מרצדס E קלאס 2024

4 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 2 14 15
רמת אבזור בטיחות: 7
43 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מרצדס E קלאס?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.​

רמות גימור של מרצדס E קלאס החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 E200 Edition

מחיר מחירון:
579,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
7,538
רמת גימור:

2.0 E300e Edition

מחיר מחירון:
589,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
7,668
רמת גימור:

2.0 E300e Premium

מחיר מחירון:
629,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
8,188
רמת גימור:

2.0 E300e Edition AMG Line

מחיר מחירון:
629,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
8,188
3.7/5 - 13 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני E קלאס

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 579,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 7,538
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למרצדס E קלאס החדשה

מרצדס E קלאס

מכונית המנהלים המפוארת של מרצדס ה- E קלאס הגיעה לארץ עם שני מנועים, בנזין וחשמלי. העיצוב כיאה למכונית מנהלים של מרצדס – קלאסי ואלגנטי, עטוף במשטחי עץ, עור ואלומיניום שמשמרים את המסורת אך משתלבים היטב עם טכנולוגיה מתקדמת בצורת שני מסכים ששולטים על כל מערכות הרכב.  ה – E קלאס עטופה במערכות שונות, הן באבזור והן בבטיחות. כיוונים חשמליים במושבים ופתחי מיזוג נפרדים לנוסעים נכללים כחלק אינטגראלי וברור מאליו בדגם זה. היא טובה בבידוד רעשים גם כאשר ביצועי המנוע הטובים מביאים אותה למהירויות גבוהות.  

גרסת מנוע

יחידת ההנעה שלה מורכבת ממנוע V8 טווין - טורבו בנפח שלושה ליטרים עם 612 כוחות סוס. הביצועים יוצאי דופן עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 3.4 שניות ומהירות מרבית של 250 קמ"ש מוגבלים אלקטרונית, וחוויית הנהיגה מרגשת ומתגמלת במיוחד.  הנהג יכול להתאים את תכונות הרכב לדרישות שלו באמצעות מספר מערכות מתוחכמות, מתלים אדפטיביים והנעת 4MATIC לכל הגלגלים מבטיחים אחיזה מעולה וההגה הפרמטרי מציע שפע של היזון חוזר והיגוי מדויק.  

טכנולוגיה

ה – E קלאס מצוידת במגוון מערכות טכנולוגיות כמו המתלים האדפטיביים, מערכת המולטימדיה המתקדמת ועוד. הקדמה הטכנולוגית שלה בולטת במיוחד בתחום הבטיחות עם מערכת לבלימה אוטונומית עם זיהוי תנועה חוצה, מערכת אקטיבית להתחמקות ממכשול, מערכת אקטיבית לבקרת סטייה מנתיב ומערכת נוספת לניטור שטחים מתים.  מערכות אלו מתווספות למערכת תאורה חכמה המבוססת על 64 נורות LED שמאפשרת טווח תאורה דינמי ולמערכת נוספת המכינה את הרכב למצב של תאונה ומערכת המנתרת את ערנות הנהג.  

עיצוב ואבזור

חבילת האבזור ב – E קלאס עשירה במיוחד וכוללת שפע של אביזרי נוחות: חלון גג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, מושבי נהג ונוסע חשמליים עם זיכרונות, התנעה ללא מפתח ופתיחה חשמלית לתא המטען, חבילת וילונות ועוד.  מערכת השמע ההיקפית כוללת 13 רמקולים, השליטה במערכות הרכב נעשית בעזרת מערכת עם מסך מגע צבעוני בקוטר 12.3 אינץ', ומערכות התקשורת כוללות בין השאר ממשק לדיבורית ובלוטות'. לצד מסך המגע המרכזי הגדול, מוצע גם לוח מחוונים גדול וצבעוני לנהג.   

לסיכום

מכונית מנהלים טובה עם מנועים חזקים וחסכוניים, חבילות אבזור עשירות, נוחות נסיעה, בטיחות ללא תחרות ועיצוב מרשים. שמרנית מבחוץ ושופעת חינניות טכנולוגית מבפנים. 

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים מאותה קטגוריה

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במרצדס E קלאס החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי