שברולט סוואנה 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 1
40 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על שברולט סוואנה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של שברולט סוואנה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.8 ארוך MAX - מעל 4 טון

מחיר מחירון:
229,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,989
רמת גימור:

2.8 קצר

מחיר מחירון:
263,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,431
רמת גימור:

2.8 ארוך

מחיר מחירון:
268,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,496
3.4/5 - 33 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סוואנה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 263,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,431
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לשברולט סוואנה החדשה

שברולט סוואנה

שברולט הוקמה כבר בעשור השני של המאה הקודמת על ידי וויליאם דוראנט שהקים גם את ג'נרל מוטורס. בהתחלה שברולט הייתה למותג העממי של ג'נרל מוטורס אך בהמשך היא ייצרה דגמי רכבים חשובים מאוד עד שבשנת 2009 וכחלק ממשבר של ג'נרל מוטורס שברולט הפכה לאחד מהמותגים הבינלאומיים העיקריים של ג'נרל מוטורס. שברולט משווקת מגוון רחב של דגמים בין מיני דרך משפחתיות גדולות ורכבי פנאי. בנוסף, שברולט מציעה גם מסחרית ואת הטנדר הגדול בממדים אמריקאים, סילברדו. בישראל שברולט מיובאת על ידי יבואנית ג'נרל מוטורס לישראל, UMI. הסוואנה הוא למעשה ואן אמריקאי בגודל שנחשב לגדול מאוד. את הדגם ראינו עוד בשנת 96 וניתן להשיגו בגרסאות קצרות וארוכות ולהובלת סחורות או נוסעים. המנוע שלו גדול ויש לו נתוני מומנט והספק מכובדים. ניתן להטעין בו מטען של בין 6800 עד ל-8000 ליטר של סחורה ובמשקל של כמעט 1.5 טון. סביבת הנהג של הרכב תואמת לרכבים האמריקאים כאשר זה כולל גם בורר הילוכים על יד ההגה. היום משווקת בישראל כבר גרסה מחודשת של השברולט סוואנה. תיבת ההילוכים החדשה של הסוואנה משודכת אל מנוע עם 6 צילינדרים המוכר לנו מהגרסה הקודמת עם נפח של 6.6 ליטר והספק של 250 כ"ס כאשר הוא עודכן על מנת שיהיה ידידותי יותר לאיכות הסביבה. הדגם החדש של הסוואנה עושה שימוש באוריאה שזהו נוזל שהשילוב שלו ביחידת הכוח של הרכב תורם לצמצום הזיהום של מנועי הדיזל ויתרון נוסף של שילוב הנוזל הינו החיסכון בדלק שהוא מאפשר. הסוואנה מצליחה בארץ מכמה סיבות כאשר אחת מהן נובעת מהמיקום של הסוואנה בתקנות מס כאשר היא נהנית מהכרה במע"מ וגם בהוצאות על הרכב החל מהקילומטר הראשון. יש לציין שהגרסה החדשה של הסוואנה התייקרה מעט בעבור הצרכנים אך יש אפשרות של ליסינג פרטי וליסינג מימוני מה שמקל על ההוצאה הראשונית.  

עיצוב

המראה החיצוני של הסוואנה יכול לעשות רושם שהוא קצת קטן אך לא כך המציאות. האורך של הרכב בגרסה הקצרה ביותר שלו הוא 5.7 מטר ובגרסאות הארוכות יותר הוא מגיע ל-6.2 מטר. הרוחב שלו, כ- 201 ס"מ קטן בסנטימטרים אחדים בלבד מהמתחרים הישירים. יחד עם זאת, ההבדלים בינו לבין המתחרים ניכרים בגובה שלו שנמוך בכמעט חצי מטר מהמתחרים הישירים וגם בבסיס הגלגלים של הגרסה עם המרכב הקצר. מבחינת המראה הכללי שלו, השברולט סוואנה נראה מודרני ואלגנטי יותר וגם נראה קצת קשוח. כאשר מסתכלים על ספרינטר למשל, האסוציאציה שעולה לראש הינה מונית שירות לעומת כאשר מסתכלים על סוואנה, ניתן ישר חושבים על חברה רצינית. מסיבה זו הסוואנה משמש הרבה להסעת אמנים.  

תא נוסעים

יש לציין שהאלגנטיות, הקשיחות והמודרניות שהסוואנה משדר, ניכרת רק על גבי המראה החיצוני שלו. תא הנוסעים ברכב עושה רושם של רכב מיושן שמתבטא בהרבה אופנים. ריפוד המושבים לא איכותי, לוח המחוונים מציג את המידע בצורה מפוקסלת ועוד. אמנם לא הייתה ציפייה לתא נוסעים מרשים מאוד מאשר רכב מסחרי אך כאשר בודקים את המתחרים כמו הפיאט דוקאטו והמסחרית של יונדאי, ניתן להרגיש בהבדלים בצורה חזקה. מעבר לכך, איכות החומרים איננה ברמה גבוהה כפי שהייה מצופה מהרכב.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בשברולט סוואנה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי