סוזוקי בלנו 2022

רמת גימור 1 לדגם זה

2.8/5 - 37 דירוגים
6 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 4
רמת אבזור בטיחות: 5

רוצה פרטים נוספים על סוזוקי בלנו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של סוזוקי בלנו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.2 גיר רציף GLX

מחיר מחירון:
99,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,299

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 99,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 1,299
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לסוזוקי בלנו החדשה

סוזוקי בלנו

הסוזוקי בלנו נכללת בקטגוריית הרכבים משפחתיים של יצרנית הרכב סוזוקי. היא מציגה עיצוב מוקפד, מרווח פנים מצוין לצד אבזור יעיל וצריכת דלק נמוכה. למרות היותה מכונית סופר מיני, היא נראית גדולה יחסית לגודלה המקורי הודות לצורת העיצוב החיצונית והפנימית שלה.  בשנות ה- 90 הצליח דגם הבלנו של סוזוקי למתג את עצמו בהצלחה וכיכב בראש טבלת מכירות הרכב בישראל במשך כשנתיים. מה קרה מאז ועד היום? בעבר הבלנו הוגדרה כמכונית סדאן, כיום כבר מדובר במכונית האצ'בק, חמש דלתות עם מידות של רכב סופר מיני גדול.   

עיצוב ואבזור

אחד היתרונות שאיתם מגיעה הבלנו הוא מרווח הפנים הטוב שמנצל את מלוא יכולותיו ונחשב לתא נוסעים הטוב ביותר בקטגוריית הרכבים שלו. הוא כולל גם תא אחסון נדיב בתא המטען (320 ליטר או 756 ליטר בקיפול מושבים אחוריים). הגריל הקדמי מוצג בצבע שחור עם עיטורי כרום וקישוטי פס כרום בסף תחתון של חלונות הצד. הבלנו מגיעה גם עם ספוילר אחורי, גלגל הגה בציפוי עור, לחצן התנעה חכם ללא מפתח וחיבור USB וחיבור AUX בקונסולה המרכזית.  צורת העיצוב המחודש של הבלנו מציגה צללית נמוכה ורחבה לקבלת יציבות טובה יותר. בגרסה זו גם הוכנסו תאי אחסון נוספים לפריטים קטנים, מה שהופך אותה לשימושית יותר.    

גרסת מנוע

הסוזוקי בלנו משווקת בישראל תחת גרסת מנוע יחידה, ידנית או בעלת גיר רציף. מדובר במאפיינים דומים בין שתי צורות ההנעה, לבד מנתוני המהירות המרבית. היא מגיעה עם הנעה קדמית, 4 צילינדרים והספק מרבי של 90 כ"ס וסל"ד 6000 בהספק מרבי. נתוני תאוצת המנוע ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש עומדת על 12.3 שניות ומהירות מרבית של 180 קמ"ש בגרסה הידנית. בגרסה האוטומטית המהירות המרבית יורדת מעט ל- 175 קמ"ש.   

בטיחות

יבואנית הרכב מציעה לרוכשי הרכב בתוספת תשלום מערכות בטיחות מתקדמות נוספות מעבר למערכות הבטיחות הקיימות שכוללות: בקרת שיוט אדפטיבית או בלימת חירום אוטונומית, אולם גרסאות אלו קיימות בגרסה האוטומטית בלבד ולא בגרסה ידנית. בנוסף לכך, בבלנו מותקנת גם מערכת מובילאי שמספקת לנהג התראות וויזואליות וקוליות למניעת היווצרות תאונה פוטנציאלית. בנוסף, היא כוללת שש כריות אוויר למיגון כלל יושבי הרכב.   

לסיכום

העיצוב החדש של הסוזוקי בלנו בגרסת ההאצ'בק שלה, מצליחה לספק מרכב נמוך ורחב יותר לקבלת יציבות, לוח המחוונים שלה מתקדם ומותאם לקהל הישראלי ובכלל העיצוב הכללי מצליח להיראות גדול יותר בהשוואה לסגמנט מכוניות הסופר מיני. יתרונותיה הם באבזור, בחיסכון צריכת הדלק ובמרווח פנים מצוין.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מאמרים על דגמי סוזוקי

מתעניין בסוזוקי בלנו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי