לנד רובר דיסקברי ספורט 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 2 14 15
רמת אבזור בטיחות: 7
3 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על לנד רובר דיסקברי ספורט?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של לנד רובר דיסקברי ספורט החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 טורבו-בנזין 249 כ"ס 7 מושבים HSE R-Dynamic

מחיר מחירון:
466,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
6,069
2.6/5 - 58 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני דיסקברי ספורט

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 466,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 6,069
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה ללנד רובר דיסקברי ספורט החדשה

לנד רובר דיסקברי ספורט

אחד מדגמי הרכב שמעלים דרגה אחת נוספת את לנד רובר כיצרנית רכבי יוקרה איכותיים הוא דגם הלנד רובר דיסקברי ספורט. הדיסקברי ספורט מבוסס על פלטפורמה חדשה בשם JLR PTA. עיצוב ואבזור הפנים של הדגם הספורטיבי עבר שדרוג משמעותי, הוא שינה את הד.נ.א שלו לעומת הדגם הסטנדרטי כאשר הגריל הקדמי שונה ועצב מחדש עם חותמות עיצוביות ייחודיות לדגם זה.  

עיצוב ואבזור

החזית הספורטיבית ופגוש הרכב מקבלים שינוי מחודש שכולל גם את יחידות התאורה הקדמיות, כולם מעודכנות לפי טכנולוגיית LED. גם החלק האחורי של הדיסקברי ספורט זוכה לעיצוב אחורי מחודש שכולל עדכונים קוסמטיים. עוד נוספו לו חישוקי גלגלים חדשים המתחילים בקוטר 18 אינצ' עד 21 אינצ'. אולי משום שמדובר בגרסה ספורטיבית, גם שלדת הרכב עברה חיזוק מחודש שעומד על 13% קשיחות לעומת הדגם הקודם.  תא נוסעים: תא הנוסעים שייחודי לדגם הספורטיבי מגיע על גלגל הגה חדש, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינצ' שכולל אופציה לתצוגה עילית ומשטחי מגע רבים.  השליטה על בקרת האקלים נעשית מתוך מערכת המולטימדיה ברכב המגיע בגודל 10.25 אינצ' ושולטת על מערכות נוספות. גם הקונסולה הממוקמת בין שני המושבים הקדמיים עברה עיצוב מחודש.  אבזור: אחד היתרונות בדגם זה הוא האבזור המגיע כבר ברמת גימור הבסיסית שכולל תאורת LED מלאה ברכב, גג פנורמי, מערכת שמע הכוללת שישה רמקולים W180 ומזגן מפוצל שכולל פתחי אוורור גם לשורות המושבים השנייה והשלישית.  

גרסת מנוע

כאמור, הפלטפורמה המוצעת בדגם זה היא פלטפורמה חדשה שמשותפת לדגם הלנד רובר איווק. פלטפורמה זו מציעה יתרונות כמו הספקי מנוע גבוהים יותר לצד חיסכון בדלק.  הדיסקברי ספורט מגיע עם מנוע 2.0 ליטר בגרסאות בנזין או דיזל. 200 כ"ס ו – 32 קג"מ. מבחינת נתוני תאוצת מנוע היא מספקת 9.2 שניות ממצב עמידה עד מהירות 100 קמ"ש.  בגרסת הבנזין טורבו נקבל 250 כ"ס ו – 36.5 קג"מ עם נתוני תאוצת מהירות של 7.8 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש.  דגם הדיזל טורבו עם יחידת מנוע 2.0 ליטר מספק 180 כ"ס ו – 43 קג"מ, 10.1 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש. כל הגרסאות כולן מגיעות עם תיבות תשעה הילוכים אוטומטיות ועם מערכת הנעה כפולה כולל בורר מצבי שטח.  

רמות גימור

לנד רובר דיסקברי ספורט מוצע בגרסאות של חמישה או שבעה מושבים לבחירה, כאשר בגרסת שבעה מושבים ניתן לקפל את השורה השלישית באופן חשמלי.  הדיסקברי ספורט מוצע עם שני רמות גימור. גרסת הבסיס (S) מוצעת עם יחידת מנוע בנזין וכוללת גג פנורמי, ריפודי עור, מושבים קדמיים חשמליים, חישוקי 18 אינצ', תאורת אווירה, בקרת אקלים דיגיטלית, בורר מצבי נהיגה, מראה פנימית חכמה משולבת מצלמה ועוד. רמת הגימור היוקרתית יותר (S PLUS) תציע מערכות נוספות כגון: בלימת חירום במהירויות גבוהות, בקרת שיוט אדפטיבית, כניסה והתנעה ללא מפתח, התראה מפני רכבים ב"שטח מת" ועוד.  

לסיכום

לנד רובר דיסקברי ספורט מציע לרוכשים אותו מגוון של יכולות מוטוריות מצוינות, הוא מסוגל לספק את נהגי השטח כמו גם את המשפחה הספורטיבית המורחבת. בדגם זה הוטמעו שיפורים הכוללים עדכונים חיצוניים ועדכונים נוספים בתא הנוסעים, כך שנוצר מצב בו הדיסקברי ספורט מצליח להכיל בתוכו גם רמת יוקרה, יכולות שטח מעולות ונוחות משפחתית.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בלנד רובר דיסקברי ספורט החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי