מיני קלאבמן 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 0
רמת אבזור בטיחות: 5
25 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיני קלאבמן?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.​

רמות גימור של מיני קלאבמן החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

תהיו הראשונים לדרג

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קלאבמן

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: ---
תשלום מקדמה:
---
תשלום חודשי החל מ: ---
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיני קלאבמן החדשה

מיני קלאבמן

בראש ובראשונה המיני קלאבמן נועדה לספק שימושיות יומיומית ברמה הגבוהה ביותר. היא הדגם הגדול ביותר בהיצע הרכבים של מיני, אפילו יותר מהמיני קאנטרימן. עדיין, היא קומפקטית ומעודנת עם מספר פיצ'רים ייחודיים השמורים רק לה, בדומה לפתיחת הדלתות האחוריות המפוצלות (6 דלתות סה"כ) והיא מצליחה להציג חוויה מוטורית שונה משאר אחיותיה למשפחת המיני. מה עוד יש בה? מתג הפעלה אדום במרכז הקונסולה המרכזית בדומה לקוקפיט של מטוס, סיבובי מנוע מרשימים ושקטים, עיצוב ייחודי ותחושת ייחודיות לכל אורך הנסיעה. היא זוכה לעדכון בגרסה האחרונה עם תיבת 8 הילוכים בגרסה הבכירה ומתיחת פנים בעיצוב החיצוני.  

עיצוב ואבזור

אם נחפש את השינויים העיצובים במיני קלאבמן נגלה עדכון ביחידות התאורה הקדמיות וגריל קדמי ששונה במעט בדגמי ה- S הספורטיביים. עוד נוספו פנסי ערפל חדשים על טהרת ה- LED וחישוקי גלגלים מעודכני עיצוב. כל סביבת הנהג זכתה לעיצוב יוקרתי, מעודכן ומתוחכם עם מרחב נדיב שכולל חיפויים מוארים לדלתות (אופציה) ותאורת אווירה משתנה. אך הדבר שניכר יותר מכל היא אפשרות הכניסה הקלה של מטענים לתא המטען בעזרת העברת רגל מתחתיו שכולל פתיחת דלתות אחוריות צידיות מפוצלות.  אזור המחוון המרכזי לא קופח גם הפעם, הממשק העגול והמוכר כולל את אותו צג צבעוני ייחודי. בנוסף, המיני קלאבן מציעה מערכות סיוע נוספות כמו מסך תצוגה עילית שקוף על גבי דשבורד הרכב שעוזר לנהג להישיר מבט קדימה.  עוד נוספה לה כאופציה גם רשת הגנה באזור תא המטען שמעניקה הגנה לכל הפריטים שזקוקים לייצוב ותמיכה. תא המטען עצמו בעל קיבולת של 360 ליטר אך מסוגל להגדלה של עד 1250 ליטר.   

גרסאות מנוע

המיני קלאבמן מוצעות בגרסאות דיזל ובנזין אך בישראל היא משווקת רק בגרסאות הבנזין טורבו עם שתי יחידות מנוע: 1.5 ליטר בנזין טורבו ו- 2.0 ליטר בנזין טורבו.  יחידת המנוע הפותחת (1.5 ליטר) מציעה הנעה קדמית לתיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק, 6 הילוכים, 3 צילינדרים, עם הספק מרבי של 136 כ"ס ו- 4400 סל"ד. תאוצת המנוע – 9.1 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש ועם מהירות מרבית של 205 קמ"ש. בגרסת ה- 2.0 ליטר, נקבל תיבת 8 הילוכים עם תוספת צילינדר (4 צילינדרים) ו- 192 כ"ס, 5000 סל"ד ותאוצת מנוע של 7.1 שניות ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש. המהירות המרבית סוגרת את הסקאלה עם 228 קמ"ש.   

לסיכום

המיני קלאבמן היא גרסת סטיישן ייחודית שמייצגת נאמנה את דגמי המיני. היא צמחה בממדים שלה לעומת הדור הקודם וניתן לתאר אותה כרכב משפחתי בהשוואה לדגמי רכב אחרים כמו המרצדס A קלאס או האאודי A3.  איכות החומרים גבוהה. התנהגות הכביש מצוינת. האבזור ברכב עשיר ושופע איכות. במילים אחרות. מכונית מיני משפחתית איכותית מבית היוקרה הבריטי.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים מאותה קטגוריה

הצעת טרייד-אין לרכב הישן שלך!

מעוניינים לשדרג את הרכב הישן? שלחו לנו את הפרטים המדוייקים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שאי אפשר לסרב לה!

מגזין קפיטל מוטורס

הרכב הזה לא זמין יותר לרכישה

אבל אין מה לדאוג כי יש לנו המון דגמים אחרים להציע לכם

מתעניין במיני קלאבמן החדשה?

לפרטים נוספים והצעות שלח פרטים ונציגינו יצרו עמך קשר בהקדם האפשרי!