טויוטה יאריס היברידית 2022

2 רמות גימור לדגם זה

3/5 - 110 דירוגים
3 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 2
רמת אבזור בטיחות: 0

רוצה פרטים נוספים על טויוטה יאריס היברידית?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טויוטה יאריס היברידית החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 Hybrid Eco

מחיר מחירון:
117,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,533
רמת גימור:

1.5 Hybrid Style

מחיר מחירון:
119,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,559

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 117,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 1,533
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטויוטה יאריס היברידית החדשה

טויוטה יאריס היברידית

טויוטה יאריס ההיברידית נחשבת למכונית בקטגוריית רכבי הסופר מיני. היתרון הגדול שלה לעומת מכוניות רבות בסגמנט רכבים אלו הוא יכולת ההיברידיות שלה. מה זה אומר למעשה? זה אומר שהיא מצליחה לייצר צריכת דלק ממוצעת של 20.4 ק"מ/ליטר ושפליטת המזהמים שלה עומדת על 135 גרם/ק"מ.  לאלו מבינכם שרמת זיהום האוויר אינה חשובה להם, ישמחו לדעת שכמות הדלק שיאלצו לבזבז ברכב זה היא נמוכה ביותר, לפחות נושא החיסכון הוא גורם משפיע בהחלטה על רכישת רכב. אך גם בנושאים נוספים טויוטה יאריס מהווה יתרון לא מבוטל אל מול מתחרותיה בשוק.  

גרסת מנוע

טויוטה יאריס החדשה עובדת בשילוב סוללה חשמלית ומנוע בעירה פנימי בנזין. היא משתמש בטכנולוגיה לניצול אנרגית הרכב כך שבזמן האטה / בלימה, האנרגיה מוחזרת לטובת טעינת הסוללה החשמלית.  קיימות שלוש רמות גימור שונות שמוצעות בארץ: טויוטה יאריס 1.5 ליטר SOL, טויוטה יאריס 1.5 ליטר STYLE וטויוטה יאריס BLACK TOP. כל הגרסאות כולן בעלות נפח מנוע זהה 1.5 ליטר בעל הנעה קדמית אוטומטית רציפה. הספק המנוע עומד על 112 כ"ס עם סל"ד 6000. בלחיצה על דוושת הגז היאריס תזנק למהירות 100 קמ"ש בזמן של 11.2 שניות ותסגור מהירות מרבית של 175 קמ"ש. כאמור, צריכת הדלק בה היא טובה ועומדת על 16.7 ק"מ/ליטר בנסיעה עירונית, 24.4 ק"מ/ליטר בנסיעה בין עירונית וצריכת דלק ממוצעת של 20.8 ק"מ/ליטר.  

בטיחות

טויוטה יאריס היברידית קיבלה את ציון 5 הכוכבים במבחני הריסוק מטעם מכון יורו NCUP שהוא גוף עצמאי להערכת ביצועי הבטיחות של מכוניות חדשות. ציון זה הוא הציון הגבוה ביותר המציין את דירוג בטיחות הרכב.  ברכב קיימות מערכות בטיחות כמו מערכת קדם התנגשות שמזהה אפשרות התנגשות עם כלי רכב אחרים, מערכת התראה על סטייה מנתיב, מערכת זיהוי תמרורי דרך, מערכת תאורה גבוהה אוטומטית ועוד.  

אבזור ועיצוב

אחד הפיצ'רים המוכרים של הטויוטה יאריס הוא הפרונט הקדמי ששודרג בפנסי LED משוכללים, הצד הקדמי מזכיר במעט את דגמי הפריוס וה- CH-R הבוגרים יותר. מבחינת אבזור הפנים קיימות ברכב מערכת המולטימדיה Toyota Touch שמציעה איכות ממשק אינטגראלי עם כלל מערכות הרכב.  ביאריס מצויים גם כפתורי בחירת מצב EV ו- ECO, מצב נהיגה EV משתמש בהנעת המנוע החשמלי בלבד והוא מומלץ בעיקר לנהיגה איטית בפקקים ובחניונים. מצב נהיגה ECO מתאים לנהיגה יומיומית רגילה.  

לסיכום

המחיר של טויוטה יאריס אינו שווה למחיר הרכבים מאותו סגמנט, מחירה ההתחלתי עומד על 102 אלף שקלים אך היתרון המרכזי שלה הוא בצריכת הדלק שהיא מספקת עבור הנוהגים בה וכעת הספק המנוע שלה עומד על 112 כ"ס, 12 כ"ס מעבר למה שהציעה בעבר. דבר זה גם בא לידי ביטוי בכוח מתפרץ טוב יותר (למרות שנתון זה אינו אמור להוות שיקול מרכזי בהחלטת רכישת הרכב).

מאמרים על דגמי טויוטה

new Toyota GR86

טויוטה GR86 החדשה

בעוד שחברת סובארו שחררה את גרסת המרוצים שלה, BRZ, טויוטה משחררת עכשיו את GR86, שהיא התשובה שלה לסובארו והמחליפה את ה-GT86. עם עוצמות בלתי מתפשרות

קרא עוד »
מתעניין בטויוטה יאריס היברידית החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי