פורד ברונקו 2022

5 רמות גימור לדגם זה

3.6/5 - 9 דירוגים
39 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 0 15
רמת אבזור בטיחות: 0

רוצה פרטים נוספים על פורד ברונקו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של פורד ברונקו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.7 Outer Banks קצר

מחיר מחירון:
384,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,003
רמת גימור:

2.7 Outer Banks ארוך

מחיר מחירון:
404,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,263
רמת גימור:

2.7 Badlands קצר

מחיר מחירון:
414,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,393
רמת גימור:

2.7 Badlands ארוך

מחיר מחירון:
434,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,653
רמת גימור:

2.7 Wildtrak ארוך

מחיר מחירון:
449,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,848

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 384,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 5,003
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לפורד ברונקו החדשה

פורד ברונקו

החל מתג מחיר ממוצע של כ-385,000 ₪, גם אתם תוכלו לשבת מאחורי ההגה של פורד ברונקו, אחת מאגדות השטח הכי אכזריות של חברת פורד האמריקאית. הגעתם לעמוד הרכב של פורד ברונקו, מידע מלא מאת קפיטל מוטורס. הנה כל מה שצריך לדעת על מפלצת השטח האימתנית הזאת.  חברת פורד היא יצרנית רכבים אמריקאית, וככזו, היא אוהבת להפגין שרירים. ולא בכדי. מדובר במעצמת העל העולמית, אמריקה, שדואגת להעביר מסר חד משמעי בייצור הרכבים שלה – החברה כאן כדי להישאר ולהשתפר במהלך השנים. וככה גם קורה עם אגדת הברונקו, שהוא למעשה רכב שנעדר במשך זמן רב מהכבישים ומפסי הייצור, אך כרגע חוזר לשוק העולמי. זהו חלק מהאסטרטגיה של פורד, להשקיע במגזרים חדשים, כולל הצגת הריינג'ר החדש בשנת 2020.  

קצת היסטוריה חשובה על חברת פורד

הנרי פורד היה תעשיין אמריקאי ומייסד חברת פורד מוטור. הוא היה אחראי על תהליכי הגלובליזציה של חברת הרכב, חברה שהייתה לה השפעה רבה על הכלכלה העולמית. פורד הציגה את קו הייצור של הרכבים, תוך ייעול שיטת ייצור בעלויות יחסית נמוכות, שעדיין משמשת כיום למוצרים רבים. זה הפך מכוניות לזולות ונגישות למעמד הפועלים הנפוץ. הרעיון של הנרי פורד היה שיווק והפצה ברחבי העולם בצורות שונות, והפך לאבן יסוד של תעשיית הייצור לאורך רוב המאה ה -20.  פורד הציג גם את מה שהוא כינה "פורדיזם", שהוא מונח לא פופולרי בחוגים מסוימים, מכיוון שהוא מתייחס לעובדים זולים עם שעות ארוכות בתנאי עבודה קשים לא אנושית על מנת להוזיל את העלויות לצרכנים. אך במציאות, פירושו איכות ושכר נוח עבור לקוחות.  

בואו נדבר על פורד ברונקו 

עד כה לגבי ההיסטוריה של חברת פורד והרקע על החברה. לגבי הדגמים הספציפיים של ברונקו, לא רבים מכירים את הדגם הזה. למעשה, מדובר ברכב שכיום מיוצר ומשווק בפעם השנייה מול ג'יפ. בעוד שהברונקו הראשון הוצג בשנות ה-60, הוא היה לאחד מהפרויקטים החשובים של החברה. הוא היה מסקרן במיוחד, והוביל לפיתוח של דגמים חדשים בקטגוריה הזאת של רכבי שטח.  מבחינת נתוני מנוע וביצועים טכניים, אין ספק שמרגישים כאן שרירים. דגם הברונקו נמכר באמריקה ב-2 גרסאות שונות של מנועי בנזין מוגדשים עם טורבו. 2 המנועים האלו בנויים עם ארבעה צילינדרים בנפח 2.3 ליטר (300 כ"ס), מה שכנראה לא ישווק בישראל.  

הגרסה השנייה של פורד ברונקו 

הגרסה השנייה כוללת מנוע  V6 בנפח 2.7 ליטר (330 כ"ס), שיהווה את האופציה השנייה ויוצמד לתיבת 10 הילוכים אוטומטית רציפה. כמו כל רכבי שטח אמיתיים, גם פורד ברונקו מגיע עם יכולות בלתי מבוטלות בשטח.  הרכב מגיע עם הנעה כפולה והאפשרות של חלוקת כוח בין הגלגלים. בפועל, מדובר למעשה בנעילת דיפרנציאל. נעילת הדיפרנציאל היא מערכת מכאנית המצויה בכמה סוגים של כלי רכב. הנעילה הדיפרנציאלית משמשת לחלוקת הספק בין הגלגלים השמאליים והימניים, וכל זאת תוך הימנעות מהצורך במערכת היגוי מלאה. דיפרנציאלים הם חלק חשוב בכל רכב, מכיוון שהם מאפשרים לכל גלגל להסתובב במהירויות שונות בעת הצורך. נעילת דיפרנציאל מאפשרת לנהגים להגביל לחלוטין אילו גלגלים יכולים להסתובב על ידי חלוקת כוח באופן שווה שוב. באמצעות מערכות מתקדמות כאלו, חברת פורד מקווה לכבוש את השוק האירופאי ובכלל.  

קפיטל מוטורס – ליסינג פרטי פורד ברונקו 

אם אתם מתעניינים לגבי פורד ברונקו, אתם יכולים לקחת בחשבון ולשקול לחיוב גם רכבי פנאי ושטח אחרים בקטגוריה של רכבים בינוניים-גדולים. אם פורד ברונקו מעניינת אתכם ואתם חוששים שלא תוכלו לעמוד בתשלום של רכישת רכב חדש, אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שבימינו אפשר גם לחכור רכבים (ליסינג פרטי). חלוקת התשלומים על רכבים מבוססת על סוג הרכישה.  לדוגמה, אם אדם רוכש את רכבו באמצעות מימון, התשלום החודשי יהיה נמוך יותר מכיוון שהוא ישלם עבור ההלוואה לאורך זמן. אם נהגים רוכשים את מכוניתם במזומן, אז הם ישלמו על הכול בבת אחת. ובחברת קפיטל מוטורס, אתם לא צריכים לדאוג לגבי נושא המימון של הרכב. צרו עמנו קשר וקבלו סיוע במימון, שירות של טרייד אין, ליסינג פרטי, תפעולי ועוד. ניתן לדבר איתנו דרך הטלפון או דרך אתר האינטרנט, ולקבוע פגישה בסניף.

מאמרים על דגמי פורד

מתעניין בפורד ברונקו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי