שאלות ותשובות

על מימון, טרייד-אין ורכישת רכב חדש בקפיטל מוטורס

“קפיטל מוטורס” הינה קבוצת הרכבים המובילה בישראל. החברה מחולקת ל-3 זרועות:

רכבים חדשים – מכירת רכבים חדשים, יבוא אישי ויבוא מקביל.

טרייד-אין – מכירת וקניית רכבי יד שנייה.

פיננסים – מימון, מתן הלוואות וסוכנות ביטוח.

במקום לשלם את מלוא מחיר הרכב, ניתן לרכוש אותו בפריסת תשלומים נוחה באמצעות גוף מימון כמו בנק או חברת אשראי. רכישת רכב במימון מלא ללא מקדמה מאפשרת להתחדש ברכב ללא הון עצמי על בסיס החזר חודשי שהלקוח יכול לעמוד בו במסגרת הסכם תקופת המימון (כ-3 שנים).

כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו. כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.

מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר בעבורכם, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה ברכב חדש.

בעסקת ליסינג הלקוח משלם עבור השכרת הרכב מחברת הליסינג, שירות הכרוך בתשלום מקדמה (כ-10% ממחיר הרכב), עלויות חודשיות גבוהות יותר, הגבלת קילומטרים וריביות מוגדלות. כמו כן, בגלל שהרכב אינו רשום על שמו של הלקוח אלא כ"חברת ליסינג" הוא מאבד מערכו ואינו עובר לבעלותו של הלקוח בסוף התקופה (יש אפשרות לרכוש אותו מחברת הליסינג בסיום העסקה).

כמובן! אנו מתמחים בעסקאות טרייד-אין ומאפשרים לכם להחליף את הרכב הישן למבחר דגמים חדשים. כמו כן, חברתנו תדאג לעזור לכם בסגירת המימון לרכב הישן ובקבלת תנאים אטרקטיביים בהרבה מהעסקה הקודמת.

בחתימה אצלנו, הרכב בבעלותך מהיום הראשון ולכן בכל שלב ניתן לצאת מהעסקה על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי, או לחילופין לבצע עסקת טרייד-אין בכל שלב בעסקה בהתאם לתנאים שנקבעו.

לא. אין הגבלת קילומטרים בעסקת המימון שלנו. הרכב הוא שלכם ובבעלותכם מיום הרכישה.

רכישת רכב חדש דרך האתר או האפליקציה:

  1. נרשמים לאזור משתמש אישי
  2. שולחים מסמכים נדרשים
  3. מקבלים אישור מוועדת האשראי
  4. בוחרים רכב חדש בעזרת הקטלוג שבאתר או יחד עם סוכן מטעמנו
  5. עוברים על כל הנתונים, התנאים והחוזה יחד עם הסוכן בשיחת טלפון או בשירות עד הבית
  6. מגיעים לסוכנות ומקבלים את הרכב החדש

אנו עובדים עם כל היבואנים ומאפשרים ללקוחותינו לרכוש כל סוג רכב חדש: פרטי, מסחרי, חשמלי, שטח ויבוא אישי. בנוסף לדגמים החדשים לקפיטל מוטורס מבחר דגמי יד שנייה שמורים מטרייד-אין.

אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן לא תמצאו אצלנו אותיות קטנות או הגבלות מכל סוג. כמו כן, אין התחייבות על רכישת הרכב או החזקתו, ניתן לצאת מהעסקה בצורה עצמאית בכל שלב על ידי מכירת הרכב וסגירת ההלוואה.

קפיטל מוטורס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים בישראל ומבצעת השוואת תנאים בכל הצעה מחדש על מנת להבטיח שלקוחות החברה יקבלו את התנאים הטובים ביותר בענף הרכב.

כמובן. העסקה שלנו מאפשרת לבעלי עסקים קטנים ובעלי חברות לרכוש את הרכב ולרשום אותו ברישום פרטי על שם הקונה (לא על החברה בע”מ – חשוב) ניתן לקבל חשבונית על שם בעלי החברה ובכך להזדכות בהוצאה מוכרת ובפחת בעבור ירידת הערך של הרכב.

*אין באמור תחליף לייעוץ – נא להתייעץ עם רו”ח ולהדגיש כי זוהי עסקת רכישה ולא ליסינג.

כן. אך יכולת היבוא שלנו מוגבלת ולכן יש לבדוק ולהתייעץ עם הסוכנים שלנו לגבי כל דגם.

רכבים מסחריים מעל 3.5 טון בעלי שווי שימוש “0” רשאים לקבל זיכוי מלא על המע”מ עבור רכישת הרכב ועל כל ההוצאות השוטפות, וזיכוי בעבור ירידת הערך של הרכב עד 20% בשנה. רכבים מסחריים במשקל כולל מתחת ל-3.5 טון מקבלים עד 66% החזר מע"מ, 15% בשנה עבור ירידת ערך. רק רכב מסחרי מעל 4.5 טון מזדכה גם על מס בלו.

קפיטל מוטורס מנגישה את כל שירותיה באתר האינטרנט, בווטסאפ, באפליקציה ובטלפון. לאלו המעוניינים להיפגש, מוזמנים לאחד מהסניפים שלנו:

סניף בני ברק – רח' מצדה 9, מגדל ב.ס.ר 3

סניף פתח תקווה – רח' מרדכי בן דרור 3

סניף ראשון לציון – רח' נח מוזס 2

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם