מיני קופר קבריולה 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 7 9
רמת אבזור בטיחות: 0
4 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיני קופר קבריולה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מיני קופר קבריולה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 COOPER Iconic Pack

מחיר מחירון:
239,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,107
רמת גימור:

2.0 COOPER S Legacy

מחיר מחירון:
295,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,835
3.6/5 - 11 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קופר קבריולה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 239,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,107
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיני קופר קבריולה החדשה

מיני קופר קבריולה

המיני קבריו היא מכונית הקבריולה הפתוחה שמבוססת על מרכב המיני קופר. היא מציעה גרסה אימפולסיבית יותר, בעלת אופי נועז וכמובן ראש פתוח, כראוי לכל רכבי המיני. העיצוב החיצוני והפנימי שלה ממשיך את הקו הבריטי עם שילובי צבעים נאים ואיכות חומרים והרכבה גבוהים.  היא מגיעה עם שתי יחידות הנעה טורבו וברמות גימור גבוהות אך החידושים בגרסה האחרונה נותנים דגש יותר על הצד האסטטי ופחות על מכאניקה. מדובר ברכב נישתי בעל מערכות בטיחות מתקדמות ואבזור שופע כראוי לדגמי רכבי המיני.  

עיצוב ואבזור

הקבריולה מצליחה לספק את איכות הנסיעה באוויר הפתוח בעזרת מנגנון הרמת גג משוכלל למדי שפועל בשלושה שלבים: גג סגור, גג פתוח או גג שמש. כל תהליך הפתיחה והסגירה עומד על 18 שניות בלבד.  העיצוב החיצוני זוכה ליחידות תאורה מתקדמות, תאורת אור יום LED מטריקס עגולה שכוללת גם מצלמה קדמית שמשולבת במראה הפנימית של הרכב ויודעת לשלוט בארבע מקטעי תאורה ביחידות התאורה הקדמיות כך שניתן לצמצם עד כמה שניתן את סנוור הרכבים מקדימה.  בנוסף, היא מאפשרת מבחר צבעים לבחירה וכן בחירה מתוך מבחר עיצובים של חישוקי גלגלים. תא המטען נפתח בלחיצה על בסיס הגג ומכלול הפנסים האחוריים זכו לעיצוב מחודש בטכנולוגיית LED שיוצרים את דגל היוניון ג'ק הבריטי. גם לוגו הרכב קיבל אסטטיקה חדשה ומעטר בגאון את הצד החיצוני של הרכב. תאורת אווירה חולשת על כל צידי פנים הרכב וקדמת הדשבורד ומאפשרת התאמה אישית של צבעים. גם טבעת ה- LED שמקיפה את המסך המרכזי העגול משפרת את חווית הנהיגה ומשנה צבעים בעת התאמת מצב נהיגה אחר.  

גרסאות מנוע

המיני קופר קבריולה מגיעה בשני יחידות מנוע, שתיהן בעלות הנעה קדמית לתיבת הילוכים אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים חדשה שמחליפה את תיבת ההילוכים הפלנטרית 6 הילוכים בדור הקודם. שני סוגי המנוע על טהרת הבנזין טורבו. מנוע 1.5 ליטר, בעל 3 צילינדרים עם הספק מרבי של 136 כ"ס, 4500 סל"ד ותאוצת מנוע של 8.7 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש. המהירות המרבית עומדת על 206 קמ"ש.  גרסאות המנוע הבכירות יותר, 2.0 ליטר, מתחלקות לגרסה הרגילה (Chill S) וגרסת הפרימיום (Chulli JCW) הגרסה הרגילה מגיעה עם מפרט טכני שכולל 7 הילוכים, 4 צילינדרים עם הספק מרבי של 192 כ"ס ל- 5000 סל"ד. תאוצת המנוע מציגה מהירות של 7.1 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש ומהירות מרבית של 230 קמ"ש.  גרסת הקצה של המיני קופר קבריולה מספקת מנוע 2.0 ליטר טורבו בנזין, 8 הילוכים, עם הספק מרבי 231 כ"ס ו- 5200 סמ"ק. תאוצת המהירות עומדת על 6.5 כ"ס ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש ומהירות מרבית של 240 קמ"ש.   

נוחות נסיעה

המיני קבריולה מצליחה לספק מספק פיצ'רים מעניינים לשיפור חווית הנהיגה. ניתן לבצע התאמה אישית גם בעת הנסיעה עצמה עם בורר מצבי נהיגה 'ירוק' או 'ספורטיבי' וגם התצוגה העילית השקופה שמוגשת כאופציה מאפשרת להביט על הכביש ולקרוא נתונים בצורה בטוחה.  

לסיכום

מדובר ברכב קטן, פתוח ובהחלט איכותי. המיני קופר קבריולה הוא רכב נישה שמציע לנוהגים בו איכות בריטית ברמות גימור גבוהות והתנהגות מנוע מהירה וזריזה. היא בהחלט עברה שדרוג לעומת הדור הקודם שלה וגדלה באיכות ובמרווח הפנים שהיא מציעה לנוסעים בה. בקיצור, איכות בריטית במחיר בריטי.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במיני קופר קבריולה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי