דומות כאשר היתרון המרכזי הוא שאין צורך ברכישת רכב, רק תשלום חודשי. זה אומר שאין צורך להתעסק במכירה שלו, מקבלים רכב חדש כל 3 שנים וניתן לבחור מכל רכב בכל רמת גימור.

כדאי לדעת - עסקת ליסינג מימוני פרטי

ב.מ.וו M4 החדשה

בעלות על הרכב בעסקת ליסינג

בעסקת ליסינג מימוני הרכב רשום בבעלות חברת הליסינג/ההשכרה. 

בעסקת מימון הרכב נרשם על שמו של הלקוח והוא בבעלותו המלאה החל מהתשלום הראשון.

צ'רי טיגו 7 פרו החדשה

תשלום מקדמה​

ברוב חברות הליסינג יש צורך לשלם מקדמה לפני קבלת הרכב. בסיום העסקה, כאשר הלקוח נדרש להחזיר את הרכב, הכסף לא חוזר אל הלקוח.

קפיטל מוטורס מאפשרת לקבל רכב חדש בליסינג מימוני ללא תשלום מקדמה.

מקסוס-edliver-3 החדש

תשלום חודשי​

בעסקת ליסינג הלקוח תמיד ישלם יותר בכל חודש לעומת עסקת מימון.

כדי לאפשר לכל לקוח לנהוג ברכב שהוא מעוניין בו, היועצים של קפיטל מוטורס מבצעים השוואה להתאמת מסלול הרכישה המתאים ביותר.​

ליסינג מימוני בתנאים הטובים ביותר

 כדי שלקוחותינו יהנו  מרכב חדש בתנאים הטובים ביותר אנו מייעצים לכל לקוח לבחור את עסקת הרכישה המתאימה לו לפי: צרכים אישיים, סוג רכב ויכולת עמידה בהחזרים חודשיים.

שאלות נפוצות

המסלול המימוני לרכישת רכב חדש מאפשר לכם לקבל רכב בפריסה להחזרים חודשיים. מסלול זה מיועד בעיקר לבעלי עסקים אשר מעוניינים בחשבונית להחזרי מס ולקבל בעלות על הרכב.

גם לקוחות פרטיים יכולים להתחדש במסלול המימוני אך אין לו אף יתרון על תוכנית אישית למימון רכב חדש. התייעצו עם נציג כדי להבין איזו תוכנית מתאימה לכם יותר.

רכב שברישיון שלו רשום "בעלות קודמת: ליסינג" מאבד מארכו כ-17% לאחר 3 שנים לפי מחירון (בנוסף לירידת הערך המקובלת לאותו דגם).

כדי להתחדש ברכב דרך קפיטל מוטורס כל שעליכם לעשות הוא לשלוח מסמכים דרך האתר או בווטסאפ. וועדת האשראי שלנו תבחן אם אתם זכאים למימון. במידה וכן, פשוט תבחרו את הרכב החדש שלכם, תרכיבו יחד עם נציג את המסלול הנוח לכם ולאחר כשבועיים נזמין אתכם למגרש לקבל את הרכב.

מסלול הליסינג התפעולי מספק שירותים נלווים לרכב הכלולים בתשלום החודשי: טיפולים תקופתיים, תיקונים קלים, טסטים, ביטוח ועוד. בעסקת הליסינג המימוני תשלמו הרבה פחות אך את תחזוקת הרכב והביטוח תצטרכו לשלם בעצמכם.

זה תלוי באופי השימוש שלכם ברכב, מספר הרכבים שאתם  צריכים, האם אתם לקוחות פרטיים או עסקיים וכו'. ליסינג תפעולי תמיד יהיה יקר יותר מהמסלול המימוני ולכן כדאי להייעץ על כך עם נציג קפיטל מוטורס.