סיאט לאון 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 4 9 13
רמת אבזור בטיחות: 6
7 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על סיאט לאון?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של סיאט לאון החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 Style

מחיר מחירון:
134,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,753
רמת גימור:

1.5 FR

מחיר מחירון:
155,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,026
רמת גימור:

2.0 FR

מחיר מחירון:
165,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,156
3.3/5 - 206 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני לאון

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 134,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 1,753
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לסיאט לאון החדשה

סיאט לאון

בשנת 1950 נוסד יצרן המכוניות סיאט בספרד כאשר בהתחלה הייתה שותפות במידה מסוימת בין סיאט לפיאט ודגמי סיאט התבססו על דגמי פיאט. במהלך שנות השמונים פיאט החלה בהליכי יציאה מהשותפות כאשר ב1986 נרכשה סיאט בחלקה על ידי פולקסווגן עד שבשנת 1990 נרכשה במלואה. הדגם המקורי הראשון של סיאט, הסיאט איביזה נוצר באמצע שנות השמונים ובתחילת שנות התשעים הוצג לראשונה טולדו, דגם המבוסס גולף (פולקסווגן) ובהמשך יצא הדור השני של הסיאט איביזה אשר השתנה לגמרי מין הדור הראשון. ההתמקדות של סיאט במהלך השנים הייתה ברכבי מיני ומכוניות משפחתיות אך בשנת 2015 הציגה לראשונה רכב פנאי הלא הוא הסיאט אטקה. בנוסף מציג סיאט גם מיניוואן גדול וכיום גם גרסאות המציגות ביצועים מרשימים כגון הקופרה איביזה וסיאט לאון. את הרכבים מקבוצת פולקסווגן מייבאת לישראל צ'מפיון מוטורס וכמו כן גם את סיאט.  

על הסיאט לאון

הדור השלישי של הסיאט לאון הוצג לראשונה בשלהי 2013 ויובא לארץ עוד באותה השנה. ניתן לרכוש את הסיאט לאון החדשה משלושה סוגי עיצובים, שלוש דלתות, חמש דלתות וסיאט לאון סטיישן. סיאט לאון מעוצבת מבחוץ בעיצוב ספורטיבי ובמיוחד כאשר מדובר בגרסת שלושת הדלתות. תיבת ההילוכים משתנה בין הגרסאות בין שישה לשבעה הילוכים, דו מצמדית או ידנית. תא הנוסעים מאופיין בצבע השחור ונחשב למרווח לנוסעים. כמו כן קיים באותו מסך מגע קטן לתפעול השוטף. צריכת הדלק של רכב זה נחשבת לחסכונית למדי. כמו כן הסיאט לאון נחשבת למכונית המספקת תמורה ראויה למחיר המבוקש ובמיוחד בגרסת הקופרה. יחד עם זאת החיסרון בהיעדר מערכות בטיחות המגיעות עם הרכב גורע במעט.  

נוחות הסיאט לאון

נוחות הנסיעה בלאון טובה ובמיוחד במהירויות גבוהות אך בעת נסיעה בעיר נחשבת המכונית למעט נוקשה. יש להדגיש שאופייה של המכונית איננו ספורטיבי אך המכונית מגיבה טוב לתנאי הכביש המשתנים. כמו כן הסיאט לאון נחשבת למכונית בעלת בידוד טוב מרעשי הכביש וגם הרוח במהירויות גבוהות. האבזור בסיאט לאון נחשב לעשיר ובעל איכות הרכבה טובה. כמו כן תא המטען הינו בנפח של כ- 380 ליטר דבר שיכול להספיק בהחלט לנהגים פרטיים רבים.  

בטיחות

הסיאט לאון נחשבת למכונית בטיחותית אך הדגמים שיוצרו החל מאוקטובר 2018 נחשבים למשופרים בבטיחות בצורה משמעותית. כעת מפרט הבטיחות של הסיאט לאון כולל גם מערכת שיוט אדפטיבית ומערכת בלימה אוטונומית. יש לציין שהמערכת איננה כוללת זיהוי של עוברי אורך ואין התראה על סטייה מהנתיב ולכן יש צורך להתקין בסיאט לאון מערכות מקומיות.  

ביצועים

את הסיאט לאון ניתן למצוא עם מנועי בנזין טורבו בנפחים של 1.0, 1.2, 1.4 ו1.8 ליטר. כמו כן החל מ- 2018 משווקת הסיאט לאון גם עם מנועי 2.0. בגרסת ה- 2.0 ליטר נפח מנוע הספק הכ"ס הינו 280. כמו כן מדובר במכונית שנחשבת לחסכונית ביחס למתחרות כאשר על פי היצרן צריכת הדלק הינה כליטר לכל 20 קילומטרים של נסיעה. בבדיקות עצמאיות של בודקי רכבים הם מצאו שצריכת הדלק הינה כ- 13 קילומטר לחלקם של נפחי המנוע ו-16 קילומטר ואף יותר לנפחים אחרים לכל ליטר.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בסיאט לאון החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי