מיני קופר 2024

8 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 4 5 7 8
רמת אבזור בטיחות: 1 2 3 4
6 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיני קופר?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מיני קופר החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 ONE אוטו' 3 דל' Junior Play

מחיר מחירון:
182,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,366
רמת גימור:

1.5 ONE אוטו' 5 דל' Junior Play

מחיר מחירון:
187,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,431
רמת גימור:

1.5 COOPER אוטו' 3 דל' Iconic Tech

מחיר מחירון:
192,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,496
רמת גימור:

1.5 COOPER אוטו' 5 דל' Iconic Tech

מחיר מחירון:
227,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,951
רמת גימור:

חשמלית COOPER SE אוטו' 3 דל' Legacy Electric

מחיר מחירון:
264,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,443
רמת גימור:

2.0 COOPER S אוטו' 3 דל' Legacy Tech

מחיר מחירון:
278,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,614
רמת גימור:

2.0 COOPER S אוטו' 5 דל' Legacy

מחיר מחירון:
278,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,614
רמת גימור:

2.0 JCW אוטו' 3 דל' Boost

מחיר מחירון:
292,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,796
2.9/5 - 102 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קופר

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 182,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,366
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיני קופר החדשה

בשנת 2000 רכשה BMW את קבוצת רובר שבבעלותה הייתה חברת מיני שעד לאותה התקופה הייתה בבעלות מספר יצרנים במשך יותר מארבעים שנה. לאחר רכישת BMW חל שינוי משמעותי בדגמי מיני שמכונים כמיני החדשה. למעשה, עד לאותה התקופה מכוניות מיני קופר פנו לקהל אשר חיפש מכונית קטנה, חסכונית ולא יקרה ואילו לאחר רכישת BMW מכוניות מיני החלו לפנות לקהל יעד אשר מחפש מכוניות אלגנטיות, מיוחדת ואופנתיות. כמו כן מיני כשמה מתמחה בייצור מכוניות קומפקטיות. המיני נחשבת לאחת ממכוניות הרטרו המוצלחות ביותר ואנשים רבים טוענים ש- BMW הצליחו להתאים אותה בצורה מושלמת למאה ה- 21. לעומת מכונית המיני המקורית שמחיריה היו זולים, המיני קופר המודרנית נחשבת למכונית יקרה יותר לרכישה וגם לתחזוקה אך יחד עם זאת, המיני קופר המודרנית נחשבת למכונית אמינה ועמידה.

מיני חשמלית

בבחירת הדגם החשמלי מקבלים ביצועים ספורטיביים לצד עיצוב מחודש הכולל חזית אטומה ואלמנטים נוספים אשר מדגישים את עצם היותה חשמלית. המנוע החשמלי של מיני קופר מפיק 184 כוחות סוס והתאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש אורכת 7.3 שניות בלבד. בגלל שהיא בנויה על אותה הפלטפורמה, גם בגרסה החשמלית המנוע שוכן מלפנים ומניע את הגלגלים הקדמיים בלבד. מהסיבה הזאת נפח הסוללה קטן יחסית – 32.6 קוט"ש. כרכב עירוני טווח הנסיעה של מיני קופר חשמלית מספיק בהחלט לכל נסיעה במטרופולין ועומד על 228 ק"מ לפי תקן WLTP.

כמה עולה מיני קופר חשמלית?

מחיר מיני קופר ברמת גימור Legacy בגרסת SE מתחיל ב-254,900 ₪. בקפיטל מוטורס ההחזר החודשי מאפשר לפרוס את עלות הרכב ל-3 שנים כאשר מחיר מיני קופר חשמלית ללא מקדמה מתחיל ב-3,313 ₪.  

מיני קופר קבריולט

לגרסת גג נפתח של מיני קוראים מיני קופר קבריולט. היא מגיעה במגוון רחב של גרסאות וביניהן ה-1.5 ל' טורבו בנזין, 2.0 ל' טורבו בנזין (קופר S) וכמובן גרסת הביצועים JCW. לגרסה זו מנוע טורבו בנזין בהספק מרבי של 231 כ"ס.

כמה עולה מיני קופר קבריולט?

מחיר Mini Cooper קבריולט מתחיל ב-218,00 ₪. בקפיטל מוטורס ניתן להתחדש בדגם זה בהחזר חודשי נמוך שמתחיל ב-2,834 ₪ לרמת גימור Iconic.

מיני קופר, הדור השלישי

בשנת 2013 הוצג הדור השלישי של הקופר לראשונה. העיצוב והמידות של הדור השלישי של המיני קופר נותר דומה לדורות הקודמים דבר ששימח חובבי מיני קופר רבים. בדגמים החדשים שודרג תא הנוסעים רבות וניתן למצוא בו מערכות בטיחות משוכללות על מנת להבטיח את שלומם של הנוסעים. בנוסף, על מנת להנעים את הנסיעות ברכבים ניתן למצוא גם מערכות בידור נוספות. בהתחלה נמכרו דגמי המיני מהדור השלישי עם שלוש דלתות בלבד וחמישה מושבים אך בשנת 2014 החלו להימכר בישראל גם דגמים בעלי 5 דלתות וחמישה מושבים. כמו כן חל שיפור במידה מסוימת בנפח תא המטען אך יש הטוענים שלא שיפור משמעותי מספיק.

מנוע וצריכת דלק

נפח מיכל הדלק הינו 40 ליטר. היצרן מציג את הרכב כבעל צריכת דלק של ליטר לכל 20.8 קילומטר נסיעה ובמבחני צריכת דלק נמצא שהמיני צורכת ליטר דלק בכל 10.7 קילומטרים מה שמאפשר לבצע נסיעות ארוכות ללא עצירת תדלוק. כמו כן גרסת ה-1.2 לעומת גרסת ה-1.5 שצוינה צורכת ליטר דלק לכל 11.6 קילומטרים של נסיעה, דבר שיכול להשפיע על בחירתם של אנשים המעוניינים ברכב חסכוני יותר. כמו כן הדור השלישי של המיני קופר מציג שיפור בביצועי המנוע ומוגדר כרכב מהיר יותר.

יתרונות המיני קופר

מיני קופר נחשבת למכונית אמידה שמחזיקה מעמד לאורך זמן. מכונית המיני קופר נחשבת לחסכונית במידה סבירה בצריכת הדלק שלה. עיצוב המכונית מבחוץ נחשב לאופנתי המושך אנשים רבים ואילו העיצוב מבפנים נחשב למקורי. המיני קופר נחשבות למכוניות מאובזרות ששמות דגש על חוויית נהיגה עוצמתית ומהנה ויש למכוניות המיני קופר ביצועים טובים.

חסרונות המיני קופר

עלויות הטיפולים נחשבות ליקרות ביחס למכוניות אחרות באותו סגמנט כמו למשל טויוטה יאריס היברידית. לטעמם של אנשים רבים המכונית איננה נוחה לנסיעה הן בגלל העיצוב המקורי שבפנים הרכב והן מפני שאיננה מספיק מרווחת. יש הטוענים שמיני קופר מהווה רק סמל סטטוס ולכן המחיר שלה גבוה יותר ממה שהייתה עולה אילו הייתה מיוצרת בידי כי יצרנית אחרת. רכבים קומפקטיים רבים אחרים גם מעוצבים בהשראת דגמים קלאסיים וביניהם ניתן למצוא את פורד פומה ופיאט 500.

סיכום

כאמור, המיני קופר פונה אל אנשים המעוניינים במכונית בעלת ביצועים טובים, אופנתית ואפילו כזאת המשדרת יוקרה. מיני נחשבת ללא זולה לאחזקה בייחוד כאשר מדובר ברכב יד שניה או רכב ישן ויחד עם זאת גם מחיר הקנייה של מיני קופר אינו זול בקנית קופר יד ראשונה כרכב חדש או יד שניה מטרייד-אין.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במיני קופר החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי