מיצובישי אאוטלנדר PHEV 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 2
רמת אבזור בטיחות: 6 7
29 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על מיצובישי אאוטלנדר PHEV?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.4 Supreme

מחיר מחירון:
199,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,598
רמת גימור:

2.4 Luxury

מחיר מחירון:
219,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,858
רמת גימור:

2.4 S-Edition

מחיר מחירון:
234,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,053
2.7/5 - 243 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני אאוטלנדר PHEV

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 219,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,858
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה למיצובישי אאוטלנדר PHEV החדשה

מיצובישי אאוטלנדר PHEV

מיצובישי אאוטלנדר  PHEVהוא רכב ה- USV היברידי נטען הנמכר ביותר באירופה בשנת 2018. האאוטלנדר מצליח לשלב נוכחות שטח טובה יחד עם נוחות נסיעה וצריכת דלק נמוכה להפליא בשילוב שתי סוללות חשמל.  אחד הדברים היפים של האאוטלנדר הוא באיכות הנסיעה והכוח המתפרץ שהוא מאפשר. בעת נסיעה בשימוש הסוללה החשמלית כאשר הנהג או הנהגת ברכב מתכוונים לבצע עקיפה ולהאיץ הרכב מזהה זאת ומדליק את מנוע הבנזין האוטומטי. ב- 2019 קיבל האאוטלנדר ההיברידי בגרסת פלאג אין מתיחת פנים שכללה מנוע חדש והגדלת טווח הנסיעה שמסתמכת על המנוע החשמלי המשופר ואולי זו החדשה העיקרית שהאאוטלנדר עבר. יחד עם זאת, נוספו לו גם מספר עדכונים חיצוניים.  

גרסת מנוע

מה שיפה בגרסת האאוטלנדר ההיברידית הוא שלמעט גרסאות זהות ברכבי פרימיום יוקרתיים יותר, כמעט ולא נמצאות מתחרות ראויות שעונות על כל ההגדרות שרכב היברידי מסוג זה מסוגל לספק. האאוטלנדר מספק הנעה כפולה לכל הגלגלים עם תיבת הילוכים אוטומטית למנוע בנזין משולב חשמל.  ההספק המרבי עומד על 224 כ"ס למנוע בנזין 2.4 ליטר כאשר סל"ד להספק מרבי מגיע ל- 4500. האאוט לנדר הוא גם רכב שטח, מה שאומר שמצויים בו הילוכי כוח, נעילת דיפרנציאל ובקרת משיכה. תאוצת מהירות ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש מגיעה ל- 10.5 שניות עם מהירות מרבית של 170 קמ"ש.  

חיזוקים ושיפורים

האאוטלנדר החדש שלאחר מתיחת הפנים מקבל שדרוג משמעותי במערכת ההנעה ההיברידית החדשה שלו שכוללת הגדלת הסוללה החשמלית. למעשה מדובר בשני מנועי סוללה חשמליים, קדמי ואחורי שמאפשרים הנעה כפולה – 82 כ"ס למנוע הקדמי ו- 95 כ"ס למנוע האחורי, מה שמגדיל את ההספק המרבי ל- 224 כ"ס. מיקום הסוללות הוא בתחתית הרכב שגדל ב- 10% לעומת הגרסה הקודמת. בורר מצבי הנסיעה המוצע ברכב מכיל שני מצבים חדשים: האחד מצב 'ספורט' והשני מצב 'שלג' (?). בנסיעה על מצב חשמלי המנצל את קיבולת הסוללה ניתן להגיע עד מהירות 135 קמ"ש, שיפור של 15 קמ"ש יותר מהדור הקודם. טווח הנסיעה עצמו על סוללה חשמלית מספק לנוהג בו 45 קמ"ש נטולי מנוע בעירה פנימית ו- 54 קמ"ש בצריכה משולבת. הרעיון ההיברידי באאוטלנדר בא לתת לנוהגים בו שני מצבי נהיגה עיקריים: האחד הוא מצב חשמלי לחלוטין בשימוש שני הסוללות, השני מצב היברידי שבו מנועי החשמל מניעים את הרכב ואילו מנוע הבנזין משמש כגנרטור שטוען את הסוללות וכפי שהזכרנו לפני כן, מסייע בעת האצות מהירות (כמו מצבי עקיפה).  

עיצוב ואבזור

כמה שיפורים נוספו לצד החיצוני באאוט לנדר שכעת דוגם בעיצוב מחודש בחישוקי הגלגלים 18 אינץ' בצבע כרום 'מולטי ספייקס' בכל רמות הגימור, עוד נוסף עדכון לגריל הקדמי וכן בתחתית הפגוש עם פנסי LED מלוטשים.  גם ספויילר הגג זכה לעדכון חדש יחד עם קורות גג חדשות ובכלל מרכב האאוטלנדר קיבל חיזוק נוסף הן מבחינת בידוד רעשים והן בחישוקי פלדה חדשים. עיצוב הפנים זוכה לבקרת אקלים מפוצלת עם יציאות נוספות ליושבים מאחור שכעת יכולים ליהנות גם ממושבים מעודכנים יותר.  

לסיכום

האאוטלנדר PHEV מגיע בשלושה רמות גימור שונות: Supreme, Luxury, S-Edition. האאוטלנדר PHEV היא מכונית מעוצבת יותר אך בעיקר חזקה יותר וזאת הודות לשילוב המנוע החשמלי ומנוע הבנזין שמצליחים להעלות את הספק המנוע ל- 224 כ"ס. גם מצבי הנהיגה עברו שיפור ניכר וגורמים לאאוט לנדר להיות קשיח יותר ויחד עם זאת גם שקט ומעודן יותר.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

הרכב הזה לא זמין יותר לרכישה

אבל אין מה לדאוג כי יש לנו המון דגמים אחרים להציע לכם

מתעניין במיצובישי אאוטלנדר PHEV החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי