קיה פיקנטו 2022

4 רמות גימור לדגם זה

3 מתעניינים ברכב זה כרגע.
3.3/5 - 70 דירוגים
דרגת זיהום: 4 5 8 9
רמת אבזור בטיחות: 0

רוצה פרטים נוספים על קיה פיקנטו?

נצנציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

רמות גימור של קיה פיקנטו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.2 LX

מחיר מחירון:
86,500 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,120
רמת גימור:

1.2 EX

מחיר מחירון:
86,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,125
רמת גימור:

1.2 GT Line

מחיר מחירון:
87,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,137
רמת גימור:

1.2 X-Line

מחיר מחירון:
87,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,137

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 86,500 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 1,120
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לקיה פיקנטו החדשה

קיה פיקנטו

קיה הינו מותג קוריאני אשר כיום נמצא תחת בעולתה של יונדאי. מקור המותג הינו עוד בשנות הארבעים של המאה הקודמת בעת שהיה הראשון שייצר אופניים, אופנועים, מכונית ומנוע בנזין בקוריאה. בשנות השבעים, קיה התקשרה עם פיג'ו, פיאט ופורד והדבר הוביל לייצור של הפרייד שהיה לאחד מהדגמים המצליחים שלה. לקראת סוף שנות התשעים, קיה הייתה על סף פשיטת רגל ובעת זו נרכשה על ידי יונדאי והחברה חזרה לפעילות מלאה. בשנת 2006, חל שינוי גדול בקיה עם פעילותו של המעצב פטר שרייר אשר הוביל ליצירת דגמי רכבים מרשימים ומקוריים. קיה הצטיינה גם באבזור מרשים יחסית. בעשור השני של המאה, כל הדגמים של קיה חודשו וגם נוצרו חדשים כך שכיום קיה מייצרת מכוניות נוסעים מכל הסוגים ונכון להיום אין לה עדיין מותג יוקרה. קיה מיובאת לישראל החל משנת 1993 והחל משנת 2007 היבוא מתבצע על ידי טלקאר. בשנת 2015 קיה הייתה למותג הנמכר ביותר עם דגמי הפיקנטו. את הדור השלישי של הקיה פיקנטו ראינו בתחילת שנת 2017. יש לציין כי הציפיות לדור החדש היו גדולות מאוד וזאת בזכות ההצלחה הגדולה שהדור השני זכה לה בארץ. קיה הכריזה כי הדור השלישי הינו רכב חדש לגמרי אך ניתן לשים לב שהפיקנטו החדשה דומה יחסית לדגם הקודם במידותיה. תא המטען של הרכב גדול בכ-25 אחוזים מבעבר. יחידות ההנעה הינם אותם מנועי ליטר ו-1.2 ליטר אטמוספריים אך בחו"ל ניתן להשיג את הרכב גם עם מנוע בנפח של 1.0 ליטר טורבו עם תיבה ידנית. אחת מנקודות החוזק הבולטות של הקיה פיקנטו החדשה הינן ההיצע המרשים של מערכות הבטיחות האקטיביות שמגיעות גם בגרסת הבסיס של הרכב. מבחינת העיצוב, הפיקנטו החדשה דומה מאוד לדור הקודם אך יש לציין כי העדכון נראה בצורה ניכרת כאשר העיצוב מודרני לחלוטין. האחריות על שניתנת על הדגם מרשימה במיוחד ויחד עם אבזור בטיחות מתקדם רבים מוצאים את הדגם כמשתלם במיוחד.  

תאי הנוסעים

תא הנוסעים של הפיקנטו החדשה נראה עשיר מאוד ביחס למקובל בקטגורית מכוניות המיני. הנדסת האנוש בתא מעולה ומתאים לשימוש בצורה טובה. יחד עם זאת, האווירה בתא הנוסעים קצת אפלולית. במידה ואתם מעוניינים שכל הנוסעים ברכב ייסעו בנוחות מרבית, מומלץ שלא להסיע יותר מארבעה מבוגרים במידות בינוניות. כאשר מעוניינים בהסעת ילדים כנראה שייכנסו חמישה בנוחות מקסימלית.  

יחידות הנעה

המנוע בנפח של 1.25 ליטר המשויך לתיבת הילוכים אוטומטית היה יכול להיות מוצלח יותר. יחד עם זאת, הקיה פיקנטו החדשה זריזה מאוד בתנועה עירונית. כאשר יוצאים עם הרכב אל מחוץ לסביבה העירונית, הביצועים של הרכב לא ממש מרשימים. בנושא צריכת הדלק, נראה שהמכונית הזאת לא מצטיינת בחסכון לבעליה כאש במבחני רכב אובייקטיבים נמצא כי ממוצע צריכת הדלק הינו ליטר דלק על כל 12.5 קילומטרים של נסיעה.  

התנהגות הרכב ונוחות הנסיעה

הדור השלישי של הדגם יותר נוקשה מהקודמים. מדובר בשינוי שמטיב עם נסיעות מחוץ לעיר וההתנהגות שלו בכבישים טובה יותר מהדור היוצא. כאשר נוהגים בכבישים עירוניים שהינם האזורים להם הפיקנטו מותאמת, נוחות הנסיעה טובה אך לא נראה שיפור גדול מהדורות היוצאים.

לקוחות קפיטל מוטורס

מאמרים על דגמי קיה

מתעניין בקיה פיקנטו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי