ניסאן GT-R 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 0
32 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על ניסאן GT-R?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ניסאן GT-R החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

3.8

מחיר מחירון:
880,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
11,440
3.9/5 - 64 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני GT-R

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 880,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 11,440
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לניסאן GT-R החדשה

ניסאן GT-R

ניסאן GT-R היא מכונית על, שהחתירה המתמדת לשיפור שלה הובילה להעלאת הרף לגבי ביצועים, שליטה ודיוק בכביש. הדור הבא של ניסאן GT-R, מכונית העל, מיועד לחובבי נהיגה אמיתיים.  

רקע והתפתחות

ה-GT-R איתנו כבר 11 שנים, כאשר במתיחת הפנים האחרונה של מכונית העל היפנית בוצעה סדרה של עדכוני מנוע, עם כוחות סוס כעת ב-550 כ"ס ו-64.2 קג"מ. לטענת ניסאן, החברה שיפרה את צריכת הדלק תוך הגדלת התפוקה.  במסגרת השינויים עודכנה גם תיבת ההילוכים: התיבה הרובוטית כוללת "בקרת שיגור מהמקום" לקפיצה מיטבית ומצב חיסכון יעיל. כמו כן, טופלו רכיבי השלדה, תוך שימוש באלומיניום וסיבי פחמן לתמיכה, מתלים משודרגים (אסימטריים) מהבסיס ועד ברזים, בלמים מוגדלים, חישוקים שונים וצמיגי פרימיום.  

עיצוב ונוכחות

מבחינת העיצוב החיצוני של הרכב, אין מה להגיד – מדובר ברכב בעיצוב של מכונית על. במילה אחת – מדהים. מבחינת תא הנוסעים, יש לכם כאן מסך מגע צבעוני בגודל 8 אינץ', כמו גם מערכת ניווט ומערכת מולטימדיה Nissan - Connect. לחצני שליטה בקונסולה המרכזית שולטים במערכת ללא צורך להגיע למסך המגע. ומעבר לרדיו דיגיטלי וממשק ליישומי סמארטפון, יש גם מערכת שמע BOSE, כולל מערכת ביטול רעשים.  

מנוע וביצועים

מגדש הטורבו החדש משפר את ההיענות בסיבובים, תוך קבלת ביצועים חדים ומדויקים יותר. הצליל הספורטיבי שמקבלים מהאגזוזים של ​​ה-GT-R, הוא למעשה תוצר ותוצאה של צינורות בגימור טיטניום מסביב לקצוות. ה-GT-R כולל תיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים, עם מצבי נהיגה משופרים לביצועים מקסימליים על הכביש והמסלול. בדור הנוכחי, כוונון מחדש של המתלים מספק שליטה וביטחון מוגברים. בקרת המתלים האלקטרונית כוונה ​​ליציבות כללית טובה יותר ולנסיעה חלקה יותר.   

אבזור ונוחות

יש לכם כאן חלל פנימי שעוצב מחדש עם לא פחות מאשר חומרים בעבודת יד. כמו כן, מושבי עור יוקרתיים לתחושת נוחות מרבית (מושבי Recaro ספורטיביים). עיצוב הפנים ממוקד ביצועים, כאשר סינון הרעשים יעיל עם שמשה אקוסטית לאיזון הרעש בתא הנוסעים. בשורה התחתונה, היצרן מציג רמה גבוהה במיוחד עם ניסאן R-GT – מכונית מרשימה ומעוררת השתאות מכל היבט, אין ספק. 

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בניסאן GT-R החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי