ניסאן ג'וק 2022

רמת גימור 1 לדגם זה

2.9/5 - 54 דירוגים
37 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 11 13
רמת אבזור בטיחות: 5 6

רוצה פרטים נוספים על ניסאן ג'וק?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ניסאן ג'וק החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.0 Acenta-Tech

מחיר מחירון:
126,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,650

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 126,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 1,650
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לניסאן ג'וק החדשה

ניסאן ג'וק סקירה כללית

מעבר לכך שחברת ניסאן מוטורס מייצרת את המנועים הטובים בעולם (מנועי VG ו-VQ), החברה גם מייצרת מכוניות וכלי רכב. ומאז שנת 1999, חברת רנו רכשה מניות שליטה בחברת ניסאן, מה שהוביל את המינוי של וקרלוס גוהן כנשיא החברה הממוזגת-החדשה.  מאז שנת 1999, כאשר וקרלוס גוהן התמנה לנשיא ניסאן מוטורס, בחברה חלו שינויים רבים. בין השינויים הם, שינויים הכוללים ייצור רכבים בשיתוף חברת רנו הצרפתית. במשך כמעט 12 שנה ברציפות, חברת ניסאן דורגה על ידי מגזין היוקרה, WARDS AUTOWORLD, בתור החברה שמייצרת את המנועים האיכותיים בעולם. מדובר במנועים אשר מתבססים על טכנולוגיית ה-VG  וה-VQ, טכנולוגיה שכיום חברות רבות מבססות שיטות ייצור עליה. בעוד שחברת ניסאן היא חברה יפנית ביסודה, לדגם ה-"ג'וק" שלה יש דווקא אופי מעט צרפתי, שזה לא מפתיע.  

רקע והיסטוריה של ניסאן ג'וק תוצרת יפן 

ניסאן ג'וק מיוצרת מאז שנת 2010, שווקה בישראל כשנה לאחר הייצור שלה ומאז נהפכה לאחת ממכוניות ה-קרוס אובר הכי נפוצות בכבישי ישראל. היא הוצגה לראשונה בתערוכת ז'נבה, שם הוסבר כי פירוש השם "ג'וק" הוא "לרקוד" ביפנית.  כבר בחודש הראשון של ייצור הניסאן ג'וק, ביפן הוזמנו כ-10,000 יחידות אשר נמכרו במהלך השנה הראשונה לשיווק של הדגם. אמנם ניסאן ג'וק תוכננה בלונדון, אבל הייצור הסופי שלה מתבצע ביפן וההרכבה של הרכב מתבצעת חלקה ביפן וחלקה בטורקיה.  

הדור הראשון של ניסאן ג'וק 

הדור הראשון של ניסאן ג'וק עוצב בעיצוב עגלגל למדי, שהתאפיין בקווים עיצוביים אסתטיים מאוד לעין. קשתות הגלגלים של ניסאן ג'וק מורגשים מרחוק, בעוד שהם מהווים נפח עיקרי בפלסטיקה של הרכב ובפח שלו.  בחזית של ניסאן ג'וק, תוכלו למצוא מערך של אורות מעומעמים ואורות LED אשר אופייניים ברכבים רבים בימינו. כמו כן, איכות חומרי הגלם של ניסאן ג'וק גבוהה מאוד, מה שאפשר לצפות מהרכבים היפנים. מי שמכיר את ההיסטוריה של רכבים כמו מאזדה וניסאן, לא יכול לצפות לאיכויות הרכבת חומר נמוכות. וככה גם רלוונטי לגבי האמינות שניסאן ג'וק הפגינו במשך השנים, שהיא אמינות יפנית לכל דבר.  

המנועים השונים שהגיעו עם ניסאן ג'וק בדור הראשון 

בין אם אתם רוכשים ניסאן ג'וק דור ראשון או חדשה יותר, בכל מקרה תוכלו להנות מחמישה מקומות ישיבה. בין הדגמים של ניסאן ג'וק, תוכלו למצוא מנועים בנפחים של 1.6, 1.6 DIG-T, 1.6 NISMO ו-1.5 DCI DPF. בעוד שהמנועים בנפח של 1.6 בנזין מפיקים בערך 93 כ"ס, מנועי הדיזל יפיקו כ-109 כ"ס.  בדגם שמאובזר במנוע הNISMO, תוכלו להנות מ-147 כ"ס. מבחינת נתוני התאוצה של ניסאן ג'וק, מדובר בנתונים די סטנדרטיים, שמאפיינים בדרך כלל רכבי קרוס אובר בקטגוריה הזו של פנאי ושטח קטן-בינוני. נתוני התאוצה של ניסאן ג'וק הם בערך 11-12 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש (בכל הגרסאות של הג'וק).  

צריכת הדלק הממוצעת של ניסאן ג'וק 

מבחינת צריכת הדלק של הרכב. בכל הגרסאות תוכלו להנות מצריכת דלק די ממוצעת ואפילו די טובה. ממוצע צריכת הדלק של ניסאן ג'וק עומד על בערך ליטר דלק ל-14-17 ק"מ נסיעה. כיום, לאחר מספר שנים טובות שבהן הדור הראשון כיכב בכבישי ישראל, מוצג לנו הדור השני של ניסאן ג'וק.  למעשה, הדור השני של ניסאן ג'וק הוצג לראשונה כבר ב-2019, ולאחר בערך שנה הגיע לישראל. הדור השני של ניסאן ג'וק הוצג לראשונה בפריז, לונדון, מילאנו וברצלונה. לאחר שניסאן ג'וק נמכרה באלפי יחידות במדינות אלו, הרכב גם הגיע לכבישי ארץ הקודש ונמכר גם כאן באלפי יחידות כבר בשנה הראשונה שהוצג לשוק. ניסאן ג'וק אמנם נחשבת בתור רכב פנאי וגם קרוס אובר, אבל בפועל, היא לא ממש יכולה להיכנס לשטח ולככב בו. הרכב מציע הנעה קדמית בלבד, מה שאומר שהוא אינו רכב עם הנעת 4X4. במילים אחרות, יהיה עדיף לשמור על הרכב בכורכר ובשבילים, בטוח שלא בכל מיני תוואי שטח הרריים או סלעיים.  

קפיטל מוטורס ליסינג פרטי ניסאן ג'וק 

אם אתם רוצים לנהוג ברכב מסוג ניסאן ג'וק, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את מסלולי הריביות הנמוכות של חברת קפיטל מוטורס. בחברת קפיטל מוטורס תוכלו למצוא מסלולי ליסינג פרטי משתלמים במיוחד, מסלולי מימון רכבים, מחירי ביטוחים אטרקטיביים, סיוע במימון רכב מול גורמי מימון בנקאיים ועוד.

מאמרים על דגמי ניסאן

מתעניין בניסאן ג'וק החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי