מרצדס ויטו 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 0 1 15
רמת אבזור בטיחות: 0
49 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מרצדס ויטו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מרצדס ויטו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 דיזל Select 116

מחיר מחירון:
304,200 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,954
רמת גימור:

חשמלי Tourer Pro 120

מחיר מחירון:
462,150 ₪
החזר חודשי החל מ-
6,007
3.3/5 - 18 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני ויטו

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 304,200 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,954
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למרצדס ויטו החדשה

מרצדס ויטו

מרצדס ויטו הוא מרכבי הוואן המסחריים, שעשויים לשמש למטרות רבות ושונות. מעבר לכך שהוא רכב המשפחה המושלם למשפחה ברוכה בילדים, הוא גם יכול לשמש בתור רכב הסעות, סוג של מיניבוס, למטרת הובלת ציוד וסחורה ולמטרות רבות אחרות. אין ספק כי מדובר באחד הרכבים היותר פרקטיים בקטגוריית הוואן המסחרי, כאשר מרצדס ויטו מציעה עד 9 מקומות ישיבה מרווחים, פנים מעוצב כמו שמרצדס יודעת לעצב ועיצוב חיצוני מעט בנאלי אבל כזה שעושה את העבודה. מבחינת העיצוב החיצוני, הרכב אכן נראה קצת יותר מתוח - פנים, אבל העיצוב הוא אותו עיצוב קלאסי של ויטו. מרצדס ויטו הוא מרכבי הוואן המסחריים שמציעים עד 9 מקומות ישיבה, והוא נחשב דגם ותיק למדי אשר משווק בכמה גרסאות שונות. מרצדס ויטו סטנדרטית מצוידת במנוע דיזל, כאשר ישנה גם גרסת e ויטו המבוססת על מערכת חשמלית, כמו גם גרסה מהודרת העונה לשם מרצדס V קלאס. לבסוף, אחד הדגמים שמשווקים באירופה הוא הדגם המהודר והחשמלי בשם EQV.  

עיצוב, בטיחות ונוכחות

בכל הגרסאות של מרצדס ויטו יהיה מדובר על רכב מרווח למדי אשר מציע שפע מרחב פנים לנוסעים וכן לכבודה או למטען. אם תבחרו במנוע הדיזל, הוא יהיה חזק וגם חסכוני בדלק. אם תבחרו במנוע החשמלי, תקבלו מנוע חזק יותר, אך טווח הנסיעה שלו יהיה מוגבל. ומאחר שמדובר ברכב מסחרי לכל דבר, נוחות הנסיעה לא מזכירה נוחות של רכב פרטי, אך היא סבירה למדי.  

מנוע וביצועים

בישראל, תוכלו למצוא את מרצדס ויטו ב-2 גרסאות עיקריות. הראשונה היא מרצדס ויטו 2.0 דיזל Select 116 עם תג מחיר ממוצע של כ-305,000 ₪. הגרסה השנייה היא מרצדס ויטו חשמלי Tourer Pro 120 עם תג מחיר מממוצע של כ-462,000 ₪.  

אבזור, בטיחות ונוחות

הרכב המסחרי מרצדס ויטו מצויד במערכות בטיחות בהן תוכלו להשתמש כדי לשמור על בטיחות המשפחה שלכם. אלה כוללים כריות אוויר, ABS, בלימה חצי אוטונומית, התרעות סטייה מנתיב, מפני הולכי רגל, נועה חוצה מאחור בגרסת הבסיס ועוד. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים רכב מסחרי שגם מספק לכם את האלגנטיות שאתם צריכים מהנסיעה שלכם, מרצדס ויטו הוא כנראה הרכב המסחרי הנכון עבורכם. עם נוחות נסיעה יחסית טובה, הנסיעות המסחריות שלכם מעולם לא היו חלקות יותר.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במרצדס ויטו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי