ניסאן 370Z 2022

רמת גימור 1 לדגם זה

4.5/5 - 4 דירוגים
6 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 5

רוצה פרטים נוספים על ניסאן 370Z?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ניסאן 370Z החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

3.7 ידני Nismo

מחיר מחירון:
350,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,550

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 350,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 4,550
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לניסאן 370Z החדשה

ניסאן 370Z

ניסאן 370Z היא מכונית ספורטיבית, בעלת שיק אמיתי ואפילו מציעה נוחות נסיעה שקשה למצוא ברכבי קופה. העיצוב תכליתי ומושך, תנוחת הנהיגה מעולה והיכולות הדינמיות של הרכב בהחלט מרגשות.  

רקע והתפתחות

בשנת 2010 נחתה בישראל ניסאן 370Z, כאשר קודמתה, ה-350Z, מצאה את דרכה לישראל בעיקר דרך ייבוא אישי. נכון להיום, ה-370Z - קטן, קל וחזק יותר מה-350Z. הוא מהווה את הגלגול האחרון של שושלת ה-240Z בת יותר מ-40 שנה.  תיבת הילוכים ידנית (או אוטומטית 7 הילוכים) מנהלת היטב את הכוח המועבר לגלגלים. מדובר על הספק שמגיע ממנוע V6 עוצמתי, עם 331 כוחות סוס ונפח של 3.7 ליטר. ה-370Z החדשה תהיה כנראה זמינה בישראל רק כמכונית קופה, כיאה לרכב ספורטיבי. החל מיוני, ה-370Z הידנית תהיה זמינה בארץ - בגרסת ניסמו משופרת (מנוע, מסגרת ואבזור). כל מי שאוהב לנהוג, יידע להעריך מכונת נהיגה אמיתית כמו הניסאן הזו. תהנו ממיקום אידיאלי של המנוע בגוף הרכב, תנוחת נהיגה נכונה ומעוצמה ומהאופי של רכב זה.  

עיצוב ונוכחות 

ה-Z370 לוקח את נוסחת העיצוב של 350Z כמה צעדים קדימה – הרכב נראה חד יותר, סקסי יותר ומאוד מאוד אטרקטיבי. כמו שהוא נראה אלגנטי מבחוץ, ככה הוא מרגיש יוקרתי בתא הנוסעים. מספיק מבט אחד מבחוץ כדי להבין שמדובר ברכב שהושקעו לא מעט משאבי עיצוב וייצור.  

מנוע וביצועים

המנוע מגיב נהדר כשאתם בסל"ד גבוה, בעוד תיבת ההילוכים האוטומטית עובדת מצוין ומציעה יחסי העברת הילוכים ספורטיביים וזריזים. המנוע של הניסאן בנוי בטכנולוגיה מתקדמת, כאשר יש לו מערכת שסתומי תזמון משתנה מתקדמת (VVEL) וכוח רב כבר בסל"ד נמוך.  

אבזור ונוחות 

נוחות נסיעה, מבחינת קשיחות של מתלים, מתאימה לרכב ספורטיבי. רכבים כאלו לעולם אינם רכים מאוד, אלא עשויים להיות נוקשים בעקבות אופן התכנון של רכבי ספורט. ביצועי הכביש מצוינים ונעימים מאוד – כמו שצריך עם הנעה אחורית. בשורה התחתונה, היצרן מציע את אחד מרכבי הספורט המשתלמים ביותר למחיר שלהם. אם אתם מחפשים רכב ביצועים שגם נראה בהתאם, זה רכב שמומלץ מאוד לשקול.

מאמרים על דגמי ניסאן

מתעניין בניסאן 370Z החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי