מרצדס SL 2022

רמת גימור 1 לדגם זה

תהיו הראשונים לדרג
3 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 0
רמת אבזור בטיחות: 7

רוצה פרטים נוספים על מרצדס SL?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מרצדס SL החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 0 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 0
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למרצדס SL החדשה

מרצדס SL קלאס

המרצדס SL (Sport Leicht) היא מכונית ספורט 'רודסטר קבריולט' אולטימטיבית שמזוהה חיצונית בעיקר בשל גג המגנזיום המתקפל שלה (חיסכון במשקל). היא גדולה ומרשימה עם תג מחיר שעובר את מיליון השקלים כבר בדגם הפותח שלה (SL400). על מנת לעמוד בראש קטגורית דגמי הקבריולט החליטו בחברה הגרמנית לדגם אותה בשלל טכנולוגיות מתקדמות ובתא נוסעים איכותי מאוד. איכות הנסיעה טובה למדי למרות שאין מדובר במכונית ספורטיבית כמו גרסת ה – AMG-GT. 

גרסת מנוע

בגרסת הפתיח שלה, ה – SL400, מצוי מנוע בנזין V6 טווין טורבו בנפח 3.0 ליטרים עם 367 כוחות סוס. ל - SL400 משקל עצמי נמוך יחסית הודות למרכב אלומיניום ולשימוש נרחב באלומיניום ובחומרים מורכבים בשלדה, הביצועים שלה מצוינים עם 4.9 שניות בלבד למאה קמ"ש ומהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש. 

טכנולוגיה

בדומה לדגמים אחרים של מרצדס, גם ב – SL הכניסה החברה הגרמנית מערכות טכנולוגיות רבות, ביניהן ניתן למצוא: מצלמת רוורס עם פסי הכוונה ובלם יד אלקטרוני עם שחרור אוטומטי בתחילת נסיעה שמקלים על תפעול הרכב בעיר, מערכת עם פונקצית חניה אוטומטית בניצב ובמקביל.  בכל הקשור לטכנולוגיות משפרות בטיחות הוכנסו מערכות כגון: מערכת תאורה חכמה עם טווח תאורה דינמי ותאורת פנייה, בקרת יציבות אלקטרונית שכוללת גם בקרת החלקה, מערכת לבדיקת ערנות הנהג והתרעה במקרה של עייפות.  מערכת ניטור שטחים מתים, שמירה על נתיב הנסיעה ומערכת נוספת שמכינה את הרכב למצב תאונה ויכולה אף לבלום על מנת למנוע אותה. 

אבזור

כל האבזור ברכב נועד לתת לנהג את מירב הנוחות עם מבחר גדול של פריטים שמשפרים את תא הנוסעים. מערכת שליטה עם מסך 7 אינץ' שולטת על כל מערכות הרכב, מושבי הספורט חשמליים עם זיכרונות ישיבה ותאורת אווירה.  כל חלל הפנים מכוסה בריפודי עור ודיפוני עור בדלתות ובלוח המחוונים. בנוסף ניתן ליהנות מבקרת אקלים מפוצלת ומערכת המיועדת לנסיעה עם גג פתוח או בקרת שיוט. פיצ'רים נחמדים נוספים שניתן לגלות כאן הם גג שמש עם זכוכית מתכהה בהפעלה חשמלית,  מתזי מגבים ייחודיים, מערכת ראיית לילה (אופציונאלי) או פנסי LED אקטיביים בפרונט.  

לסיכום

כשמדובר ב'רודסטר קבריולט' פתוחה זה די ברור שמדובר בסוג מכונית שאמורה לסובב מבטים אחריה. יחד עם זאת מתוקף היותה מותג מרצדס, מיטב הטכנולוגיה, האבזור ונוחות הנסיעה שהושקעו בה מגדירים אותה כמכונית שיוט מהירה מאוד אך עדיין לא כזו שניתן להשוות אותה לדגמים יוקרתיים אחרים של מרצדס כמו מרצדס SLS. 

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מאמרים על דגמי מרצדס

מתעניין במרצדס SL החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי