שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

שאלות בנושא קפיטל מוטורס, רכישת רכב חדש, מימון, טרייד-אין ועוד.

מה זה קפיטל מוטורס?
“קפיטל מוטורס” הינה קבוצת הרכבים המובילה בישראל. החברה מחולקת לכמה זרועות כגון: מכירת רכבים חדשים, ייבוא מקביל, ביטוח, פיננסים, טרייד-אין, מימון וליסינג.
מה זה אומר לרכוש רכב במימון?
רכב במימון מאפשר לכל אחד לרכוש רכב חדש בעסקה של עד 100% מימון מלא, ללא הון עצמי, מבחר ענק של דגמים חדשים לחלוטין “ישירות מהניילונים” – עסקת המימון הייחודית של חברת קפיטל מוטורס מאפשרת לכל אחד לרכוש רכב לפי תקציב, החזר חודשי תפור במיוחד עבור הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו כלפי הרכב. בעסקת מימון הרכב נרשם בבעלות הקונה מהיום הראשון “כשידו על העליונה”.
האם כל אחד יכול לקבל מימון?
כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו. כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.
איך עובד תהליך מימון הרכב?
מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר בעבורכם, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה ברכב חדש.
במה שונה רכישת רכב במימון מליסינג?
בליסינג הלקוח משלם בעבור שכירה / חכירה של הרכב ולכן בתשלומים החודשיים יהיה מגולם עלויות ריבית גבוהות. כמו כן בעסקת ליסינג ישנן התחייבויות כלפי הגבלת קילומטרים, ביטוחים וכדומה. לעומת זאת, במימון, הרכב נרשם על שמך מהיום הראשון ובכך “ידך על העליונה” – ללקוח הפרטי זה עדיף בהרבה.
כבר יש לי רכב במימון, האם אני יכול להצטרף אליכם?
כמובן! אנו מתמחים בעסקאות טרייד-אין ומאפשרים לכם להחליף את הרכב הישן למבחר דגמים חדשים, כמו כן, חברתנו תדאג לעזור לך בסגירת המימון לרכב הישן ובקבלת תנאים אטרקטייבים בהרבה מהעסקה הקודמת שלך.
אחרי כמה זמן אפשר לשדרג רכב שנרכש בקפיטל מוטורס?
אצלנו הרכב בבעלותך מהיום הראשון ולכן בכל שלב ניתן לצאת מהעסקה על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי, או לחילופין לבצע עסקת טרייד-אין בתום התקופה (36 חודשים).
האם יש הגבלת קילומטר?
ממש לא, אין הגבלת קילומטר.

איזה דגמים חדשים אנחנו מוכרים?
אנו עובדים עם כל היבואנים ומאפשרים ללקוחותינו לרכוש כל סוג רכב חדש, פרטי, מסחרי, ג’יפ ואפילו מיניבוסים.

מה לגבי קנסות, אותיות קטנות והתחייבויות נסתרות?
אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן אצלנו אין שום אותיות קטנות או הגבלת קילומטרים. כמו כן, ניתן לצאת מהעסקה בצורה עצמאית בכל שלב על ידי סגירת ההלוואה ומכירת הרכב.


מול אילו גופים ממנים אנחנו עובדים?
קפיטל מוטורס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים בישראל על מנת להבטיח שלקוחות החברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר בענף הרכב.


בעלי עסק מורשה / חברה בע"מ רשאים לרכוש רכב?
כמובן. העסקה שלנו מאפשרת לבעלי עסקים קטנים / בעלי חברות לרכוש את הרכב ולרשום אותו ברישום פרטי על שם הקונה (לא על החברה בע”מ – חשוב) ניתן לקבל חשבונית על שם בעלים של החברה ובכך להזדכות בהוצאה מוכרת ובפחת בעבור ירידת הערך של הרכב. ( אין באמור תחליף לייעוץ – נא להתייעץ עם רו”ח שלכם ולהסביר שזה רכישה ולא ליסינג ).
האם רכב מסחרי לעסק מוכר כהוצאה?
רכבים מסחריים מעל 3.5 טון בעלי שווי שימוש “0” רשאים לקבל זיכוי מלא של המע”מ, זיכוי בעבור ירידת הערך של הרכב עד 20% בשנה, וזיכוי נוסף בעבור החזר מס בלו.


האם עולים חדשים יכולים לרכוש אצלנו?
כמובן, עולים חדשים מטופלים במחלקה מיוחדת בסניף בני ברק שהקמנו במיוחד עבורכם. תוכלו להינות מהנחות אטרקטיביות במיוחד ובקבלת עזרה בפתיחת חשבון בנק חדש בישראל ובמימון לרכב החדש.

האם אתם עושים ייבוא אישי?
לצערנו לא, אנו מתעסקים אך ורק בייבוא מקביל של מבחר דגמים ספצייפים בלבד מהסיבה שרק אותם אנחנו יודעים לממן בתנאים אטרקטיביים.השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו

נציגי קפיטל מוטורס זמינים תמיד לשירותיכם.
האפליקציה של קפיטל מוטורס
האפליקציה זמינה לכולם ומאפשרת מגוון פעולות מהירות כמו קבלת הצעת טרייד-אין לרכב הישן, העלאת מסמכים לרכישת רכב חדש, איתור סניפים ועוד.

אי עמידה בהחזר ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כל הזכויות שמורות לחברת קפיטל מוטורס בע"מ - 2021