מאזדה 6 2022

3 רמות גימור לדגם זה

5 מתעניינים ברכב זה כרגע.
4.2/5 - 17 דירוגים
דרגת זיהום: 10 12
רמת אבזור בטיחות: 6 7

רוצה פרטים נוספים על מאזדה 6?

נצנציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

רמות גימור של מאזדה 6 החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 Luxury

מחיר מחירון:
173,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,152
רמת גימור:

2.5 Black Edition

מחיר מחירון:
193,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,388
רמת גימור:

2.5 Signature

מחיר מחירון:
203,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,506

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 173,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 2,152
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למאזדה 6 החדשה

מאזדה 6

אין ספק שמאזדה 6 החדשה מוגדרת כאחד מדגמי הרכב המוכרים והטובים ביותר שהוציאה מאזדה מקוו ייצור הרכבים שלה. מדובר ברכב מנהלים גדול שמוביל את שינוי המגמה של מאזדה למתג את דגמי רכביה כרכבי סמי פרימיום. המאזדה 6 התחדשה בעיצוב החיצוני ובפרט בחזית הגריל הקדמי שלה, אך לא רק, במבנה הרכב הושמו מערכות בטיחות מתקדמות יחד עם שלל אבזור שקיים גם ברמת הגימור ההתחלתית, היא עונה על קטגורית רכב ספורטיבי אלגנטי, התחדשה בדיפוני כרום בולטים יותר ופנסי חזית מלוטשים הפועלים בטכנולוגיה האחרונה בתחום תאורת הרכב עם פנסי חזית LED מסתגל.  

גרסת מנוע

מאזדה 6 מציעה 2 סוגי מנוע בנפח שונה, האחד 2.0 ליטר והשני 2.5 ליטר, שניהם פועלים על הנעה קדמית לתיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק 6 הילוכים גרסת בנזין.  מנוע 2.0 ליטר בנזין מוצע תחת רמת גימור אחת (Luxury) עם הספק מרבי של 165 כ"ס וסל"ד 6000 הוא מצליח להאיץ למהירות 100 קמ"ש ממצב עמידה ב- 10.5 שניות ועם מהירות מרבית של 209 קמ"ש. גרסת המנוע הבכירה יותר, 2.5 ליטר בנזין קיימת בשלוש רמות גימור שונות:Luxury ,Premium Signature, בעלת הספק של 195 כ"ס עם סל"ד הספק מרבי של 5700. תאוצת מנוע ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש עומד על 8.2 שניות עם מהירות מרבית שסוגרת 223 קמ"ש.  

עיצוב ואבזור

כפי שמתבקש ובהתאם לקטגוריה שלה, המאזדה 6 כרכב משפחתי גדול או רכב מנהלים מציעה מרווח פנים טוב למדי ליושבים הקדמיים והאחוריים. הנראות החיצונית שלה שובה לב, הגריל הקדמי המחודש מעורר יראת כבוד למסורת היפאנית של החברה שהוקמה אי שם בשנות ה- 20 של המאה העשרים.  וזה לא מקרי, כחברה קטנה יחסית, הצליחה מאזדה לשמר, בעיקר בארץ, על אמינות וסגנון עיצוב שמאפיינים אותה בדגש על העלאת הרמה המתבקשת מרכב סמי פרימיום כאשר בדגם החדש מרגישים זאת בעיקר בכל סביבת הנהג. ההתמצאות בתפעול מערכות הרכב קלה וניתן לקבל כבר ברמת הסטנדרט מסך מולטימדיה 8 אינץ' תומך עברית, ריפודי עור 'נאפה' משולב בצבע שחור או לבן, מושבים קדמיים חשמליים, גימורי אלומיניום, בקרת אקלים מפוצלת הכוללת פתחי מיזוג אחוריים, מצלמת רוורס, התנעה בכפתור, חישוקים קלים בקוטר 17 אינץ' וחיישני חניה קדמיים ואחוריים.   

בטיחות

במאזדה 6 הושמו מערכות בטיחות מתקדמות רבות שברובן קיימות בכל רמות הגימור השונות. חוץ ממערכת לאיתור שטחים מתים שאינה קיימת ברמת גימור Luxury ותאורה מסתגלת העוקבת אחר כיוון הנסיעה שאינה קיימת ברמות הגימור Luxury ו- Premium, כל מערכות הבטיחות קיימות בכל רמות הגימור וכוללות: 6 כריות אויר כולל חיישן תפוסה לביטול כרית אויר למושב הנוסע הקדמי, בקרת יציבות, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, מערכת חכמה לסיוע בבלימה בעיר עד מהירות 80 קמ"ש הכוללת זיהוי הולכי רגל, מערכת חכמה לסיוע בבלימה במהירויות בינעירוניות, מערכת בקרת שיוט מסתגלת הכוללת שמירת מרחק, עצירה מלאה וזינוק מעמידה ומערכות נוספות.  

לסיכום

המאזדה 6 מצליחה לצמצם את הפער בינה ובין רכבי הפרימיום האיכותיים, היא עדיין לא בדיוק הגיעה לשם אך נראה שבדגם זה הושמו מיטב המערכות המובילות שמספקים עבור הנוהגים בהם מכונית משפחתית / מנהלים איכותית בעלת עיצוב ייחודי שמעניקה חווית נסיעה בעלת הרגשה ספורטיבית. בהשוואה למכוניות יוקרה המאזדה 6 בהחלט יכולה להוות חלופה מעניינת וכדאית.

לקוחות קפיטל מוטורס

מאמרים על דגמי מאזדה

מתעניין במאזדה 6 החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי