ניסאן אלטימה 2022

2 רמות גימור לדגם זה

3.3/5 - 9 דירוגים
5 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 0 6 7
רמת אבזור בטיחות: 5

רוצה פרטים נוספים על ניסאן אלטימה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ניסאן אלטימה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.5 SV

מחיר מחירון:
172,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,248
רמת גימור:

2.5 SL

מחיר מחירון:
179,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,339

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 172,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 2,248
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לניסאן אלטימה החדשה

ניסאן אלטימה

ניסאן אלטימה היא מכונית פרימיום סדאן, כאשר כל רגע של נהיגה בה מהנה יותר וגורם לכם להרגיש שאתם נוהגים במכונית עתידנית. גלו מחדש את ההנאה האמיתית מהנהיגה עם טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב מושך וביצועים מעולים מתחת למכסה המנוע.  

רקע והתפתחות

ניסאן אלטימה היא מכונית מנהלים איכותית במיוחד, המתחרה במאזדה 6 ובסקודה סופרב. אבל למרות שכולנו יודעים שהמותג "ניסאן" הוא מותג יפני, ניסאן אלטימה היא למעשה מכונית אמריקאית. הרכב מיוצר בארה"ב ומיועד בעיקר לקהל אמריקאי.  מה זה אומר? זה אומר שניסאן אלטימה היא מכונית גדולה למדי עם מרווח פנימי טוב לנוסעים, כיאה לייצור אמריקאי. המנוע גדול יחסית (2.5 ליטר), אבל באופן מעניין צריכת הדלק עדיין סבירה למדי. תיבת ההילוכים הרציפה של הרכב מחמיאה לביצועי במנוע והעברת ההילוכים, כאשר האבזור נדיב ונוחות הנסיעה גבוהה. מבחינת איכות הנסיעה של הרכב, מדובר ברכב מנהלים שלא מפחד לתת לכם להרגיש ספורטיביים בנהיגתכם.   

עיצוב ונוכחות

מבחינת העיצוב של הרכב הזה, האלטימה החדשה דומה למקסימה הנוכחית ונראית אגרסיבית, במידה מסוימת, יותר מהדור הקודם. הביצועים  מרשימים, כאשר הרכב מתהדר גם בהופעה ספורטיבית למדי (ביחס לרכב מנהלים).  

מנוע וביצועים

המנוע (4 צילינדרים 2.5 ליטר, 188 כ"ס) מייצר ביצועים טובים למדי. מבחינת תאוצה, הנתון הוא 7.8 שניות ל-100 קמ"ש. המנוע זריז מספיק, וכשרוצים יותר, הוא מטפס בסל"ד ומספק ביצועים עזים. מצד שני, הסאונד בתא הנוסעים נעים ולא פולשני.  

אבזור ובטיחות 

ניסאן אלטימה מגיעה עם לא פחות מאשר 10 כריות אוויר, חיישני התנגשות ובלימת חירום אוטומטית. יש לכם גם התראת רכב בנקודות מתות, כמו גם התראת תנועה חוצה מאחור והתראת עייפות של הנהג. יש לציין כי, ניסאן אלטימה טרם עברה מבחני ריסוק פומביים של קבוצת הבטיחות EuroNCAP. בשורה התחתונה, מדובר ברכב מנהלים פרימיום מרשים למדי, שגם מתהדר בביצועים לא רעים מתחת למכסה המנוע. במחירון האטרקטיבי, הרכב מציע תמורה מעולה. אם אתם מעוניינים ברכב מנהלים פרמיום שגם מרגיש ספורטיבי כשצריך, זה הרכב עבורכם כנראה. 

מאמרים על דגמי ניסאן

מתעניין בניסאן אלטימה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי