לקסוס UX חשמלית 2022

3 רמות גימור לדגם זה

2.7/5 - 7 דירוגים
27 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 0 1
רמת אבזור בטיחות: 0

רוצה פרטים נוספים על לקסוס UX חשמלית?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של לקסוס UX חשמלית החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

חשמלי Luxury 300e

מחיר מחירון:
227,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,962
רמת גימור:

חשמלי Premium 300e

מחיר מחירון:
257,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,352
רמת גימור:

חשמלי Takumi 300e

מחיר מחירון:
299,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,898

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 227,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 2,962
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה ללקסוס UX חשמלית החדשה

לקסוס UX חשמלית

לקסוס UX חשמלית היא בעלת עיצוב יוקרתי ואלגנטי במיוחד, בעוד שהנהיגה בה מרגישה דינמית בעקבות הביצועים הנפלאים שמוצעים מתחת למכסה המנוע. כבר בגרסת הבסיס שלה, מציעה ה-UX החשמלית סטנדרט בטיחות גבוה למדי וטכנולוגיה היברידית מתקדמת מסוג ELECTRIC SELF-CHARGING HYBRID. הקרוס אובר האורבני של חברת לקסוס עונה לשם "UX" והוא דגם חשמלי אשר מגיע עם עומס מבורך של טכנולוגיות מתקדמות ודיגיטציה בתא הנוסעים. הקרוסאובר החשמלי של לקסוס משווק עם תכונות עיצוביות אשר מאופיינות עם חברת לקסוס. למשל, הגריל של המותג, קווים מעוצבים בצורת קופה וקו הגג האווירודינאמי. בין אם בעיר או בכבישים בינעירוניים, הנהיגה בלקסוס החשמלית מספקת חדות ויציבות, הודות למרכז הכובד הנמוך של הרכב והשלדה הקשיחה שלו. עם ביצועים בלתי מבוטלים, לקסוס UX החשמלית היא הקרוס אובר החשמלי הראשון של החברה וכנראה שלא האחרון.  

עיצוב ונוכחות

על מנת שהחברה תוכל להבטיח איכות אידיאלית, המאפיינת בד"כ רכבי לקסוס, החברה נתנה תשומת לב מיוחדת לפרטים. תשומת הלב הזו ניכרת בכל ס"מ ברכב, החל מצביעה של ליטוש ידני ועד להרכבת הרכיבים החשמליים בחדר סטרילי במפעלי החברה. הן מבחוץ והן מבפנים, מדובר ביצירת אומנות יפנית לכל דבר.  

מנוע וביצועים

ה-UX מצויד במנוע חשמלי אשר מייצר 150 קילוואט, מה שלמעשה שווה ערך ל-204 כ"ס. את היכולת לגמוע 315 ק"מ בטעינה אחת, מאפשרת לכם סוללה בנפח 54 קוט"ש על פי תקן  WLTP. בתוך כ-50 דקות בלבד, ניתן לטעון את הסוללה ב-80% מהקיבולת שלה.  

אבזור, בטיחות ונוחות

ה-UX החשמלית מגיעה עם חבילת בטיחות הכוללת לא פחות מ-8 כריות אוויר, כמו גם מערכת של בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטייה מנתיבים, זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, מצלמת רוורס לניטור שטח מת ועוד. בשורה התחתונה, רכב הקרוס אובר החשמלי הראשון של החברה, שרק גורם לנו לרצות לראות את הדורות הבאים של רכבי לקסוס החשמליים. בסופו של דבר, רכב עם תג מחיר לא נמוך, אבל בהחלט מצדיק את המחיר שלו ומספק תמורה מעולה לנהג והנוסעים.

מאמרים על דגמי לקסוס

מתעניין בלקסוס UX חשמלית החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי