טויוטה יאריס 2022

3 רמות גימור לדגם זה

3.4/5 - 29 דירוגים
5 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 4
רמת אבזור בטיחות: 5 6

רוצה פרטים נוספים על טויוטה יאריס?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של טויוטה יאריס החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 Sol

מחיר מחירון:
107,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,403
רמת גימור:

1.5 Style

מחיר מחירון:
110,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,442
רמת גימור:

1.5 Sky

מחיר מחירון:
116,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,520

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 107,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 1,403
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לטויוטה יאריס החדשה

טויוטה יאריס

יצרן הרכב היפני טויוטה, הינו יצרן הרכב הגדול ביותר ביפן ולאחרונה נכנס לשלישיית היצרניות הגדולות בעולם. טיוטה אחראית בין היתר, לכמה אייקונים בתחום הרכבים שאת כולם היא הצליחה לייצר בפרק זמן קצר יחסית. מקור החברה הינו ביפן של שנות השלושים של המאה הקודמת כשר במהלך שנות החמישים היא כבר החלה בייצור רכבי שטח ובאותו העשור היא החלה בייצוא רכבים. במהלך שנות השישים טויוטה ייצרה את הקורולה שהפכה למכונית הנוסעים הנמכרת בישראל ובעולם בכלל. בשוק האמריקאי, טויוטה הפכה לשחקנית משפיעה לאחר משבר הדלק באמצע שנות השבעים. זמן קצר לאחר מכן, טויוטה החלה בבניית מפעלי ייצור בארצות הברית ושוב הצליחה להוציא דגמים שהפכו לנמכרים מסוגם. לטויוטה מותג יוקרה תחתיה בשם לקסוס שהושק בסוף שנות השמונים. כיום, ההיצע של טויוטה כולל כמעט שמונים דגמים כאשר חלק מהם מיועד לשווקים ספציפיים וחלק ניכר מהם הינו בעל יחידות הנעה היברידיות. יבואנית טויוטה בישראל הינה יוניון מוטורס החל משנת 1992. כמעט בכל שש שנים, טויוטה מציגים דור חדש לדגמים השונים שלהם והמקרה של הטויוטה יאריס איננו שונה. הדור השלישי של מכונית הסופרמיני קיבל הפעם חלופה לתיבת ההילוכים הרובוטית בדמות תיבת הילוכים אוטומטית רציפה וזאת לאחר שתיבת ההילוכים של הדור השני לא קיבלה אהדה רבה מהציבור. בנוסף, הדור השלישי של היאריס גם גדול יותר מהדור היוצא ובארץ הוא מוצע עם מנוע בנפח של 1.3 ליטר עם תיבת 6 הילוכים ידנית או אוטומטית רציפה. בנוסף, בארץ הדגם מוצע גם עם מנוע בנפח של 1.5 ליטר היברידית. בשנת 2014, היגעה לישראל הגרסה המחודשת של היאריס שכללה בעיקר שיפורים קוסמטיים. הדגמים שמשווקים בארץ מסוף שנת 2016 הינם בעלי אבזור בטיחות עשיר יותר הכולל גם מספר מערכות בטיחות אקטיביות.  

עיצוב

אפילו שהשיפור הקוסמטי שנעשה בשנת 2014 היה משמעותי יחסית, כניסה אל תא הנוסעים של הרכב מגלה לנו מראה קודר. ניתן למצוא תנוחת תנהיגה נוחה בקלות ברכב ומרווח הפנים שלו טוב. מושבי הרכב טעונים שיפור בכל אופן ותא המטען גדול ונוח גם לשימוש. המראה החיצוני של הרכב הוא צעיר ונעים לעין אך לא מדובר ברכב שבולט במיוחד.  

ביצועים

כאשר נוסעים בצורה רגועה, מערכת ההנעה של הרכב שקטה כמצופה אך כאשר הרכב חווה עומסים או שישנה האצה בנסיעה (במיוחד בעליות) מערכת ההנעה רועשת יותר מדי. הביצועים של הרכב בכל אופן, טובים לגמרי וגם צריכת הדלק מעודדת. הגרסה ההיברידית של הרכב נותנת לנו אפשרות להתנייד גם בשימוש בכוח חשמלי בלבד (במהירויות נמוכות) והיא חסכונית ושקטה מאוד.  

התנהגות

כנראה שהשילוב בין המשקל הקל של הרכב וחוסר התחושה בהגה פוגע מעט בביטחון הנהגים אך חוץ מזה, לטויוטה יאריס יש יכולת דינמית טובה והיא ניחנת באחיזת כביש מספיק טובה. בנסיעה עירונית נוחות הנסיעה טובה אך לא מצטיינת אך בנסיעה בינעירונית נוחות הנסיעה טובה.  

בשורה התחתונה

עיצוב הרכב מודרני מבחוץ ופשוט בפנים. האבזור של הרכב טוב. ניתן למצוא תנוחת נהיגה טובה והביצועים וצריכת הדלק של הרכב מספיק טובים בשלל הגרסאות. החסרונות הבולטים של הרכב הינם שההגה קל מדי ושהמנוע והתיבה רועשים בעומסים.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מאמרים על דגמי טויוטה

new Toyota GR86

טויוטה GR86 החדשה

בעוד שחברת סובארו שחררה את גרסת המרוצים שלה, BRZ, טויוטה משחררת עכשיו את GR86, שהיא התשובה שלה לסובארו והמחליפה את ה-GT86. עם עוצמות בלתי מתפשרות

קרא עוד »
מתעניין בטויוטה יאריס החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי