פולקסווגן קראוול 2024

4 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 5
29 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על פולקסווגן קראוול?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של פולקסווגן קראוול החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 ידני 150 כ"ס קצר

מחיר מחירון:
320,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,160
רמת גימור:

2.0 רובוטית כפולת מצמדים 150 כ"ס קצר

מחיר מחירון:
340,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,420
רמת גימור:

2.0 רובוטית כפולת מצמדים 150 כ"ס ארוך

מחיר מחירון:
355,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,615
רמת גימור:

2.0 רובוטית כפולת מצמדים 204 כ"ס מולטיוואן קצר Highline 4X4

מחיר מחירון:
527,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
6,851
2.8/5 - 39 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קראוול

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 340,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 4,420
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לפולקסווגן קראוול החדשה

פולקסווגן קראוול

פולקסווגן קראוול מבית היוצר של יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן היא רכב הטרנספורטר המסחרי שמוכר כאחד הידועים בקטגורית הרכבים המסחריים של החברה. הוא נחשב לרכב מסחרי מהודר ומוצלח במכירות בסגמנט זה.  הקראוול טרנספורטר מציע שלל אביזרי נוחות וכן אביזרי בטיחות לטובת הנוהג בו ומגיע בשלל גרסאות כמו: מולטיוואן קצר או ארוך שנכנסים כבר לקטגוריות שמדמות מכוניות יוקרה. הייחודיות שלו היא בנוחות הנסיעה ואיכות החיים הגבוהה שהוא מאפשר לנוהגים בו, גם אם מדובר ברכב מסחרי המשמש כרכב עבודה.  

גרסת מנוע

'קפיטל מוטורס' מציעה 10 גרסאות שונות לבחירה עבור רכב זה כאשר הפופולאריות מבניהם: פולקסווגן קראוול 2.0 רובוטית כפולת מצמדים 150 כ"ס בגרסה רגילה קצרה או בגרסת מולטיוואן קצר או ארוך, או פולקסווגן קראוול 2.0 רובוטית כפולת מצמדים 204 כ"ס קצר או ארוך.  כל הדגמים כולם בנפח מנוע 2000 סמ"ק, 7 הילוכים, חוץ מגרסת קראוול קומפורטליין קצר 102 כ"ס שמגיע בגרסת 5 הילוכים ידנית, כל הדגמים מגיעים עם מנוע דיזל ויחידת הכוח שלו מספקת נסיעה חלקה ללא רעשי רקע גם בנסיעות בין עירוניות במהירות סטנדרטית.  

עיצוב ואבזור

זה הדור השישי של פולקסווגן קראוול שמגיע עם יחידות תאורה צרות, חישוקי סגסוגת וגריל עם עיטור כרום, חלונות כהים מאחור, מראות, ידיות ופגושים בצבע הרכב, פסי אורך שחורים מקוריים ופנסי ערפל.  ברמת עיצוב הפנים תקבלו בקרת אקלים מפוצלת לשלוש עם שליטה אלקטרונית לנוסעים. המושבים הקדמיים מאפשרים תנוחת נהיגה טובה בנסיעות ארוכות וכל סביבת הנהג מאפשרת נראות טובה של פני הדרך, מה שעוזר לתמרוני נסיעה בתוך העיר. קיפול הכיסאות לנוסעים מאחור קל ומהיר ומאפשר כניסה מצד אחד ורצפת תא המטען נמוכה ומאפשרת העמסה קלה.  

נוחות נסיעה

למרות היותו רכב מסחרי הקראוול יודע איך להתנהג בפיתולי כביש ומצליח לרסן בצורה טובה מהמורות כביש. הוא מאפשר תת היגוי טוב עם יכולת בלימה טובה ולמרות אורכו שגדל מעט הוא מציג יכולת תמרון טובה.  

בטיחות

ברכב המיועד להיסעים יש חשיבות עליונה לבטיחות ופולקסווגן קראוול אכן מצויד במגוון מערכות בטיחות מתקדמות. מפרט הבטיחות הסטנדרטי שלו כולל בין השאר ארבע כריות אוויר, מערכות בקרת אחיזה ויציבות, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, מערכת עזר לבלימה, מערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים, פנסי הלוגן ופנסי ערפל מתכווננים ונעילת דיפרנציאל אלקטרונית שתורמת לשיפור האחיזה ולרמת בטיחות גבוהה יותר. כאופציה, ניתן לבחור בחבילת בטיחות הכוללת בין השאר בקרת שיוט אדפטיבית, ומערכת אקטיבית.  

לסיכום

כל מי שרגיל לנסיעה ברכב מסחרי לא יכול שלא להתרשם ולאהוב את הקראוול. הוא מציג יכולות וביצועים טובים ביחס לרכב מסחרי וגם ביחס לרכב בסגמנט שכזה הוא מצליח לתת רושם של רכב מהודר.  הוא מתאים לשמש כרכב עבודה אך בהחלט יכול לשמש כפתרון יעיל גם למשפחה גדולה או כרכב תיירות והסעות.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בפולקסווגן קראוול החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי