פיאט דובלו 2024

4 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 0
27 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על פיאט דובלו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של פיאט דובלו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל קומבי קצר 5 מושבים

מחיר מחירון:
172,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,248
רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל ואן מקסי ארוך 3 מושבים

מחיר מחירון:
181,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,365
רמת גימור:

חשמלי קומבי קצר 5 מושבים

מחיר מחירון:
184,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,404
רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל קומבי ארוך 7 מושבים

מחיר מחירון:
192,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,508
2.9/5 - 34 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני דובלו

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 172,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,248
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לפיאט דובלו החדשה

פיאט זו תאגיד רכב הכוללת יצרנים רבים ביניהם כמובן פיאט, אלפא רומיאו, מזראטי, פרארי ולנצ'יה. כיום היא שותפה לתאגיד קרייזלר האמריקאית ויחד הם מייצרים רכבים שונים לקהלים שונים אך עם טכנולוגיות, פלטפורמות ויחידות הנעה זהות. פיאט דובלו היא מסחרית בתצורת וואן ל-5 או 7 נוסעים (תלוי בגרסה). היא מתחרה בקטגוריה מול סיטרואן ברלינגו הצרפתית וביונדאי סטאריה הקוריאנית. כמו הברלינגו, כך גם דובלו מוכוונת לצרכים משפחתיים יותר לצרכי עבודה. השילוב מאפשר להשתמש באותו הרכב כרכב עבודה לבעלי מקצוע בימות השבוע, וגם לצאת לטיולים עם המשפחה בסוף השבוע.

מה חדש בפיאט דובלו?

הדובלו החדש מרווח יותר באופן משמעותי מהקודמים שגם הם לא לקו בחסר בנושא זה. הוא מאפשר נשיאת מטענים רבים, בין 790 ליטר נפח תא מטען כאשר המושבים פתוחים ועד ל-3200 ליטר אחרי קיפול המושבים באופן מלא. כל גרסאות הדובלו ניחנות ב-3 כוכבי בטיחות במבחן הריסוק. הרכב מוצע גם עם תיבת הילוכים רובוטית אך זו קיימת רק בגרסת הטורבו דיזל בנפח של 1.6 ליטר עם הספק של 105 כ"ס. שאר גרסאות הדובלו שניתן להשיג בארץ הינן עם מנוע טורבו דיזל בנפח 1.3 ל' עם הספק של 95 כ"ס ומנוע טורבו דיזל נוסף בנפח 1,600 סמ"ק עם הספק של 120 כ"ס. כל המנועים הללו משודכים לתיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים.

עיצוב פיאט מסחרית

פיאט לא לקחו סיכונים מיותרים בעיצוב פיאט דובלו החדשה ורק ליטשו מעט את הדור הקודם. כעת הנדסת האנוש טובה בהרבה וגם איכות ההרכבה בתא הנוסעים השתפרה. מיותר לציין שהגישה אל תא המטען נוחה במיוחד עם פתח העולה כלפי מעלה כמו ברכבי האצ'בק ויש דלתות הזזה לספסל מאחור משני הצדדים. בסה"כ עיצובו החיצוני של הרכב הינו בעל רושם טוב וקווי עיצוב ייחודיים לחרטום שלו.

תא מטען ונוסעים

חלקים רבים מפנים הרכב מגיעים מגרנדה פונטו והדבר יוצר אחידות באיכות החומרים. מבחינת רמת האבזור של הרכב, ניתן לומר שמדובר על רמת אבזור סבירה כאשר משווים אותה לטנדרונים אחרים. אך העובדה שהסטנדרט הינו רק 2 כריות אוויר מוריד מעט מין ההצלחה הגדולה של שאר האבזור. מרווח הנוסעים סביר ותא המטען כמובן מותאם לשימוש מסחרי ברכב.

ביצועים

בבחירת דובלו עם מנוע הטורבו 1.6 דיזל המשודך לתיבת הילוכים ידנית ברמת גימור XL פנוראמה תיהנו מהספק אדיר וצריכת דלק נמוכה במיוחד. לגיר יש שישה יחסי העברה וזה מביא ל-17.5 ק"מ לליטר. כמו כן ניתן לגרור עד 500 ק"ג ללא בלמים ו-1,300 ק"ג לנגרר עם בלמים.

התנהגות הרכב

פיאט דובלו מאפשר נהיגה צפויה ובטיחותית אך נוחות הנסיעה נוקשה מעט ובעיקר בתוך העיר. יש לציין שבעת שמעמיסים משקל בתא המטען של הרכב, נוחות הנסיעה משתפרת. ריסון תנודות המרכב של הרכב איננו מוצלח כמצופה. חיסרון נוסף של הדובלו הינו שהיא רועשת מעט תחת עומס. מעבר לכך הראות החוצה מהחלונות מצוינת, רדיוס הסיבוב שלה קטן לצורך פניות פרסה וחניות, התחזוקה השוטפת שלה נחשבת לבין הנמוכות בקטגוריה ויש בה מקום ל-5 עד 7 נוסעים לצד שפע של ציוד.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בפיאט דובלו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי