טויוטה לנד קרוזר 2024

7 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 4
46 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על טויוטה לנד קרוזר?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טויוטה לנד קרוזר החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.8 קצר Luxury

מחיר מחירון:
343,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,471
רמת גימור:

2.8 ארוך TS

מחיר מחירון:
359,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,679
רמת גימור:

2.8 ארוך Select

מחיר מחירון:
399,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,199
רמת גימור:

2.8 ארוך 5 מושבים Luxury

מחיר מחירון:
399,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,199
רמת גימור:

2.8 ארוך Luxury

מחיר מחירון:
423,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,511
רמת גימור:

2.8 ארוך Limited

מחיר מחירון:
445,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,797
רמת גימור:

2.8 ארוך Limited Sahara

מחיר מחירון:
463,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
6,031
3.8/5 - 233 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני לנד קרוזר

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 423,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 5,511
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטויוטה לנד קרוזר החדשה

טויוטה לנד קרוזר החדשה

טויוטה לנד קרוזר החדש הוא אחד המותגים הבולטים והחשובים של חברת טויוטה היפאנית. להבדיל מדגמי רכבי הפנאי שטח הרבים שמשווקים על ידי יצרניות הרכב השונות, כאן מדובר על רכב בעל יכולות שטח אמיתיות והוא אחד מדגמי החברה שהחלו להימכר כבר מתחילת שנות החמישים של המאה ה- 20 ועד היום.  פז"ם, רזומה ומקצועיות שטח יש לו ולמרות שבדורות האחרונים הוא נהיה מעט מעודן יותר בהשוואה לדגמי העבר הוא בהחלט מוביל ביכולות שטח אמיתיות ומצויד באלמנטים השמורים לרכבי שטח אמיתיים כמו סרן חי, שלדת סולם ומתלים נפרדים כולל מערכות משוכללות כמו בקרת משיכה ועוד. כל אלו מציבים אותו בכמה רמות מעל רכבי הקרוסאובר העירוניים. טויוטה לנד קרוזר מוצע בגרסת 5 או 7 מושבים, הוא כולל מערכות בטיחות מתקדמות יותר מבעבר, מושבי עור יוקרתיים עם אוורור וחימום (ברמות הגימור הבכירות) וחווית נהיגה עוצמתית וקשוחה שהוכיחה כבר שמדובר באחד מרכבי השטח הטובים שקיימים בסגמנט רכבים זה.  

גרסת מנוע

למרות רמות הגימור השונות שמוצעות בו, אם בגרסה הקצרה או הארוכה שלו, הלנד קרוזר משווק עם אותן יכולות מנוע דיזל טורבו. ביצועי המנוע שלו כוללים הנעה קבועה לכל הגלגלים למנוע 2.8 ליטר עם הספק מרבי של 177 כ"ס וסל"ד הספק מרבי של 3400.  כרכב שטח אמיתי הוא מגיע עם הילוכי כוח, נעילות דיפרנציאל, בקרת משיכה ועוד מספר מאפייני שטח בולטים שיושמו בו. תאוצת מנוע מעמידה ל- 100 קמ"ש עומדת על 12.7 שניות עם מהירות מרבית של 175 קמ"ש. אין הבדלים בצריכת הדלק בין הדגמים השונים לבד מהגרסה הקצרה (Luxury קצר 2.8 ליטר) שחסכונית מעט יותר.

עיצוב ואבזור

הגרסה החדשה של הלנד קרוזר לא שינתה באופן קיצוני את המראה שלה, הגריל הקדמי קצת חודש בעיצוב וקיבל שקע אמצעי על גבי מכסה המנוע שלו. גם התאורה הקדמית חודשה ובגרסאות הבכירות (LIMITED) קיימת גם תאורה גבוהה משתנה אוטומטית.  בין שאר אבזור הרכב נמצא הגה טלסקופי מתכוונן לגובה ולעומק (קיים בגרסה חשמלית ברמת גימור LIMITED), פנסי LED קדמיים (בגרסאות LIMITED ו- SELECT 7 מושבים), מערכת כניסה חכמה בדלתות הקדמיות ובדלת תא המטען, מכסה מנוע מתרומם טלסקופית, כוונון מושבים חשמלי במושב הנהג ובמושב שלצידו (בגרסאות LIMITED ו- SELECT 7 מושבים).  בתוספת תשלום ניתן להוסיף כאביזר מקורי לרכב מוטות אורך (לדגם הארוך בלבד(, מוטות רוחב,  כיסוי ניקל למראות, קצה אגזוז ניקל, רשת ורטיקלית לתא מטען, אמבטיה לתא המטען (לדגם הארוך בלבד(, וו גרירה נשלף או קבוע ועוד.  

בטיחות

להבדיל מאבזור הרכב שנחלק בין רמות הגימור השונות, בנושא בטחון ובטיחות, טויוטה יישמה את רוב מערכות הרכב כמעט בכל רמות הגימור המוצעות שכוללות: 7 כריות אוויר, מערכת בלמים מבוססת ABS, הגברת כוח בלימה בחירום, בקרת יציבות, בקרת אחיזת כביש, עם אפשרות ניתוק, עזר לזינוק בעלייה, מניעת הידרדרות הרכב לפנים בירידה, עם אפשרות ניתוק, בקרת לחץ אוויר בגלגלים, נקודות עיגון לשני מושבי ISOFIX במושבים אחוריים צידיים בשורה 2, משענות ראש קדמיות אקטיביות מתכווננות מעלה ומטה, דוושות קורסות בעת תאונה, הגה בטיחותי קורס בעת התנגשות, חגורות בטיחות מתכווננות מלפנים עם מנגנון קדם מתיחה מוגבל כוח וכיוון גובה, חגורות בטיחות צולבות לכל הנוסעים במושבים אחוריים, קורות פלדה בדלתות, אימובילייזר מקורי ועוד.   

חווית נסיעת שטח

בלנד קרוזר הושמו מערכות מתקדמות נוספות שמסייעות לנוהג בשטח כמו מצלמת החניה הקדמית שמצלמת עבור הנהג את פני השטח שלא גלויים לו עקב מכסה המנוע. אחד הפיצ'רים המוכרים של הלנד רובר, שלאחר מכן גם קיבל חיקוי על ידי מתחריו, הוא בחירת מצבי שטח כמו: חול, חצץ, בוץ או סלעים.    בנוסף, הוטמעה מערכת מצב זחילה עד 5 קמ"ש שמסייעת לנוהג בה במצבי עליית או ירידת שטח ששומרת על מכלולי ההנעה. ברמות הגימור הבכירות יותר ניתן ליהנות גם ממתלי אוויר שמסייעות רבות לנוחות הנסיעה ובידוד הרעשים.  

לסיכום

טויוטה לנד קרוזר החדשה מגיעה עם שלל אבזור במערכות שטח מתוחכמות שממשיכות למצב אותה בראש סגמנט רכבי השטח מאז ועד היום. מערכות אלו נוספו לאותן מערכות שכבר מיושמות בו כמו: מתלים טובים, ניצול כוח יעיל, מנוע ותיבת הילוכים טובים ועוד.  אין ספק שהלנד קרוזר יקר יותר ממתחריו אך הוא מציע יכולות מוטוריות מצוינות שרבים וטובים לפניו וגם כיום עדיין לא הצליחו להגיע לרמתו.  

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בטויוטה לנד קרוזר החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי