טויוטה סיטי 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 0 14
רמת אבזור בטיחות: 4
15 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על טויוטה סיטי?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טויוטה סיטי החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל קצר Van

מחיר מחירון:
162,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,118
רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל קצר 5 מקומות

מחיר מחירון:
177,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,313
רמת גימור:

1.2 טורבו-בנזין ארוך 7 מקומות

מחיר מחירון:
185,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,417
3.3/5 - 58 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סיטי

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 177,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,313
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטויוטה סיטי החדשה

טויוטה סיטי החדשה 2023

המיני וואן הראשון בישראל תחת השם טויוטה מאז טויוטה פריוויה, ייעודי גם כמשפחתית וגם כרכב עבודה, שפע מערכות בטיחות ומרווח עצום בתא הנוסעים – כל מה שכדאי לדעת על טויוטה סיטי החדשה 2022.

מה חדש בטויוטה סיטי החדשה

טויוטה סיטי מבוססת על סיטרואן ברלינגו כמעט בכל המכוללים של רכב, בעיצוב ובאבזור. השוני העיקרי בין הרכבים הוא החזית שעוצבה כדי להתאים לקו של טויוטה וניתן לראות זאת בגריל וביחידות התאורה. הטויוטה סיטי מגיעה רק בגרסה האוטומטית וניתן לבחור בין הנעת דיזל או הנעת בנזין. היא מיועדת יותר כרכב משפחתי ורק אחר כך כרכב עבודה, ולכן יש אפשרות לגרסה ארוכה יותר בעלת מקומות ישיבה. הדור החדש קיבל את כל העדכונים הדרושים לשנת 2022 בגזרת האבזור ובעיקר בכל הקשור לבטיחות.

רמות גימור וגרסאות טויוטה סיטי

לטויוטה סיטי שתי רמות גימור בלבד. הגרסה הבסיסית היא זו עם הנעת טורבו דיזל. זו הגרסה הקצרה והיא בעלת 5 מושבים. היא מקבלת מעט יותר אבזור עבור שימושיות בעבודה וזה כולל מסך גדול יותר בגודל 9 אינץ' עם GPS מובנה, זוג דלתות הזזה צידיות ודלתות אחוריות נפתחות עד 180 מעלות. הגרסה הבכירה יותר זו גרסת הטורבו בנזין עם 7 מושבים. בשתי רמות הגימור נקבל מערכת שמע עם שליטה מההגה, מסך מולטימדיה, התרעת עייפות, היגוי אקטיבי בסטייה מנתיב, זיהוי תמרורים ובלימת חירום אוטונומית.

מנועים וביצועים טיוטה סיטי

מנוע הבנזין מכיל 3 צילינדרים ומגדש טורבו. הוא מפיק 131 כ"ס ותאוצה ל-100 קמ"ש מעמידה במקום אורכת 12.3 שניות. צריכת הדלק הממוצעת שלו עומדת על 14.5 ק"מ לליטר – נתון מרשים לרכב באורך 4.75 מטר. גם מנוע הדיזל חסכוני מאוד ובגרסה הקצרה הוא מציג נתון צריכת דלק של 17.2 ק"מ לליטר. ההספק המרבי של מנוע הדיזל זהה לזה של מנוע הבנזין (131 כ"ס) והאצה מעמידה במקום ל-100 קמ"ש אורכת 11 שניות בלבד. שני המנועים משודכים לתיבה אוטומטית-טיפטרוניק עם 8 הילוכים.

מידות וכושר העמסה טויוטה סיטי דיזל

תא מהטען של הסיטי גדול ומכיל 775 ליטרים ללא קיפול מושבים. בקיפול שורת המושבים נקבל 2,126 ליטרים וכושר העמסה של 904 ק"ג. ניתן לחבר לוו הגרירה עגלה ללא בלמים במשקל עד 750 ק"ג ועם בלמים עד 1 טון. המידות של טויוטה סיטי זהים לאלו של סיטרואן ברלינגו כאשר האורך הוא 4.4 מטרים ורוחב וגובה 1.8 מטרים.

טויוטה סיטי 7 מקומות

בזכות תוספת אורך לרכב, בשני המושבים הנוספים יש מספיק מרווח לשני מבוגרים בנוחות. בגלל צמד המושבים תא המטען מצטמצם לנפח של 209 ליטרים. כמו כן, לגרסה זו תוספות ייחודיות המתאימות יותר לרכבים משפחתיים: קישור מכשירים ניידים לשיקוף על מסך המולטימדיה, דלת אחורית המתרוממת מעלה, משענת יד לנהג, 2 רמקולים נוספים למערכת השמע וקישוטי כרום חיצוניים.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בטויוטה סיטי החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי