שברולט סילברדו 2024

6 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 0
7 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על שברולט סילברדו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של שברולט סילברדו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

6.6 2X4 קבינה מורחבת 6 מושבים LT

מחיר מחירון:
245,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,185
רמת גימור:

6.6 4X4 קבינה מורחבת 6 מושבים LT

מחיר מחירון:
265,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,445
רמת גימור:

6.6 4X4 קבינה כפולה 6 מושבים LT

מחיר מחירון:
275,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,575
רמת גימור:

6.6 4X4 קבינה מורחבת 5 מושבים LTZ

מחיר מחירון:
285,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,705
רמת גימור:

6.6 4X4 קבינה כפולה 5 מושבים LTZ

מחיר מחירון:
310,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,030
רמת גימור:

6.6 4X4 קבינה כפולה 5 מושבים HIGH COUNTRY

מחיר מחירון:
320,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,160
3.7/5 - 22 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סילברדו

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 245,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,185
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לשברולט סילברדו החדשה

שברולט סילברדו

שברולט הקומה עוד בתחילת המאה קודמת על ידי מי שהקים את ג'נרל מוטורס ואיבד את השליטה ורכש את ג'נרל מוטורס בחזרה, וויליאם דוראנט. בהתחלה שברולט הייתה המותג העממי של ג'נרל מוטורס כאשר עם השנים היא ייצרה דגמים נחשבים כמו קורבט, קמארו ובשנת 1967 את הסילברדו שהפך לטנדר השני בגודל היקף המכירות בארצות הברית מאז ומעולם. בשנת 2009 חווה ג'.מ משבר ומבנה הקונצרן השתנה כאשר התבטלו מותגים וצומצם ההיצע של אחרים ושברולט הפכה למותג הבינלאומי של הקונצרן בנוסף לקדילאק. היום שברולט מציעה מגוון של דגמים החל ממיני דרך משפחתית גדולה, דגמים חשמליים, ספורט, ביצועים, פנאי וכמובן את הסילברדו.  

סילברדו

החל משנת 2014, ניתן להשיג בישראל את השברולט סילברדו המחודש. הסילברדו כידוע, הינו טנדר גדול ממדים כאשר גודלו בגרסה הקצרה משתרע על פני כמעט 6 מטרים. הטנדר דורש מהנהגים להחזיק ברישיון ג' כדי לנהוג בו. הסילברדו התעדכן גם מבחוץ אך לא נראה שונה בהרבה מהדגם שהיה טרם מתיחת הפנים אך יש לציין ש תא הנוסעים מנגד, עבר מהפך שלם. הסילברדו הישן שנחשב למפנק ונעים בקטגוריה, זכה כעת לתא נוסעים מפואר מהעבר אשר מזכיר גם את העיצוב של רכבי השטח האמריקאים של שברולט. הסילברדו מגיע בגרסתו הבסיסית ביותר עם ציוד ושפע אבזור. את הטנדר הענק מניעה אותה מערכת הנעה עם מנוע בנפח של 6.6 ליטר דיזל עם 8 צילינדרים כאשר יש לו הספק של 397 כ"ס ו-105 קג"מ המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית ותיבת העברה. ניתן להזמין את הרכב עם מגוון רחב של ואריאציות מרכבהנעהרמות גימור.  

ביצועים

יחידת ההנעה נותרה כשהייתה וכך גם נשארו ביצועים חזקים במיוחד. בידוד הרעשים של הרכב טוב וצריכת הדלק של הרכב במבחני דרכים קצת מרתיעה אך לא מפתיעה, כ-6 ק"מ נסיעה לליטר דלק.  

נוחות

גרסת ההנעה הכפולה של הרכב מגיעה עם סט בולמי זעזועים משודרג. ריסון תנודות מרכב מצוין לגמרי ביחס לדגם הישן אך מעבר על רצפים של שיבושים בדרך מצביע על כך שהמתלים במהלך הראשוני, עדיין רכים וגורמים לתנודות מורגשות של המרכב הגדול.  

תא נוסעים ועיצוב

לעומת העיצוב החיצוני ששונה מעט, ניתן לחוש בהבדל העיצובי ובאיכות ההרכבה שבתא הנוסעים במידה ניכרת. התחושה בתא הנוסעים עשירה בהרבה, ואיכות החומרים שופרה משמעותית. יש לציין שניתן בקלות להתבלבל בין הדגם החדש של הסילברדו לבין הדגם הישן מפני השינוי החיצוני ששונה במעט אך במידה ואתם מכירים את הניואנסים הקטנים, ככל הנראה שלא תוכלו להתבלבל בין השניים.  

יתרונות אל מול חסרונות

יתרונותיו הבולטים של השברולט סילברדו הינם שאיכות החומרים שלו טובה מאוד, האבזור ברכב עשיר וזאת כבר בגרסתו הבסיסית, בידוד הרעשים מעולה, מנוע חזק והביצועים בהתאם. יש לרכב יכולות שטח טובות והרכב נותן הופעה ייחודית ועוצמתית. חסרונותיו לעומת זאת, הינם שבעת שימוש במנוע דיזל, צריכת הדלק גבוהה מאוד, קשה לתמרן עם הרכב בעיר מכמה בחינות, גם מבחינת מציאת חנייה ותמרון באופן כללי והמתלים של הרכב רכים מדי בעומס נמוך. לסיכום מדובר בטנדר אמריקאי ענקי, מתאפיין בביצועים מוצלחים, מאוזן ומוצלח מאוד.  

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בשברולט סילברדו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי