מרצדס CLS 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 14 15
רמת אבזור בטיחות: 6 7
19 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מרצדס CLS?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.​
3.1/5 - 7 דירוגים

רמות גימור של מרצדס CLS החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 CLS350 AMG

מחיר מחירון:
769,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
10,008
רמת גימור:

3.0 CLS53 AMG

מחיר מחירון:
999,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
12,998

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני CLS

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 769,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 10,008
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למרצדס CLS החדשה

מרצדס CLS

מרצדס CLS הייתה המכונית הראשונה של מרצדס שקבעה את ההגדרה לקטגורית מכונית 'סאלון – קופה'. היא מאופיינת בקו חסון וארוך ומדגימה במדויק את המתאר הייחודי של מרצדס בקטגוריה זו. היא בעלת עיצוב ייחודי עם חזית מחודדת ופנסים צרים. אם תרצו, ניתן לתאר אותה כמכונית 'קופה' בעלת עיצוב מרהיב עם נוחות ושימושיות של סדאן ארבע דלתות.  היא מציעה תא נוסעים מפואר ומנועים חזקים עם ביצועים מעולים שמגבים את המראה הספורטיבי שלה. אין הרבה מכוניות שמצליחות לגרות את כל החושים ובאותה העת לפנות גם לשכל ולהיות נוחה ושימושית.  

גרסת מנוע

מתחת למכסה המנוע מותקן מנוע טורי ארבע בוכנות עם 299 כוחות סוס ועל העברת הכוח אחראית תיבה מתוחכמת. הכוח עובר לגלגלים האחוריים והרכב מאיץ למאה קמ"ש תוך 6 שניות ומגיע למהירות מרבית של 250 קמ"ש.  הוא פועל על הנעה כפולה, הגה פרמטרי תלוי מהירות וצמיגים שבחתך נמוך מבטיחים התנהגות כביש ספורטיבית מצוינת ויכולת דינמית גבוהה.  

אבזור

תא הנוסעים במרכב ה'קופה' מאפשר מרחב נדיב ושפע של מקום לארבעה נוסעים. מבחינת הנוסע החמישי, הוא יאלץ להיות ילד או להתמודד עם תעלת הינע אמצעית שתגרום לו לפיסוק רגליים. חבילת האבזור כוללת ריפודי עור מלא, דיפוני עור איכותי במיוחד בדלתות ולוח המחוונים וגימור עץ שנותנים תחושה סלונית אמיתית.  מבחינת הנוסעים והנהג, הם ייהנו מיציאות מיזוג עם בקרת אקלים מפוצלת ומשענות יד מרכזיות מלפנים ומאחור עם מחזיקי כוסות ותא אחסון. החבילה כוללת בין השאר גם גג שמש, פתיחה חשמלית לתא המטען, פנסי LED, מערכת לפתיחה והתנעה ללא מפתח, תאורת אווירה פנימית בעלת 64 גוונים והתממשקות לטלפונים ניידים.   

נוחות נסיעה

ה – CLS הוא רכב נוח לנסיעה, עדיין ניתן להרגיש מעט את הבולמים במקומות עם מהמורות, אולי בגלל החתך הנמוך של הצמיגים. כשמגיעים לנסיעה בין – עירונית המצב משתפר פלאים. היא טובה בנסיעות ארוכות ומצטיינת באיכות בידוד הרעשים שלה.  

טכנולוגיה

בכל הקשור לנוחות והמערכות הטכנולוגיות שבה ה – CLS יודעת לפנק. היא כוללת שבע כריות אוויר, מערכת שתורמת לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים, מערכת עם מצלמות היקפיות 360, מערכת שמנטרת את רמת הערנות של הנהג, מערכת בטיחות השומרת על ביטחונם של הנוסעים ברכב ועוד מערכות רבות נוספות.  

לסיכום

מרצדס CLS יצרה עיצוב מהפכני שיצר קטגוריה חדשה בפלח מכוניות היוקרה וזכה לשלל חיקויים מאז השקתו. למרות משקלה הכבד לא מרגישים זאת וזו מכונית שכיף לנהוג בה. היא מצליחה לשלב בין ספורט ליוקרה והיא עושה זאת מבלי לוותר על הלוק של מרצדס. 

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים מאותה קטגוריה

הצעת טרייד-אין לרכב הישן שלך!

מעוניינים לשדרג את הרכב הישן? שלחו לנו את הפרטים המדוייקים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שאי אפשר לסרב לה!

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במרצדס CLS החדשה?

לפרטים נוספים והצעות שלח פרטים ונציגינו יצרו עמך קשר בהקדם האפשרי!