יונדאי סנטה פה 2024

4 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 14 15
רמת אבזור בטיחות: 7
14 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על יונדאי סנטה פה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של יונדאי סנטה פה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.2 דיזל Supreme 2X4

מחיר מחירון:
269,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,508
רמת גימור:

2.2 דיזל Elite 4X4

מחיר מחירון:
299,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
3,898
רמת גימור:

1.6 היברידי בנזין Supreme 2X4

מחיר מחירון:
309,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,028
רמת גימור:

1.6 היברידי בנזין Elite 4X4

מחיר מחירון:
334,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,353
3.4/5 - 84 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סנטה פה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 269,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 3,508
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה ליונדאי סנטה פה החדשה

יונדאי סנטה פה

יונדאי סנטה פה הוא הרכב היוקרתי של יצרן הרכבים יונדאי מוטור. מדובר ברכב פנאי שטח גדול שמגיע לרמת אבזור ואיכות שדומים לרכבי פרימיום והוא עומד בניגוד למיתוג של יונדאי כחברה שמוציאה קוו ייצור לרכבים עממיים.  מדובר במרכב גדול יותר מהגרסה הקודמת ועם שיפורים מסוימים שנעשו במנוע לצורך צמצום צריכת הדלק. הגרסה הנוכחית ארוכה, רחבה וגבוהה יותר ומגיעה עם 7 מקומות ישיבה ושורה שלישית של מושבים שכוללת שני מקומות ישיבה מרווחים יחסית.  

גרסת מנוע

יונדאי סנטה פה הוציאה שתי גרסאות מנוע, בנזין (2.4 ליטרים) ודיזל (2.2 ליטרים) כאשר גרסת הדיזל מגיעה עם אופציה לדגם בעל הנעה כפולה (4X4). בכל הקשור למערכת הנעת הבנזין היא מגיעה רק בגרסת הנעה כפולה ומחולקת לשני דגמים: דגם Premium והדגם הבכיר יותר – Luxury. גרסת מנוע בנזין: אין הבדלים מהותיים בין 2 הדגמים בגרסאות מנוע הבנזין 2.4 ליטרים. מדובר בהנעה קבועה לכל הגלגלים עם תיבת הילוכים אוטומטית – טיפטרוניק, 6 הילוכים, נפח מנוע 2.4 ליטרים שמספק כוח מרבי של 185 כ"ס. ברכב קיימים הילוכי כוח שמותאמים לרכב שטח עם נעילות דיפרנציאל ובקרת משיכה. תאוצת הרכב מעמידה ל- 100 קמ"ש מגיעה ל- 10.4 שניות ומהירות מרבית של 195 קמ"ש.  גרסת מנוע דיזל: גרסת הדיזל מגיעה בשני דגמים (Supreme, Luxury) כאשר ההבדלים העיקריים ביניהם הם בעיקר בהנעה קדמית בדגם ה- Supreme לעומת הנעה קבועה לכל הגלגלים בדגם ה- Luxury. בנוסף לכך נמצא הבדלים במהירות התאוצה של שניהם מ- 0 ל- 100 קמ"ש בדגם ה- Luxury שמגיע ל- 9.4 שניות לעומת דגם Supreme שמהיר ממנו בשנייה אחת פחות. שאר המאפיינים די דומים: 200 כ"ס, מהירות מרבית 203 קמ"ש, תיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים.  

עיצוב ואבזור

יונדאי סנטה פה מגיעה עם שפת עיצוב חדשה. בכל הקשור לנראות החיצונית שלה היא מציעה פנסי חזית צרים וארוכים, תחתיהם מתווספים פנסי ערפל אגרסיביים. רוב החזית הקדמית שלה מעוטרת בגריל מרשים ובעיצוב צד דינאמי שכולל חישוקי 19 אינץ'.  עיצוב הפנים שלה מרשים ביותר עם חידוש מעולה על גבי הדשבורד שכולל עור עם אופציה לשני גווני צבע שונים. רמת האבזור מרשימה בהחלט, החל במושבים חשמליים נוחים, מחממים ומקררים, שמאפשרים נוחות נסיעה אופטימאלית, טעינה אלחוטית, וילונות אחוריים או מערכת בקרת אוויר מפוצלת.  בנוגע לכיסאות האחוריים בסנטה פה, הקוריאנים בהחלט החליטו לפנק את הנוסעים השישי והשביעי עם בקרת אקלים נפרדת משלהם ויציאת מזגן משני הצדדים, מקומות להנחת כוסות בסמוך למושבים ואפשרות כניסה ויציאה נוחה מאוד בעזרת פתיחה מהירה שנשלטת מהאזור האחורי של המושבים.  

בטיחות

יונדאי סנטה פה כוללת מערכת בטיחות אקטיבית שכוללת בתוכה מערכת סטייה מנתיב עם תיקון הגה לשמירה על נתיב הנסיעה, בקרת שיוט חכמה לשמירת מהירות ומרחק קבועים מהרכב שלפנים, בלימה אוטונומית במצבי חירום בשילוב של מצלמה ורדאר, מנגנון יציאה בטוחה עם מערכת אקטיבית חכמה שמונעת פתיחת דלת אחורית בעת עצירה, מערכת אקטיבית למניעת התנגשות בעת נסיעה לאחור, מערכת למעבר אוטומטי בין אור גבוה לנמוך ומערכת אקטיבית להתראה ומניעת התנגשות בעת מעבר נתיב.  

לסיכום

יונדאי סנטה פה הוא רכב שמציע כל כך הרבה בכמה לחיצות כפתור שלא מתירות לנהג הפרעות במהלך הנסיעה. מדובר ברכב SUV שמסוגל גם לנסיעות שטח ויודע להעביר את הכוח בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים עם מערכת הנעה כפולה חכמה.  לא מדובר ברכב זול, יחד עם זאת יונדאי סנטה פה מהווה חלופה ראויה לרכבי הפרימיום, הוא מרשים ומפנק, בטיחותי ונוח להפליא בחוויית הנסיעה שהוא מספק לנוהגים בו. אמנם מדובר ביצרן רכבים ידוע שמוציא קוו ייצור לרכבים עממיים, אך הסנטה פה בהחלט מוכיחה שיונדאי מסוגלת לייצר גם רכבי איכות יוקרתיים.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין ביונדאי סנטה פה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי