סוזוקי איגניס 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 4
רמת אבזור בטיחות: 1
18 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על סוזוקי איגניס?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של סוזוקי איגניס החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.2 מיקרו-היברידי ידני GLX

מחיר מחירון:
104,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,364
רמת גימור:

1.2 מיקרו-היברידי גיר רציף GLX

מחיר מחירון:
114,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,494
2.8/5 - 113 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני איגניס

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 104,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 1,364
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לסוזוקי איגניס החדשה

סוזוקי איגניס

סוזוקי איגניס היא מכונית מיני קרוסאובר מבית יצרנית הרכב סוזוקי. מדובר ברכב פנאי עירוני, פונקציונאלי, קל וסופג זעזועים ובעל שימושיות טובה בחיי היום יום. גם מחירו הנמוך יחסית מהווה אטרקציה עבור רוכשי הרכב הישראלים. למעשה מדובר במכונית מיני לכל דבר ועניין לבד מתוספת הגובה שקיבלה שמשייכת אותה לסגמנט מכוניות הקרוסאובר, במקרה זה מכונית מיני קרוסאובר בעלת מאפיינים מקוריים ואם ניתן להעז ולומר גם עדינה וחמודה.   

גרסת מנוע

הסוזוקי איגניס מגיעה בשתי גרסאות, ידנית או אוטומטית למנוע 1.2 ליטר בעל הנעה קדמית, 4 צילינדרים עם הספק מרבי של 90 כ"ס ו- 6000 סל"ד. מבחינת נתוני תאוצת מהירות קיימים הבדלים קלים בין הגרסה הידנית לגרסה האוטומטית.  תאוצת המהירות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש עומדת על 12.2 שניות ומהירות מרבית של 170 קמ"ש בגרסה הידנית. בגרסה האוטומטית תאוצת המנוע עד למהירות 100 קמ"ש עומדת על 11.2 שניות ועם מהירות מרבית של 160 קמ"ש.   

עיצוב ואבזור

תא הנוסעים הפנימי באיגניס הוא תא מקורי וצבעוני, נעים לעין שמייצר גם תחושת נסיעה נעימה. אבזור הרכב ברמת הגימור היחידה שמוצגת בארץ (GLX) כולל חישוקי אלומיניום, שתי מסילות גג אורכיות, פנסים ערפל קדמיים מסוג הלוגן, ציפוי עור לגלגל ההגה, חיבור  USB ו-AUX בקונסולה המרכזית ועוד.  

נוחות נסיעה

אמנם מדובר בנפח מנוע קטן יחסית אך בשל משקל הרכב הקל מאוד (820 ק"ג) הוא מצליח לספק מהירות תגובה טובה, גם בהאצות ביניים ומצליח לשייט בסל"ד נמוך ברוב תנאי הנסיעה, פחות בעליות תלולות, אולם בשל נוקשות של מתלי הרכב לעיתים נדמה שהוא מתקשה מעט אל מול בורות ומהמורות בכביש. יתרון נוסף שהאיגניס מציג היא צריכת דלק נמוכה בדומה לרכבי המיני, שעומדת על צריכת דלק עירונית של 17.8 ק"מ / ליטר. בנסיעה בין עירונית צריכת הדלק אף פוחתת ל – 24.3 ק"מ / ליטר וצריכת דלק ממוצעת של 21.7 ק"מ / ליטר מביאה את הרכב להיות אחד מרכבי הפנאי החסכוניים ביותר.  מבחינת יכולות נסיעה בשטח האיגניס מצליח להפתיע, במיוחד בשל יכולת ספיגת שיבושים טובה, בקרת משיכה יעילה שברוב המקרים מתאימה לתנאי שטח קלים כמו מסלולי אדמת לס מהודקים יחסית.   

בטיחות

יצרנית הרכב מעידה כי האיגניס הוא רכב בעל מרכב קל וסופג זעזועים. הוא כולל שש כריות אוויר, מנגנון הגנה מפני פתיחת דלתות אחוריות ומערכות חיישני תאורה, מערכת מוביליי להתראה מפני תאונות, מערכת בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת עזר לזינוק בעליה ומערכת בקרת שיוט אדפטיבית.   

לסיכום

מדובר ברכב פנאי קרוסאובר עירוני קטן וחמוד עם ביצועי נסיעה לא רעים וביחס למחירו הנמוך הוא מצליח להעלות חיוך בלב הנוסעים בו.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בסוזוקי איגניס החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי