ליסינג פרטי

מוכנים להתקדם לרכב חדש

במסלול ליסינג פרטי?

כל רכב בכל רמת גימור

מכל יצרן שניתן להשיג בישראל

ללא תשלום מקדמה

ומבחר אפשרויות בסיום העסקה

ללא הגבלת ק"מ

נוסעים כמה שרוצים

תנאים גמישים

לפי מה שנוח לכם

מהי עסקת ליסינג פרטי?

השיטה הנוחה הגיעה מתחום הנדל"ן. בדיוק כפי שניתן להשכיר דירה למשך תקופת החוזה, מבלי לקנות אותה, כך גם ניתן להתחדש ברכב – בלי לקנות אותו. ליסינג פרטי נגזר מהליסינג המימוני, ששימש פיתרון לחברות גדולות שהיו צריכות כמות גדולה של רכבים, ולחדש אותם כל מספר שנים. אנשים אחרים, שלא קיבלו רכב מהעבודה, רצו גם אלטרנטיבה שתאפשר להם לנהוג ברכב חדש, כל 3 שנים, מבלי לקנות אותו או להתעסק במכירה שלו – כך נולד הליסינג הפרטי.

כיצד עובד ליסינג פרטי?

אישור מסלול ליסינג פרטי

כדי לקבל רכב חדש בעסקת ליסינג פרטי יש צורך באישור עקרוני לעסקה הניתן בידי וועדת האשראי של חברת הליסינג, תשלום מקדמה ובניית מסלול החזר חודשי למשך כל תקופת הליסינג.

החזר חודשי נמוך

חברות ליסינג פרטי רוכשות את הרכבים בכמויות וזה מאפשר הוזלה משמעותית בתמחור הרכב ללקוח. כך ניתנת האפשרות לקבל את הרכב בליסינג לפי מחיר מחירון.

שלוש אפשרויות בסיום העסקה

בסוף תקופת הליסינג ניצבות 3 אפשרויות לבחירת הלקוח: לשלם את ההפרש הנותר כדי לקנות את הרכב, להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולקחת רכב חדש ללא תשלום מקדמה או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולסיים את העסקה.

ליסינג פרטי בראש שקט

בסיום העסקה, בגלל שהרכב רשום על חברת הליסינג, אין צורך להתעסק בהליך מכירתו – האחריות מוטלת על חברת הליסינג.

היתרונות של קפיטל מוטורס

EVEASY לימו החדשה

כל רכב בכל רמת גימור

אצלנו תמצאו את כל הדגמים מכל היבואנים ובכל רמת גימור הקיימת בישראל. אל תתפשרו, אנחנו נעזור לכם בבחירת הרכב שהכי מתאים לכם.  

טויוטה קורולה קרוס החדשה

ללא תשלום מקדמה

אתם בוחרים את תנאי העסקה: כמה מקדמה לשלם, למשך כמה זמן לפרוס את התשלומים ומה לעשות עם הרכב בסוף התקופה.

אייווייז U5 החדשה

ללא הגבלת קילומטרים

עסקת הליסינג שלנו לא סטנדרטית – אנחנו לא מגיבלים אתכם בשום דבר. אתם יכוים לנסוע כמה שאתם רוצים, להתקין ולשנות דברים ברכב וכן גם ניתן למכור את הרכב בכל שלב ולבטל את העסקה.

בואו נעשה את זה פשוט

בעסקת ליסינג פרטי נבדוק את זכאותכם לעסקת מימון משתלמת, נייעץ בבחירת רכב ונבנה יחד איתכם מסלול שמתאים בול לתקציב והצרכים שלכם.

התפתחות הליסינג הפרטי בישראל

הליסינג הפרטי קיים בישראל כבר זמן מה אך את הפריחה שלו ניתן לראות בעיקר בשנים האחרונות. הסיבה העיקרית לגדילה בפופולאריות של הליסינג טמונה בשינוי במיסוי רכבי ליסינג על ידי העלאת שווי השימוש. כמו כן עקב התכווצות הליסינג התפעולי שבו חברות הליסינג היו מספקות את כל שירותי תחזוקת הרכב בזמן החכירה, חברות הליסינג החלו לחפש דרכי פעולה נוספות על מנת לקיים את עצמן והחליטו לפנות אל השוק הפרטי. כמו כן עדיין ניתן למצוא ולהשיג עסקאות ליסינג תפעולי שאינן מיועדות רק לחברות.

טויוטה קורולה האצ'בק החדשה

ליסינג תפעולי

לליסינג התפעולי יתרונות רבים מכיוון שכל השירותים והאחזקה על הרכב כלולים במחיר ההחזר החודשי. זה כולל טיפולים, אגרות רישוי, ביטוח, טסט ואף תיקונים במסגרת ההסכם – ממש כמו השכרת רכב לטווח ארוך. הבעיה בליסינג תפעולי היא שהמחיר החודשי של השירות גבוהה מאוד ביחס למחיר האמיתי של הרכב.

כדי לקבל מידע נוסף על עסקאות הליסינג שלנו אתם מוזמנים לשלוח הודעת ווטסאפ לנציג

יתרונות קניית רכב דרך חברת ליסינג

כאשר אדם מעוניין לרכוש רכב חדש ואין בידיו את הסכום המלא לשלם בעבור הרכב הוא נאלץ להיעזר במקור מימון. יש שלוש מקורות מימון עיקריים והם:

מימון בנקאי

ניתן לקבל את השירות מהבנק שלכם ומכל בנק אחר

מימון חוץ בנקאי

קבלת אשראי לרכישת רכב מחברת ביטוח או חברת פנסיה

ליסינג פרטי

תשלום עבור השימוש ברכב ללא רכישתו

EVEASY לימו החדשה

מימון קפיטל מוטורס

במקרה של קבלת מימון בנקאי או מימון חוץ בנקאי הרכב נרשם בערבות כנגד ההלוואה. בעסקת מימון בקפיטל מוטורס הלקוח אינו מתחייב להחזיק את הרכב לכל אורך התקופה. למעשה, ניתן למכור את הרכב בכל שלב באופן עצמאי ולפרוע את כספי המימון.

ניסאן אלטימה החדשה

מימון יבואן

מימון דרך היבואן איננו ניתן לרוב ישרות ממנו אלא הוא משמש רק כמטווח בין הלקוח לבין חברות חיצוניות. החיסרון שבבחירה במימון דרך היבואן הינו שפעולה זו תקטין את אפשרויות המיקוח של הלקוח וכן היבואן גם עשוי לגבות עמלה על התיווך.

טרייד-אין ליסינג פרטי

חברות הליסינג הפרטי יכולות להציע מגוון של אפשרויות תשלום לעסקה. כמו כן, במקום להשתמש בהון עצמי לצורך תשלום מקדמה לעסקת הליסינג, הלקוח יכול למסור את הרכב הישן שללו לחברת הליסינג ובכך גם להוזיל את מחיר העלות החודשית. כמו כן על ידי החכרת רכבים מחברות הליסינג הפרטי ניתן למעשה להחליף לרכב חדש כל 3 שנים כאשר אין כל צורך לצאת אל השוק הפרטי ולהתאמץ על מנת למכור את הרכב הישן במחיר נמוך מהמצופה (במיוחד כאשר נקנה מחברת ליסינג והרכב מגיע אל הצרכן כבר כאשר הוא רשום ב"בעלות חברת ליסינג"). יתרון נוסף של בחירה בליסינג הפרטי הינו שלא פעם תציע חברת הליסינג ללקוחותיה לקבל אבזור נוסף לרכב וכזה שאיננו מוצע בדגם הרכב המקורי כמו חיישני חנייה ומסך מולטימדיה בהתקנה מקומית.

ליסינג פרטי - חסרונות

אאודי a3 סדאן החדשה

ירידת ערך

החיסרון הבולט ברכישת רכב דרך ליסינג פרטי הוא שבזמן העברת הבעלות על הרכב (במידה ובתום התקופה האדם הפרטי יחליט להשלים את הסכום ולקבל את הבעלות על הרכב) הוא כבר ייחשב כרכב יד שנייה, דבר שיוריד במידה מסוימת את מחירון הרכב.

גיפ גלדיאטור החדש

אין יכולת לשדרג

חסרון נוסף הינו שעד לתום השלמת העסקה הרכב רשום על שם חברת הליסינג וללקוח אין כל זכות על הרכב. חיסרון משמעותי מאוד כאשר מדובר ברכב עבודה או רכב שטח שיש צורך לשדרג או לאבזר באופן עצמאי.

טסלה מודל Y

הגבלות נוספות

חסרונות נוספים טמונים בהסכמים הנחתמים בין חברת הליסינג ללקוחותיה. למשל, במקרים רבים מוגבלת כמות הקילומטרים המותרת לאדם לנסוע עם הרכב של חברת הליסינג במהלך שנה או חודש (למשל 20 אלף קילומטרים בשנה) וכל חריגה מההסכם עשויה לגרור קנסות.

יונדאי i10 החדשה

יקר יותר

כמו כן בעת חתימת ההסכם יש לשים לב לכל הגורמים, הגלויים והסמויים שכן לעיתים עלויות המימון הסמויות בעסקאות ליסינג פרטי גבוהות מאשר במימון לצורך קניית רכב חדש.

למי מיועד ליסינג פרטי?

בגלל שהתחבורה הציבורית בישראל אינה אמינה ואינה מגיעה לכל חלקי הארץ, רוב האנשים בישראל מעדיפים לשלם יותר ולהחזיק רכב פרטי. שכירים ועצמאים רבים אשר מעוניינים ברכישת רכב חדש על פני השכרת רכב או רכישת רכב בשיטת ליסינג כפי שצוינה במאמר על פני לקיחת הלוואה ממקורות מימון שונים יעדיפו להתקשר עם חברת ליסינג המציעה שירותי ליסינג פרטיים.

כמו כן מכיוון שעל ידי שימוש בשירותי ליסינג פרטי, יכול האדם הפרטי להימנע ממגוון רחב של פעולות הנדרשות מבעלי רכב כמו התרוצצות בין מוסכים לצורך רישיונות ופעולת הקנייה והמכירה של הרכב אשר בהתקשרות מתמשכת עם חברת הליסינג ניתן להחליף לרכב חדש בכל כמה שנים וזאת מבלי הצורך לחפש קונים ולקנות רכב חדש במחיר מלא בכל פעם.

בנוסף, אנשים אשר מעוניינים להשתמש ברכב חדש או במצב חדש ואין הם מעוניינים לרכוש אותו מסיבות שונות כמו העתק מגורים לחו"ל יעדיפו להתקשר עם חברת ליסינג פרטי לצורך השכרת שירותיה.

המוניטין של ליסינג פרטי בישראל

עבור רוב האנשים האסוציאציה הראשונה כשהם שומעים את המילה 'ליסינג' היא מגרש חניה של חברת היי-טק, בו חונה צי של מאות רכבי מאזדה, קיה ויונדאי, כשמדבקה עם לוגו החברה מזדקרת בגאווה על כנף המכונית.

ואכן, שנים רבות המונח הזה התייחס אל תרבות תעסוקתית, סוג של סמל סטטוס עבור דור שלם של ישראלים צעירים שצמחו בחממות ההיי-טק החל משנות התשעים.

טסלה מודל 3 החדשה

ליסינג: טסט לרישוי שנתי, דלקן, ביטוח

חלק מחוויית הליסינג הקולקטיבית הזו קשורה לעובדה שכחלק מהדיל נהנו עובדי הליסינג מתחזוקה שוטפת של הרכבים כאשר הם במשרד – טיפולים, תיקונים, העברת טסט ואפילו ניקיון שבועי של הרכב היו חלק מהדיל. לכן הליסינג הזה נקרא 'ליסינג תפעולי' ובמהלכו, הארגון שמשלם לחברת הליסינג, לא מסתפק רק בחכירת הרכבים אלא רוכש גם שירותי אאוטסורסינג של תפעול וניהול של צי הרכב.

ברור שהמרכיב התפעולי בליסינג מייקר מאוד את המוצר, אבל לחברות גדולות זה חוסך את כאב הראש בלהחזיק מחלקת רכב פנימית ומייצר הרבה שקט לעובדים. בכל אופן, מבחינה תפיסתית במשך שנים ארוכות כך הבינו רוב הישראלים את המונח 'ליסינג', וכשהופיע בזירה 'הליסינג הפרטי' הציבור הגיב בחשדנות, זה הרגיש כמו סוג של מותרות שרק אנשים אמידים יכולים ליהנות ממנו.

סוגי ליסינג: ליסינג מימוני פרטי

כאן המקום לציין שתחת המונח 'ליסינג' קיימים כמה קונספטים עסקיים שונים. השלד של כל עסקת ליסינג הוא 'ליסינג מימוני'. מונח זה מתייחס לעלות חכירת הרכב בלבד, שמגולמת בבלאי וירידת הערך המשוערת ונפרסת לאורך התקופה.

בליסינג התפעולי מצטרף לזה מרכיב התחזוקה והתפעול של צי הרכב. הרעיון ב'ליסינג פרטי' הוא לשווק רק את המרכיב המימוני במשוואה ולהשאיר את האחריות לתחזוקה השוטפת ללקוח. התוצאה היא הצעת ליסינג נמוכה ומשתלמת במיוחד שפונה לציבור הרחב.

איך קונים רכב חדש ללא מקדמה?

בארצות הברית השיטה הזו מאוד נפוצה כבר שנים ארוכות, ולפי הערכות כתשעים אחוזים מרכישות של רכב חדש מתבצעות בנגזרת כזו או אחרת של ליסינג מימוני פרטי.

הציבור בישראל יותר חשדן ושמרן ומרבית הישראלים לא מוותרים בקלות על הבעלות הפורמאלית שממשיכה להיות העדפה המרכזית, ולכן לצד ליסינג פרטי שוק הרכב הישראלי פיתח גם שיטות מימון חדשות שיסייעו לאנשים שמתעקשים להיות בעלים של רכב פרטי להגשים את חלום ולקנות רכב חדש "מהניילונים".

כדי לקבל מידע נוסף על עסקאות הליסינג שלנו אתם מוזמנים לשלוח הודעת ווטסאפ לנציג

ליסינג מימוני פרטי: הפתרונות החכמים של 'קפיטל מוטורס'

אי אפשר לדבר על מהפכת המימון והליסינג הפרטי בענף הרכב הישראלי בלי להזכיר את 'קפיטל מוטורס', קבוצת הרכב המובילה בישראל. ל'קפיטל מוטורס' יש שני כובעים משמעותיים בשוק הרכב הישראלי.

על הצד המימוני פיננסי כבר רמזנו: 'קפיטל מוטורס' מאפשרת רכישת רכב חדש במימון מלא וללא תשלום מקדמה. לצד זה 'קפיטל מוטורס' היא גם הגוף הגדול בישראל שעוסק ביבוא מקביל ו'קטלוג הרכבים החדשים' שלה כולל מאות דגמים של כל היצרנים ממרבית הקטגוריות – אף סוכנות רכב אחרת בישראל לא מתקרבת למבחר הזה.

השילוב הזה לא רק הופך אותה ל-one stop shop לרכישת רכב חדש, אלא מאפשר לה לחסוך עלויות תיווך ובכך להציע ללקוחות את הריביות הכי אטרקטיביות בשוק הרכב  באחריות.
שאלות ותשובות בנושא ליסינג פרטי

ליסינג פרטי זו עסקת רכישת רכב חדש באמצעות הלוואה חוץ בנקאית מחברת ליסינג. התשלום עבור הרכב מתבצע על בסיס חודשי למשך של 36-60 חודשים כאשר הוא מגלם בתוכו את ירידת הערך של הרכב וריבית על העסקה. בסוף התקופה אפשרויות לבחירה ללא התחייבות.

בעסקה זו, כמו בעסקת ליסינג פרטי, הלקוח מקבל רכב מחברת הליסינג תמורת תשלום חודשי למשך 3-5 שנים. בנוסף לתשלום הרגיל, הלקוח משלם כסף נוסף בכל חודש עבור תפעול ותחזוקה של הרכב על ידי חברת הליסינג. היא למעשה האחראית על הביטוח, טיפולים שוטפים, תיקונים (במסגרת ההסכם) טסט שנתי וכו'.

עלות עסקת ליסינג פרטי משתנה בהתאם לסוג הרכב, תנאי העסקה (פרטי/תפעולי) ומשך תקופת העסקה. ליסינג פרטי לעולם יהיה יקר יותר מעסקת מימון לרכב חדש.

ברשות חברת ליסינג צי של רכבים שהיא רכשה מראש כדי להשכיר אותם. אלה דגמים פשוטים בדרך כלל בעלי עלות אחזקה נמוכה. כל אחד מהרכבים ניתן להשכיר (או להכחיר) למשך תקופה ארוכה (3-5 שנים) ועסקת השכרה זו נקראת למעשה ליסינג פרטי. הלקוח אינו הבעלים של הרכב ובסיום התקופה עליו להחזיר את המכונית לחברת ההשכרה.

ליסינג מימוני זו עסקה שמתאימה במיוחד לשכירים, עצמאים וחברות.

מסלולי הליסינג שלנו גמישים ולכן אנחנו נחליט יחד אתכם על כל תנאי העסקה. בשלב הראשון נבדוק את התאמתכם לקבלת רכב בליסינג מימוני, לאחר מכן נבדוק איזה רכב הכי מתאים לכם ולבסוף נגדיר את משך תקופת העסקה, גובה התשלום החודשי ואילו תנאים והטבות מיוחדות נוספות מגיעות לכם. בסיום התהליך תקבלו את הרכב החדש שלכם בתנאים שהכי מתאימים לכם.

בעסקת ליסינג מימוני הרכב רשום על שם חברת הליסינג אך כל ההתחייבויות עליו הן באחריות הלקוח:

  • טיפולים, תיקונים, אחזקה שוטפת
  • קנסות, חניה, כבישי אגרה 
  • הסדרת ביטוח
  1. להתקדם לכל רכב חדש לבחירתכם
  2. למכור את הרכב ולסיים את העסקה
  3. לקנות את הרכב (ניתן לפרוס עד 60 תשלומים נוספים)