מיצובישי ספייס סטאר 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 5
רמת אבזור בטיחות: 2
26 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיצובישי ספייס סטאר?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מיצובישי ספייס סטאר החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.2 גיר רציף Instyle

מחיר מחירון:
86,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,130
רמת גימור:

1.2 גיר רציף Supreme

מחיר מחירון:
91,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,195
רמת גימור:

1.2 גיר רציף Premium

מחיר מחירון:
94,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,234
3.1/5 - 148 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני ספייס סטאר

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 86,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 1,130
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיצובישי ספייס סטאר החדשה

מיצובישי ספייס סטאר

הספייס סטאר היא מכונית המיני של חברת מיצובישי היפאנית. למעשה, הגודל שלה, או יותר נכון העיצוב שלה מגדיר אותה בתווך שבין מכונית מיני למכונית סופר מיני וזאת בשל הנדסת אנוש מצוינת בתכנון מרווח עיצוב פנים הרכב אשר אפשרה ליצרנית לייצר רושם של גודל טוב יותר למכונית המיני. הספייס סטאר היא מכונית בעלת מרכב קל יחסית, יחד עם זאת היא מציעה תא מטען בנפח 235 ליטר עם אפשרות הגדלה בקיפול המושבים האחוריים. יצרנית הרכב ניסתה לצמצם עד כמה שניתן את צריכת הדלק ברכב עם תזמון שסתומים משתנה לביצועים טובים יותר וצריכת דלק חסכונית יותר.  

גרסת מנוע

הספייס סטאר מגיע עם מנוע בנזין הנעה קדמית לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה, 5 הילוכים, 3 צילינדרים. הרכב, בעל נפח מנוע 1.2 ליטר שסוחב רכב בעל משקל של 900 ק"ג מה שמסוגל להאיץ אותו למהירות טובה למדי כאשר מדובר על רכב שהוא בעיקר עירוני.  ההספק המרבי עומד על 80 כ"ס עם תאוצת מנוע ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש של 12.8 שניות ומהירות מרבית של 173 קמ"ש.  

עיצוב ואבזור

הספייס סטאר של מיצובישי זכה לעיצוב נאה והוא מגיע בשלוש רמות גימור שונות: 'פרימיום', 'סופרים' ו- 'אינסטייל' בגרסת הבסיס. מתיחת הפנים האחרונה של הספייס סטאר מציבה אותו מול מכוניות פופולאריות אחרות באותו סגמנט כמו: קיה פיקנטו הפופולארית או I10  של יונדאי.  אחד הפיצ'רים הדומיננטיים שלו זוכה הספייס סטאר בעיצוב החיצוני הם פנסי תאורת ה- LED הקדמיים שמקשטים אותו גם בתאורת יום קבועה, תאורת B קסנון. כמו כן פנסי ערפל בעלי תאורת יום.  עוד נוספו במתיחת הפנים: פס כרום בפגוש הקדמי שמקשט את הרכב וגריל קדמי מדוגם. כמו גם מכסה המנוע החיצוני שקושט בעיצוב סולידי וחדש עם קימורים יותר מעניינים מהדור הקודם. ברמת גימור 'פרימיום' הגבוהה תקבלו גם השחרת חלונות אחוריים וכניסה והתנעה ללא מפתח. עיצוב הפנים ברכב מספק נוחות ישיבה במושבים הקדמיים והאחוריים עם תמיכה קלה לגב התחתון אך כל כוונון המושבים הוא ידני לחלוטין.  

בטיחות

מערכות הבטיחות ברכב כוללות 6 כריות אוויר עם כרית קדמית וצד לנהג ולנוסע + כריות וילון קדמיות ואחוריות. הספייס סטאר עצמו מחוזק במרכב על מנת לחלק את העומס בזמן תאונה, כמו כן הותקנה בו מערכת התרעה קולית מסוג 'מובילי' למניעת תאונות, מערכת עזר חדשנית לזינוק בעליה ושני מערכות עזר לבלימה בטוחה.  

לסיכום

מיצובישי ספייס סטאר מציעה אבזור נאה בכל רמות הגימור שלה, גם מרחב הפנים, באופן יחסי לסגמנט זה, מאפשר נוחות ישיבה ליושבים מלפנים ומאחור. למרות שבידוד הרעשים ברכב זקוק לשיפור, צריכת הדלק שלו טובה והיא בעלת יכולות תמרון ויציבות טובים על הכביש.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין במיצובישי ספייס סטאר החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי