רנו גרנד קופה 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 6
רמת אבזור בטיחות: 5
16 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על רנו גרנד קופה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של רנו גרנד קופה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 טורבו דיזל Iconic

מחיר מחירון:
159,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,079
רמת גימור:

1.5 טורבו דיזל Intense Plus

מחיר מחירון:
160,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,092
רמת גימור:

1.5 טורבו דיזל Executive

מחיר מחירון:
163,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,131
3.7/5 - 62 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני גרנד קופה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 160,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,092
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לרנו גרנד קופה החדשה

רנו גרנד קופה סקירה כללית

חברת רנו היא חלק מקבוצת רנו-פיג'ו-סיטרואן, שבישראל מוכרת אלפי יחידות בכל שנה. בעוד שבעבר הכרנו את דגם המגאן, הקליאו והרכבים המסחריים של רנו, כיום בארץ משווקים דגמים שונים של הרכב, כולל גרנד קופה. בין הדגמים השונים של רנו, גרנד קופה מוגדרת בתור רכב סדאן עם 5 מקומות ישיבה.  החל משנת 1995 ועד שנת 2002, רנו ייצרה את דגם ה-מגאן שלה, שנחשב נפוץ ביותר בישראל ובשאר מדינות אירופאיות. על הבסיס והפלטפורמות של מגאן, התפתחו למעשה דגמים שונים ורבים של חברת רנו, שכללו בין היתר גם את דגם הגרנד קופה של ימינו. דגם הגרנד קופה, בניגוד לדגם המגאן, מיוצר אמנם על הפלטפורמה של מגאן, אבל כולל שדרוגים רבים, בין היתר גם שדרוגים מכאניים, שדרוגי פלסטיקה, הגדלת מידות רכב ועוד.  

מה הסיבה לפופולאריות של דגמי גרנד קופה בישראל?

אם מדברים על חלפים יחסית זולים (יחסית לגרמניות למשל), מדברים על רכבים צרפתיים. ואם מדברים על טכנולוגיה מתקדמת לצד נוחות מעולה, גם כאן, מדברים על רכבי פיג'ו, רנו וסיטרואן. לא בכדי, המכוניות האלו הפכו לפופולאריות כל כך בישראל. אם לוקחים את הדוגמאות של רכבי המוניות בישראל, הרי שהרבה מהרכבים האלו הם רכבי רנו. ואם נהגי מוניות בוחרים לעבור עם רכב מסוים, יש לכך סיבות. הסיבות טמונות בכך שהחלפים יחסית זולים, התיקונים אינם יקרים, ובאופן כללי, הרכבים אמינים.  

הדור הרביעי של רנו גרנד קופה

הדור הרביעי של רנו גרנד קופה הוצע לראשונה בשנת  2016. למעשה, עד היום גרנד קופה עברה אמנם מתיחות פנים, אבל עדיין לא הוצג בפנינו הדור החמישי של הדגם הזה. נכון לשנת 2021, רנו גרנד קופה משווקת בישראל עם 2 מנועים. רנו גרנד קופה משווקת בישראל עם מנוע דיזל או מנוע בנזין. בעוד שמנוע הדיזל מגיע בנפח של 1.5 ליטרים (טורבו), דגמי הבנזין גם הם מגיעים עם טורבו, אבל בנפח של 1.3 ליטרים. הדיזל מייצר כ-115 כ"ס, בעוד שהבנזין מייצר כ-139 כ"ס.  

מתיחת הפנים של הדור הרביעי – רנו גרנד קופה

מתיחת הפנים של רנו גרנד קופה הובילה את הדגם להיראות כמו שהוא נראה ב-2021. בעוד שמצד אחד ברור כי הרכב הוא רכב סדאן משפחתי, הוא גם בהחלט מספק את תחושת היוקרה דרך העיצוב שלו והופך למתבונן בו - לרכב מנהלים לכל דבר.  בין אם בעקבות מתיחת הפנים או בעקבות סיבות אחרות, כיום גרנד קופה נמכרת באלפים בישראל (כולל נהגי מוניות שבוחרים ברכב בתור רכב העבודה שלהם). והצפי של 2022 הוא לא שונה, כך שאנו מצפים לעלייה ניכרת במכירות של הדגם גם כאשר יוצג הדור החדש.  

מיוצרת בצרפת ומורכבת בטורקיה

רכבי גרנד קופה מיוצרים אמנם בצרפת, אך הם מורכבים בעיקרם בטורקיה, בורסה. דגמים אלו מיוצרים במרכב סדאן בלבד, ובעיקרון נהוג להגיד שהם מבוססים על המרכב של רכבי רנו סניק וגם ניסאן סנטרה. אמנם הרכבים שונים, אך בסיס המרכב ביניהם דומה.  בעוד שהדגמים של הדיזל מסוגלים להגיע למהירות מרבית של כ-190 קמ"ש, מנועי הבנזין מסוגלים להגיע למהירות מרבית של כ-200 קמ"ש. כך או כך, בישראל בכל מקרה לא תגיעו למהירויות האלו כי החוק אוסר על כך.  

צריכת הדלק של בנזין מול דיזל ברנו גרנד קופה

רנו גרנד קופה מייצרת צריכת דלק שאינה מאוד שונה מהמתחרות שלה בקטגוריה. בעוד שהבנזין פחות חסכוני מהדיזל, הדיזל גם הוא, לא מאפשר להנות מחיסכון משמעותי בדלק. יחד עם זאת, הרכב כמובן אינו בזבזני ועומד בתקנים הבינלאומיים של זיהום אוויר.  

רכישת רכב קפיטל מוטורס ליסינג פרטי רנו גרנד קופה

אם אתם אחר רנו גרנד קופה למכירה, או שמא אתם מחפשים אחר עסקת ליסינג פרטי על גרנד קופה, אנחנו הכתובת המדויקת ביותר. חברת קפיטל מוטורס עוסקת בתחום הרכב שנים רבות, ובצי הרכבים של החברה תוכלו למצוא את רוב סוגי הרכבים שקיימים על הכבישים בישראל. כמו כן, ניתן גם לייבא ייבוא מקביל וייבוא אישי דרכנו.  בין אם אתם מעוניינים ברנו, סיטרואן, BMW או כל רכב מסוג אחר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך אתר האינטרנט או דרך הטלפון. אנו נשמח לצוות לכם יועץ רכב מומחה שייעץ לכם בנוגע לרכישת רכבים, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי ועוד. 

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין ברנו גרנד קופה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי