לנד רובר ריינג' רובר ספורט 2022

2 רמות גימור לדגם זה

3.2/5 - 12 דירוגים
8 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 2 15
רמת אבזור בטיחות: 8

רוצה פרטים נוספים על לנד רובר ריינג' רובר ספורט?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של לנד רובר ריינג' רובר ספורט החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 פלאג אין היברידי HSE

מחיר מחירון:
642,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
8,346
רמת גימור:

3.0 דיזל HSE

מחיר מחירון:
754,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
9,802

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 754,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 9,802
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה ללנד רובר ריינג' רובר ספורט החדשה

לנד רובר ריינג רובר ספורט

אם חשבנו שהדגם ה"רגיל" של ריינג רובר ממש מספק אתכם, לא ראיתם את דגם הספורט המשופר של הריינג רובר.  הוא מציע יכולות טכנולוגיות מהמתקדמות בקטגוריה, עיצוב מפואר ויכולת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר הכוללת יכולות נהיגת שטח מעולות.  הריינג רובר בגרסה הספורטיבית שלו הושק לראשונה בשנת 2005. מאז ועד היום פיתחה יצרנית הרכב את הדגם הספורטיבי שכעת מתבסס על הדורות העדכניים של הדגם (לעומת הדגמים הקודמים שהתבססו על דגם הדיסקברי).  

עיצוב ואבזור

הדגם הספורטיבי של הריינג רובר עוצב על מנת לספק לנוהגים בו חווית נהיגה שונה מהדגם הרגיל. כל סביבת הנהג עוצבה בצורה אינטואיטיבית בדגש על מאפיינים ספורטיביים גם בעיצוב ולא רק ביחידות ההנעה. כל הקו העיצובי משדר קווים זורמים שממשיכים את הקו הייחודי של הריינג רובר כאר מבנה המרכב כולו עשוי מאלומיניום שמפחית את משקל הרכב ומשפר את חווית הנסיעה. בדגם זה הורכבו מערכות שונות בדומה למערכת 'דיינמיק ריספונד' שמשנה את התנהגות הרכב באמצעות בקרה על גלגול וסיבוב הגלגלים ושינוי מתלי הרכב בעת מעבר לנהיגת שטח. תכונה נוספת היא 'גובה גישה אוטומטי' שמאפשרת להנמיך את גובה הרכב לעזרה בכניסה ויציאה קלים יותר ממצב חניה.  

מערכות בטיחות

דגם הספורט בריינג רובר זוכה מציע את מיטב מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר. בין היתר ניתן לקבל מערכת חניה אוטומטית (כאופציה) מבוססת החיישנים לעזרה במקומות חניה צרים. מערכת נוספת היא בקרת רכבים ב"שטח מת" שמגבירה את בטיחות הנהג בעת מעבר בין נתיבים על ידי מתן התרעה על כלי רכב הממוקמים מאחור. עוד נמצא מערכת בקרת שיוט אדפטיבית (כאופציה) המסייעת בשמירת מרחק מוגדרת מראש מהרכב שלפניכם.  

יחידות הנעה

יחידת המנוע החדשה בדגם הספורטיבי נקראת HST המושקת תחת מהדורה מיוחדת. יחידת הנעה זו מספקת 400 כ"ס ו – 56 קג"מ עם יכולות תאוצת מנוע של 6.2 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש. המהירות המרבית עומדת על 225 קמ"ש.  הנעה היברידית: חלק מיחידות ההנעה המוצעות ברמות הגימור השונות הן בעלות הנעה היברידית כאשר ברמת הגימור הגבוהה ביניהן ניתן לקבל מנוע היברידי משולב בנזין וחשמל בנפח מנוע 2.0 ליטר  ההספק המרבי עומד על 404 כ"ס עם 5500 סל"ד הספק מרבי ותאוצת מהירות של 6.7 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש, אם תמשיכו ללחוץ על דוושת הגז תוכלו להגיע למהירות מרבית של 220 קמ"ש.  

לסיכום

הגרסה הספורטיבית לדגם הריינג רובר עברה שדרוגים עיצוביים כמו הגריל הקדמי הכולל יחידות תאורת LED ייחודיות. מדובר ברכב מוביל מבין קטגוריית רכבי הפנאי שטח היוקרתיים בגודל מלא. השינוי המשמעותי ביותר הוא בחבילת ההשקה למנוע שמצליח לייחד אותו מול מתחריו העומדים עם תג מחיר זהה אליו.

מאמרים על דגמי לנד רובר

מתעניין בלנד רובר ריינג' רובר ספורט החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי