וולוו V40 קרוס קאנטרי 2022

רמת גימור 1 לדגם זה

תהיו הראשונים לדרג
6 מתעניינים ברכב זה כרגע.
דרגת זיהום: 0
רמת אבזור בטיחות: 6 7 8

רוצה פרטים נוספים על וולוו V40 קרוס קאנטרי?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של וולוו V40 קרוס קאנטרי החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100 קמ"ש

--

נפח מנוע

--

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 0 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי: 0
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קטיפל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לוולוו V40 קרוס קאנטרי החדשה

וולוו V40 קרוס קאנטרי

גרסת וולוו V40 קרוס קאנטרי היא המקבילה השרירית יותר של גרסת ההא'צבק הרגילה לוולוו V40. למעשה, השבדים לקחו את ה- V40, הגביהו אותה מעט, הוסיפו לה מעט שרירים חיצוניים ומערכות פנים שמותאמות לנהיגת פנאי שטח קלה. חוץ מזה? שפע האבזור ומערכות הבטיחות נשארו כפי שהיו.   

גרסת מנוע

'קפיטל מוטורס' מציעה את ה- V40 קרוס קאנטרי בגרסת T3 Inscription. מדובר בהנעה קדמית לתיבת הילוכים אוטומטית-טיפטרוניק 6 הילוכים למנוע בנזין טורבו. נפח המנוע נשאר דומה לגרסת T3 של ה- V40 הרגילה, עם 1500 סמ"ק, 152 כ"ס וסל"ד הספק מרבי שעומד על 5000.  בשל גרסת הקרוס קאנטרי הוכנסו במרכב הילוכי כוח, נעילת דיפרנציאל ובקרת משיכה. עדיין, גם עם ההגבה הקלה שקיבלה, גרסה זו עדיין אינה מיועדת לנשום את אבק השטח ביום יום, אך כשמגיעים לאספלט הכביש הסיפור הוא שונה לחלוטין.   

אבזור ועיצוב

מבחינה חיצונית אי אפשר לטעות בין השתיים: גרסת הקרוס קאנטרי ל- V40 נראית אחרת. עיקר השינוי הוא בגובה המרכב עם מרווח גחון שגבה והותאם לרכב הפנאי שטח. גרסת הקרוס קאנטרי נראית מעוגלת יותר עם חיפוי פלסטיק בפגוש הקדמי, כל עיצוב הפנים נשאר נאמן לדגם ה- V40 המוכר והטוב ומכיל איתו את כל מערכות הבטיחות והאבזור הכלולים בו.  ברמת הגימור המוצגת (T3 Inscription) ניתן לקבל את מערכת המולטימדיה המקורית עם מערכת שמע מתקדמת מבית Herman Kardon. מערכת הניווט המותקנת ברכב היא מקורית. מראות הצד חשמליות ומתקפלות וכוללות תאורה תחתית.  עוד כלולים באבזור: מצלמת עזר לחניה אחורית, חישוקי סגסוגת שגדלו ל- 19 אינץ' (במקום 16 אינץ' בדגם ה- V40 הרגיל). קונסולה מרכזית בגוון נחושת, הגה ובלם יד בציפוי עור, בקרת אקלים כפולה, כפתור התנעה כוונון מושב נוסע חשמלי ועוד.   

בטיחות

כל נושא מערכות הבטיחות בגרסה זו מותקן בנדיבות כפי שהדבר קיים בגרסת ההאצ'בק V40 הרגילה. ניתן לקבל כאן מערכת התראה בפני התנגשות בכלי רכב, אופניים או הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בקרת ערנות לנהג, מערכת עזר אחורית לניטור תנועה חוצה בעת יציאה מחניה ועוד.   

לסיכום

אמנם גרסת הקרוס קאנטרי של ה- V40 היא גרסת שטח קלה ויתכן שזו הסיבה מדוע היא לא זכתה לקידומת XC השמורה לרכבי הפנאי שטח של החברה, אך בכל הקשור לנסיעות עירוניות גרסה זו יודעת לפנק את הנוסעים בה עם כל מערכות בטיחות המתקדמות והידועות של יצרנית הרכבים השבדית.  אז אם אתם בעניין של מכונית יוקרה מוגבהת שמתהדרת ברמות אבזור מתקדמות, גרסת הקרוס קאנטרי ל- V40 של וולוו היא המכונית שלכם. 

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מאמרים על דגמי וולוו

volvo c40 מקדימה

וולוו C40 החשמלית החדשה נחשפת

בעיצוב קופה קרבי אבל אלגנטי במיוחד, חברת וולוו חושפת את אחד מהדגמים החשמליים שלה שאמורים להגיע לישראל כבר ממש בקרוב. קבלו אותה במלוא הדרה, וולוו

קרא עוד »
מתעניין בוולוו V40 קרוס קאנטרי החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי