הונדה ג'אז 2024

3 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 0 2
רמת אבזור בטיחות: 5 6
45 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על הונדה ג'אז?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.​

רמות גימור של הונדה ג'אז החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.5 Comfort

מחיר מחירון:
124,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,623
רמת גימור:

1.5 Elegance

מחיר מחירון:
131,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,714
רמת גימור:

1.5 Executive

מחיר מחירון:
138,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,805
3/5 - 3 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני ג'אז

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 124,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 1,623
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה להונדה ג'אז החדשה

הונדה ג'אז היא מכונית הסופר מיני של יצרנית הרכב הונדה מוטור היפנית. היא החלה את ייצורה בשנת 2001 ומוגדרת כמכונית סולידית וחסכונית. למרות הגדרתה כמכונית סופר מיני היא בעלת מרווח פנים גדול למדי. אפשרויות הקיפול של המושבים האחוריים נותנים לה יתרון נוסף בגודל ובמרווח שהיא מאפשרת לנוסעים בה עד כדי שניתן להגדיר אותה כמכונית מיני וואן. 

גרסאות מנוע

ב'קפיטל מוטורס' ניתן לקבל את ההונדה ג'אז הדור השלישי בשלוש גרסאות שונות: מנוע 1.3 ליטרים ידני, מנוע 1.3 ליטרים אוטומט ומנוע 1.3 ליטרים אוטומט ברמת Comfort. מדובר במנוע מסדרת “Dream Earth” החדשה והייחודית של הונדה. כל הדגמים הם בעלי הנעה קדמית ואין שוני מהותי ביניהם. בגרסה הידנית לעומת הגרסה האוטומטית קיימים 6 הילוכים לעומת 7 הילוכים ועוד הבדלים בתאוצת המנוע והמהירות המרבית שבאים לטובת הגרסה הידנית, אולם כאמור, אין מדובר כאן בהבדלים משמעותיים. 

בטיחות

הדגם החדש, דגם מיני, מצויד בשלל מערכות בטיחות מתקדמות. היתרון של הג'אז הוא שבכל רמות הגימור ברכב נמצא את מערכת הבטיחות העירונית, דבר די ראוי למכונית שמוגדרת כמכונית מיני עירונית. ברמת גימור Comfort קיימת גם מערכת התראה לסטייה מנתיב, זיהוי תמרורים, התראה להתנגשות מלפנים ובקרת מהירות חכמה לשמירת המהירות המותרת. 

אבזור

איכות החומרים בפנים הרכב היא טובה. עיצוב תא הנוסעים נוח לשימוש ואיכות ההרכבה משרתת את הנהג היטב. ברמת גימור Comfort תקבלו מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 7 אינץ', נוח לתפעול.  אולם אי אפשר לדבר על אבזור בלי לדבר על יתרון מרווח הפנים של ההונדה ג'אז. יצרנית הרכב הכניסה לג'אז כיסאות מתוחכמים, מתקפלים, שמאפשרים להגדיל את מרווח הפנים של הרכב ומאפשרים העמסה של מטען גדול בנפח של עד 1,314 ליטרים.  באבזור הנוחות של הג'אז בגרסת האוטומט הרגילה נוכל לקבל כאופציה חישוקים קלים והיא כוללת בקרת שיוט, חיישני גשם, תאורה ומחשב דרך. אבזור נוסף שכלול במחיר היא מערכת "עצור וסע" לדימום המנוע בעמידה ומערכות נוספות שהוזכרו לעיל.  

לסיכום

אחד היתרונות המרכזיים של הג'אז היא חיסכון בדלק ואין הבדל מהותי בצריכת הדלק בין הדגם הידני לבין הדגם האוטומטי. היא אמינה ובעלת סחירות טובה בשוק המכוניות המשומשות. הדגם החדש של הג'אז הוא שימושי יותר, מרווח יותר וחסכוני יותר. מדובר במכונית המוגדרת קטנה שמשחקת אותה כמו מכונית גדולה.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים מאותה קטגוריה

הצעת טרייד-אין לרכב הישן שלך!

מעוניינים לשדרג את הרכב הישן? שלחו לנו את הפרטים המדוייקים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שאי אפשר לסרב לה!

מגזין קפיטל מוטורס

הרכב הזה לא זמין יותר לרכישה

אבל אין מה לדאוג כי יש לנו המון דגמים אחרים להציע לכם

מתעניין בהונדה ג'אז החדשה?

לפרטים נוספים והצעות שלח פרטים ונציגינו יצרו עמך קשר בהקדם האפשרי!