ג'יפ רנגלר 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 11 15
רמת אבזור בטיחות: 0 3 5 6 7
32 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על ג'יפ רנגלר?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ג'יפ רנגלר החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 ארוך Sport S

מחיר מחירון:
359,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,678
רמת גימור:

2.0 ארוך Sahara

מחיר מחירון:
419,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,458
3.2/5 - 209 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני רנגלר

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 359,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 4,678
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לג'יפ רנגלר החדשה

ג'יפ רנגלר

ג'יפ רנגלר נחשב לאחד מדגמי הרכב של ג'יפ-קרייזלר המזוהה ביותר עם נהיגת שטח והוא הפך מזמן לאייקון שטח ורכב הדגל של ג'יפ, בעיקר בזכות יכולותיו המוכחות וניסיונו רב השנים שעובר מדור לדור.  הרנגלר נחשב לרכב בעל יכולות שטח מצוינות, בדגם האחרון שיפרו עוד יותר את יכולות הנוחות לנהג בנהיגת כביש רגילה ובנהיגת שטח. הדור הראשון של הג'יפ המקורי יצא בשנת 1941 ומאז ועד היום הוא הוציא ארבע גרסאות מחודשות.

עיצוב ואבזור

כראוי למסורת ארוכת שנים שמרו ג'יפ בקנאות על נראות הרנגלר ולמרות עשרות השנים שחלפו מאז ייצורו הוא לא שונה בצורה קיצונית. העיצוב שלו מדגיש את נוכחות השטח שלו בעיקר בזכות הצורה המרובעת והמוכרת שלו. בצורתו החיצונית הוא שמר על יחידות התאורה הקדמיות העגולות והשבכה הקדמית בת שבעת החריצים שלוטשו ועוצבו בצורה מודרנית יותר בדור הנוכחי. בנוסף לכך הוא מאפשר פתיחה וקיפול של שמשת החלון הקדמית ברכב. הרנגלר מגיע בשלושה רמות גימור: 'רוביקון', 'סהרה' ו'ספורט'. ברמות הגימור 'סהרה' ו'רביקון' בעיצוב החוץ הוא כולל: גג קשיח פריק בצבע הרכב, בתי גלגלים בצבע הרכב, חלונות אחוריים כהים, תאורת DRL לנהיגת יום, מראות צד מחוממות בשילוב מאותתים, מיגון תחתון לתיבת הילוכים, תיבת העברה ומיכל הדלק. בעיצוב הפנים תקבלו גלגל הגה מצופה עור מתכוונן לגובה ולעומק, מראה מרכזית מתכהה חשמלית, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת לשני אזורים, פתחי מיזוג ליושבים מאחור ועוד.  

גרסת מנוע

כראוי לרכב שטח הרנגלר מגיע עם הנעה כפולה לכל הגלגלים. כל הדגמים בעלי תיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק 8 הילוכים למנוע בנזין טורבו 4 צילינדרים בנפח 2.0 ליטרים. ההספק  המרבי עומד על 272 כ"ס על סל"ד 5250 ומומנט מרבי 41.  הוא כולל הילוכי כוח, נעילות דיפרנציאל ובקרת משיכה עם סרנים מחוזקים באמצעות צינורות עבים לקבלת חוזק וכולל דיפרנציאליים עם נעילה אלקטרונית. עוד קיימת אפשרות לנתק באופן אוטומטי את המוט המייצב הקדמי בנסיעה במהירות שמתחת ל- 30 קמ"ש שמאפשר עליה וירידה של הגלגלים הקדמיים בשיעור של עד 25% למעברי שטח קשים.  

בטיחות

כל רמות הגימור כוללות מערכות בטיחות כמו חיישני חניה אחוריים, מצלמת נסיעה לאחור, מערכת 'מובילי', מערכת למניעת נעילת גלגלים, בקרת יציבות אלקטרונית, בקרת אחיזה, מערכת לייבוש בלמים, מערכת עזר לזינוק בעליה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה לכל גלגל וחיישן תאורה להפעלה אוטומטית של אורות הרכב.  ברמות הגימור 'סהרה' נכללים גם בקרת שיוט אדפטיבית מלאה, בלימה אוטומטית בעת חירום, מערכת ניטור רכבים ב'שטח מת' ומערכת לזיהוי רכבים חולפים בנסיעה לאחור.  

לסיכום

דגם הרנגלר מצליח לשמר בקנאות לאורך שנים את יכולות השטח המוכחות שלו ויוצא דופן מבין דגמי רכבי השטח שקיימים בקטגוריה. למרות השינויים הטכנולוגיים שהוטמעו ברוב רכבי השטח הוא מצליח לשייט בנוחות עם מכלולים חזקים ואחיזה גבוהה של צמיגים בקרקע כפי שידע לעשות זאת מאז ומעולם.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בג'יפ רנגלר החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי