הלוואה לרכב

מחשבון הלוואה לרכב

מהו סכום ההלוואה שתרצה לקבל?

בחר את סכום ההלוואה שתרצה לקבל

מהו סכום ההלוואה שתרצה לקבל?

בחר את סכום ההלוואה ואנחנו נדאג לך להצעה הטובה ביותר!

מהו סכום ההכנסות שלך?

סמן את סכום ההכנסות החודשיות שלך
5,000 ומעלה
8,000 ומעלה
12,000 ומעלה
20,000 ומעלה

מהי מטרת ההלוואה

בחר את מטרת ההלוואה הנדרשת
רכב חדש
רכב יד 2

מצב תעסוקתי

בחר את מצבך התעסוקתי
שכיר
עצמאי
עובד מדינה
מובטל

עוד רגע וסיימנו...

על מנת למצוא עבורכם את ההלוואה הכי משתלמת ללא בירוקרטיה וללא כאבי ראש מיותרים יש להשלים תהליך רישום - ללא עלות

סכום ההחזר החודשי כפוף לעסקת 0% מקדמה ממחיר הרכב. סכום ההחזר החודשי הינו משוער. מחשבון הלוואות זה נועד לשמש ככלי עזר בלבד על מנת לספק מידע כללי אודות הלוואה לרכב או שירותים פיננסיים נוספים. על פי המדד הנ"ל יש סכום נוסף לכיסוי ההלוואה בגובה 35% ממחירו המקורי של הרכב. מחשבון הלוואות אינו כולל עמלות, אגרות ותשלומים המתווספים למחיר הרכב.

מקס לוגו
בנק הפועלים
בנק יהב לוגו
בנק לאומי לוגו
מימון ישיר לוגו
בנק אגוד לוגו

מחשבון מימון לרכב

הלוואה לרכב

שירות מימון מהיר

קבלו עכשיו הצעת מימון לרכב על ידי שליחת מסמכים נדרשים אונליין דרך מחשבון מימון. בסיום הבדיקה נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית

הלוואה לרכב

ההצעה הכי משתלמת

קפיטל מוטורס עובדת עם מרבית הבנקים וגופי המימון בישראל. נבצע עבורכם השוואה כדי לתת לכם רק את ההצעה המשתלמת ביותר 

הלוואה לרכב

הלוואה לרכב חדש

מימון מלא מאפשר לכם לרכוש רכב חדש ללא תשלום מקדמה ובהחזר חודשי קבוע לתקופה של 3 עד 5 שנים מחוץ למסגרת האשראי

מימון לרכב

קבלו רק הצעות משתלמות עבור מימון לרכב

בקפיטל מוטורס אנחנו מבצעים השוואות בין כל גופי המימון כדי למצוא עבור כל לקוח באופן אישי  את העסקה המשתלמת ביותר. אנו מספקים שירותי הלוואה לרכב בריביות הנמוכות ביותר ובתנאים הכי נוחים – איתנו תרגישו בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה. 

אודי A1 החדשה

בחרו את הרכב שאתם רוצים

כל רכב, מכל יצרן ובכל רמת גימור. בחרו בדיוק את מה שמתאים לכם. צריכים עזרה? היועצים שלנו ישמחו למצוא את הרכב המתאים עבורכם.

איווייז U5 החדשה

השוו הצעות מימון לרכב

 אצלנו לא תצטרכו לעשות את זה בעצמכם. היועצים שלנו מתמחים במתן שירותי הלוואה לרכב. הם בודקים, משווים ושולחים לכם הצעה מוכנה.

וולוו XC40 החדשה

בתנאים שמתאימים לכם

 בחרו תנאים עבור הלוואה לרכב לפי מה שנוח לכם. עד 60 תשלומים וללא צורך בתשלום מקדמה. אתם יכולים לציין זאת דרך מחשבון מימון לרכב.

סיטרואן ג'מפי החדשה

אנחנו לצידכם בכל החלטה

תקבלו יחס משפחתי משלב הייעוץ ועד לקבלת הרכב. הליווי האישי שאנו נותנים ללקוחותינו הוא מרכז החוסן שלנו כסוכנות רכבים מובילה.

הלוואה לרכב חדש

כל הדגמים החדשים כבר בקטלוג רכב הגדול בישראל
מימון לרכב חדש

אנחנו יודעים שתהליך קבלת הלוואה לרכב עשוי להיות מסובך לחלק מהאנשים ולכן היועצים שלנו יעמדו לרשותכם בכל החלטה – עד שתצאו מרוצים עם הרכב החדש שאתם רוצים.

בזכות המוניטין שיש לנו מול בנקים וגופי מימון אנחנו יכולים להציע לכם מגוון סוגי הלוואות לרכב ומסלולי ליסינג לעסקים בתנאים האטרקטיביים ביותר בישראל.

מימון רכב

בקפיטל מוטורס אתם קובעים את משך תקופת המימון ואת גובה המקדמה שתרצו לשלם. מימון רכב בהתאמה אישית זאת המומחיות שלנו. נדאג לספק לכם את התנאים הטובים ביותר כדי שתוכלו לנהוג ברכב חדש בראש שקט. בלי 'אותיות קטנות' ובלי התחייבות בסוף התקופה, תקבלו מאיתנו הסבר מפורט בשקיפות מלאה.

שאלות נפוצות

וועדת האשראי שלנו בוחנת כל מקרה באופן אישי ולכן כדי לדעת בוודאות האם אתם זכאים למימון מומלץ ליצור קשר עם נציג. אחרי מספר דקות תקבלו תשובה האם אתם זכאים לרכישת רכב במימון.

התנאים הבסיסיים לקבלת מימון לרכב הם:

  1. אתם מעל גיל 18 וברשותכם רישיון נהיגה בתוקף
  2. יש לכם יכולת כלכלית לשלם החזר חודשי ל-36 חודשים
  3. ברשותכם כרטיס אשראי וחשבון עו"ש (בנק) תקין

חברות מימון ובנקים אכן יכולים לאפשר זאת אבל אנחנו נמנעים מלעשות את זה. הסיבה לכך היא שביצוע תשלומים לרכב לתקופה כל כך ארוכה מהווה סיכון ועול כלכלי על הלקוח. בקפיטל מוטורס אנו ממליצים לפרוס את תקופת המימון עד 60 חודשים לכל היותר.

לקפיטל מוטורס מגוון רכבי טרייד-אין לאחר השבחה ובדיקה קפדנית המוצעים ללקוחות בתנאי מימון אטרקטיביים. אנחנו לא נותנים מימון  עבור רכבים משומשים שאיננו מכירים.

הלוואת בלון זו עסקת רכישה שבה הלקוח מתחיל לשלם את ההלוואה רק לאחר פרק זמן מסויים. הכוונה להלוואת בלון ברכישת רכב היא שבסוף תקופת המימון, במידה ותבחרו לא לשלם מקדמה, יהיה סכום נוסף לתשלום. אצלנו ניתן לפרוס גם אותו אם תבחרו להישאר עם הרכב הקיים ולא לבצע עסקת טרייד-אין נוספת לרכב חדש.

אנחנו עובדים עם מספר גופי מימון גדולים בישראל אשר מאפשרים לנו לספק מסלולי מימון אטרקטיביים במיוחד גם ללקוחות מסורבי בנקים. כדי לדעת אם אתם זכאים  למימון /הלוואה חוץ בנקאית פשוט התייעצו עם המומחים של קפיטל מוטורס.