טסלה מודל S 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 1
רמת אבזור בטיחות: 7
37 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על טסלה מודל S?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טסלה מודל S החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

EV

מחיר מחירון:
616,888 ₪
החזר חודשי החל מ-
8,019
רמת גימור:

Plaid

מחיר מחירון:
645,946 ₪
החזר חודשי החל מ-
8,397
3/5 - 36 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני מודל S

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 616,888 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 8,019
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטסלה מודל S החדשה

טסלה מודל S

בעוד שהגרסה המומלצת היא טסלה מודל S, חשמלי, Long Range, 4x4, הקטגוריה היא רכבי סאלון יוקרתיים עם ביצועים ספורטיביים לכל דבר. ובכך טסלה מתמחה, בייצור ושיווק רכבים אלגנטיים, מעוצבים בצורה נפלאה ובלתי מתפשרים בביצועיהם. עם טווח נסיעה חשמלי של 663 ק"מ, מידותיה של טסלה דS נדיבות לחלוטין, גם בהשוואה לחלק נכבד ממכוניות הסלון. המידות הן 498 ס"מ לאורך, 196 ס"מ לרוחב, 144 ס"מ לגובה. זאת, כאשר בסיס הגלגלים עומד על 296 ס"מ. מבנה הסדאן מייצר עיצוב נאה למדי, כאשר דלת תא מטען נפתחת יחד עם החלון. זאת, בעוד שלטסלה מודל S2 תאי מטען – אחד מלפנים והשני מאחור. כמו כן, משווקות מספר גרסאות אשר שונות ביניהן בעיקר בקיבולת הסוללה, כמו גם במספר המנועים וההספק שלהם. באופן כללי, טווח הנסיעה נע בין 537 ק"מ ל-837 ק"מ, שאלו נתונים מכובדים למדי.  

עיצוב ונוכחות

נכון להיום בעידן הרכבים החשמליים וההיברידיים, טסלה היא מכונית אשר מכתיבה את קו העיצוב הנוכחי של הקונצרנים השונים. בתוך כך, טסלה מודל S בעלת נוכחות מעוצבת ובעלת פרופורציות ייחודיות לרכב הזה.  

מנוע וביצועים

יש לכם כאן לא פחות מאשר שני מנועים חשמליים והנעה כפולה של 4X4. אם אתם רוצים לדבר על מספרים, ובכן, הביצועים של טסלה מודל S לקוחים היישר ממסלולי המרוצים. מדובר כאן על תאוצה של 3.2 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש, כאשר ביצועים אלו אינם נופלים מהביצועים של חלק מרכבי העל הידועים ביותר בעולם.  

אבזור, בטיחות ונוחות

כסטנדרט כבר בגרסת הבסיס שלה, טסלה מודל S מצוידת ב-6 כריות אוויר, כמו גם התרעות נגד התנגשות ובלימת חירום אוטונומית. מערכות אלו כוללות זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי, התרעות סטיות מנתיבים והיגוי אקטיבי. בשורה התחתונה, חוץ מלהגיד שמדובר ברכב העתיד, חבל להכביר במילים כדי לא להקטין את חוויית הנהיגה האולטימטיבית שהרכב הזה מסוגל להעניק לנהג. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את תג המחיר של הרכב, מדובר במכונית שלא תאכזב אתכם בשום היבט שלה.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בטסלה מודל S החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי