פיג'ו 3008 1.2 אקטיב בדרך להשוואה...

קפיטל מוטורס - גישה מהירה

שאלות ותשובות

“קפיטל מוטורס” היא הינה קבוצת הרכבים המובילה בישראל, החברה מחולקת לכמה זרועות כגון: מכירת רכבים חדשים, ייבוא מקביל, ביטוח, פיננסים, טרייד-אין, מימון וליסינג.

רכב במימון מאפשר לכל אחד לרכוש רכב חדש בעסקה של עד 100% מימון מלא, ללא הון עצמי, מבחר ענק של דגמים חדשים לחלוטין “ישירות מהניילונים” – עסקת המימון הייחודית של חברת קפיטל מוטורס מאפשרת לכל אחד לרכוש רכב לפי תקציב, החזר חודשי תפור במיוחד עבור הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו כלפי הרכב. – בעסקת מימון הרכב נרשם בבעלות הקונה מהיום הראשון “ידו על העליונה”.

כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו, כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.

מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר בעבורכם, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה ברכב חדש.

בליסינג הלקוח משלם בעבור שכירה / חכירה של הרכב ולכן בתשלומים החודשיים יהיה מגולם עלויות ריבית גבוהות מרכישה, כמו כן בעסקת ליסינג ישנם התחייבויות כלפי הגבלת קילומטרים, ביטוחים וכדומה. לעומת זאת, במימון הרכב נרשם על שמך מהיום הראשון ובכך “ידך על העליונה” – ללקוח הפרטי זה עדיף בהרבה.

כמובן! אנו מתמחים בעסקאות טרייד-אין ומאפשרים לכם להחליף את הרכב הישן למבחר דגמים חדשים, כמו כן, חברתנו תדאג לעזור לך בסגירת המימון לרכב הישן ובקבלת תנאים אטרקטייבים בהרבה מהעסקה הקודמת שלך.

אצלנו הרכב בבעולתך מהיום הראשון ולכן בכל שלב ניתן לצאת מהעסקה על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי, או לחילופין לבצע עסקת טרייד-אין בתום התקופה של ה- 36 חודשים.

ממש לא, אין הגבלת קילומטר.

אנו עובדים עם כל היבואנים ומאפשרים ללקוחותינו לרכוש כל סוג רכב חדש, פרטי, מסחרי, ג’יפ ואפילו מיניבוסים.

אנחנו מאמינים בשקיפות. אצלנו אין שום אותיות קטנות, הגבלת קילומטרים, כמו כן, ניתן לצאת מהעסקה בצורה עצמאית בכל שלב על ידי סגירת ההלוואה ומכירת הרכב.

קפיטל מוטורס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים בישראל על מנת להבטיח שלקוחות החברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר בענף הרכב.

כמובן, העסקה שלנו מאפשרת לבעלי עסקים קטנים / בעלי חברות לרכוש את הרכב ולרשום אותו ברישום פרטי על שם הקונה (לא על החברה בע”מ – חשוב) ניתן לקבל חשבונית על שם בעלים של החברה ובכך להזדכות בהוצאה מוכרת ובפחת בעבור ירידת הערך של הרכב. ( אין באמור לייעץ – נא להתייעץ עם רו”ח שלכם ולהסביר שזה רכישה ולא ליסינג )

רכבים מסחריים מעל 3.5 טון בעלי שווי שימוש “0” רשאים לקבל זיכוי מלא של המע”מ, זיכוי בעבור ירידת הערך של הרכב עד 20% בשנה, וזיכוי נוסף בעבור החזר מס בלו.

כמובן, עולים חדשים מטופלים במחלקה מיוחדת בסניף בני ברק שהקמנו במיוחד עבורכם. תוכלו להינות מהנחות אטרקטיביות במיוחד ובקבלת עזרה בפתיחת חשבון בנק חדש בישראל ובמימון לרכב החדש.

לצערנו לא, אנו מתעסקים אך ורק בייבוא מקביל של מבחר דגמים ספצייפים בלבד מהסיבה שרק אותם אנחנו יודעים לממן בתנאים אטרקטיביים.

כניסה לאזור משתמש
על מנת להכנס לאזור האישי עליכם להזין את מספר הטלפון הנייד שלכם,
לאחר הזנת המספר תקבלו קוד אימות לצורך אימות זהותכם.
הקלד את הקוד שנשלח אלייך מקפיטל מוטורס
אם לא קיבלת כזה, נסה לשלוח סמס שוב
ברוכים הבאים לקפיטל מוטורס!
עכשיו רק נשאר לנו להכיר טוב יותר :)