מיני קאנטרימן SE 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 1
רמת אבזור בטיחות: 2
37 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיני קאנטרימן SE?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מיני קאנטרימן SE החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 היברידי-נטען 4X4 SE W

מחיר מחירון:
285,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,716
3.2/5 - 12 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קאנטרימן SE

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 285,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,716
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיני קאנטרימן SE החדשה

מיני קאנטרימן

המיני קאנטרימן בגרסת הפלאג-אין החשמלית הראשונה שלה היא יותר מ- רק רכב שטוב לאיכות הסביבה, מדובר במכונית מיני שהמערכת החשמלית שמוטמעת בה תורמת לביצועי המנוע שלה. מערכת ההנעה שלה מסוגלת לחלק את הכוח בצורה דינאמית טובה הודות לשליטה מלאה בארבעת הגלגלים (ברמות גימור Pepper S ו- Chilli S). למרות היותה רכב מיני היא גדלה והתפתחה לעומת דורות קודמים ומצליחה לכנס בתוכה חמישה בוגרים במרווח סביר ועם תוספת לתא המטען שלה שמכיל כעת 1,390 ליטר וכראוי לרכב המשויך לרכבי היוקרה של חברת האם ב.מ.וו. היא גם מצליחה לייצר עיצובים ייחודיים שעולים על שאר מתחרותיה לסגמנט זה.  

גרסאות מנוע

יחידות ההנעה כאן מצליחות להביא את המיני לביצועי מנוע טובים, הן מבחינת תאוצת מנוע והן מבחינת רעשים והתגברות על מפגעי כביש. היא מגיעה בארבע גרסאות מנוע, כולן בנפח 1.5 ליטר למנועי בנזין או מנועים היברידיים (בנזין/חשמל). גרסת הבסיס על מנוע הבנזין שלה הוא מנוע קדמי, 4 צילינדרים, עם הספק מרבי 102 כ"ס, 4100 סל"ד ותאוצת מנוע של 12.2 שניות ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש. המהירות המרבית עומדת על 180 קמ"ש.  הגרסה הבכירה מעליה, בעלת אותם מאפיינים אולם נבדלת ממנה בכל הקשור לביצועי המנוע שמספקים לה 136 כ"ס, 4400 סל"ד עם תאוצת מנוע 9.6 שניות ומהירות מרבית 200 קמ"ש.  הגרסאות ההיברידיות הבכירות יותר, כבר מספקות הנעה כפולה לכל הגלגלים, 3 או 4 צילינדרים, בעלות הספק מרבי של 224 כ"ס, 4400 סל"ד, ותאוצת מנוע ממצב עמידה עד מהירות 100 קמ"ש של 6.8 שניות ועם מהירות מרבית של 198 קמ"ש.   

עיצוב ואבזור

אין ספק שכאשר מדברים על עיצוב ואבזור הם הולכים יד ביד יחד עם האמירה העיצובית של המיני. גם בצורתה החיצונית וגם בעיצוב הפנים שלה, המיני קאנטרימן מצליחה להביא קסם אישי שמבדיל אותה מאחותה המיני קופר. היא מיוצרת עם 5 דלתות וחמישה מושבים, גבהה במעט וכמובן בעלת הנעה כפולה לכל הגלגלים. תא הנוסעים מרופד היטב במושבי עור שמוצעים כאופציה ברמות הגימור הבכירות יותר.  גם משטח הדשבורד עצמו עוצב בצורה יוקרתית יותר ומציע גם שני גווני צבע בפנים הרכב, פתיחת ידיות ייחודית לדלתות, פתיחה ללא ידיים לתא המטען, תאורת תא נוסעים ייחודית וחבילות עיצוב כאופציה שכוללות עיטורי פגוש בגימור שחור מבריק, ספי הגנה כסופים לגחון וספי צד כסופים.  

מערכות בטיחות

הקנטרימן החדשה מציעה מערכות בטיחות מתקדמות שעוזרות לנהג בתמרונים, בעליות ובסכנת התנגשות מול רכבים אחרים. היא זכתה בציון 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של יורו NCAP והיא כוללת מערכת בטיחות כמו מערכת 'עצור וסע' לבלם החניה החשמלי שלה, מערכת סיוע בחניה שמזיזה את ההגה בעצמה על מנת להקל על חניית הרכב במקומות חניה צרים, מערכת התראה להתנגשות מלפנים ועוד.  

לסיכום

למרות יתרון הגודל שלה לעומת אחיותיה הזעירות יותר, המיני קאנטרימן מצליחה לשמר את אותן תכונות אופי ייחודיות של רכבי המיני. תא הנוסעים עודכן ושופר, היא זכתה בתואר הרכב הבריטי החשוב בהיסטוריה וכולה משדרת אופנה עכשווית ייחודית.  כעת, עם יחידות המנוע ההיברידיות שלה, היא מגיעה למצב נסיעה בצורה טובה ביותר עם מנוע שמניע את הגלגלים האחוריים ומנוע בנזין שמניע את הגלגלים הקדמיים, מה שמייצר לה שפע של כוח הינע גדול למרכב יחסית קטן ונותן לה זריזות ומהירות.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

הרכב הזה לא זמין יותר לרכישה

אבל אין מה לדאוג כי יש לנו המון דגמים אחרים להציע לכם

מתעניין במיני קאנטרימן SE החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי