ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 13
רמת אבזור בטיחות: 6
14 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של ב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 420i M-Sport

מחיר מחירון:
435,000 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,655
4.2/5 - 13 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סדרה 4 גראן קופה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 435,000 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 5,655
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה החדשה

ב.מ.וו סדרה 4 'גראן קופה' היא הגרסה הגדולה והמרווחת יותר לסדרה 4 'קופה' המקבילה. סדרה זו נוצרה על מנת לתת מענה לקהל לקוחות שמעוניין במכונית בעלת רוח ספורטיבית כמו 'קופה' אך אלגנטית ושימושית בחיי היום יום.  השינויים הקוסמטיים שבוצעו במרכב זה לעומת מרכב ה'קופה' הרגיל הוא הוספת 2 דלתות אחוריות, הגבהת הגג ומרווח פנים הרכב. במילים אחרות קיבלתם את סדרה 4 'קופה' עם נוחיות טובה יותר ליושבים מאחור. 

עיצוב

כמו יצור הכלאיים שב.מ.וו יצרו כאן, כך גם תא הנוסעים משלב בין אלגנטיות של סדאן לספורטיביות של 'קופה'. מערכות המידע והבידור ממוקמות בעמדת הפיקוד המכוונת נהג. האבזור כולל מגוון של חומרים בעלי גימור מעולה כמו מושבי הספורט עם ריפוד העור בחבילה הספורטיבית או עיטורי הכרום הקלאסיים והתפרים בלוח המכשירים.  בחבילות עיצוב החוץ בדגמי הספורט וה – Luxury נמצא פגוש קדמי עם פריטי עיצוב מיוחדים בגימור כרום מבריק, חישוקי סגסוגת קלה, עיטור פתחי האוויר בגימור כרום מבריק, מסגרות לחלונות הצד, שולי פתח חלון בגימור כרום מבריק ופריטים נוספים.  באבזור הפנימי מצורפים ספי דלתות בגימור אלומיניום עם כיתוב B.M.W, מפתח מכונית עם עיטורי כרום, יחידות בקרה למערכות בקרת האקלים והשמע עם עיטורי כרום, חיפוי קונסולה מרכזית בגימור שחור מבריק עם עיטורי כרום ייחודיים, מושבים בריפוד עור עם תפרים מיוחדים וחבילת תאורה. 

גרסאות מנוע

סדרה 4 'גראן קופה' מוצעת בשלושה דגמים (420i ,430i ,440i) שני הדגמים הראשונים משווקים עם מנוע 2.0 ליטרים 4 צילינדרים ובדגם 440i גם 6 צילינדרים. בדגם היוקרתי ה- 440i מוצע נפח מנוע 3.0 ליטרים. סדרה זו בעלת הנעה אחורית בטכנולוגית טווין טורבו.  מבחינת ביצועי מנוע: הגרסה הפותחת מגיעה למהירות מרבית 236 קמ"ש עם תאוצת מהירות ל- 100 קמ"ש ב- 7.7 שניות וטווח נסיעה של 1,034 קילומטר. דגם 430i מספק מהירות מרבית של 250 קמ"ש עם זמן הגעה של 5.9 שניות בתאוצה למהירות 100 קמ"ש. הדגם היוקרתי 440i בעל אותה מהירות מרבית עם 250 קמ"ש, תאוצת מהירות ל- 100 קמ"ש בזמן של 5.1 שניות וטווח נסיעה של 882 קילומטר. 

אבזור

רמות האבזור בדגמים השונים משתנות בהתאם לרמת הרכבים ומציעות: מצלמות היקפיות לסיוע בחניות, כוונון חשמלי עם זיכרונות למושבים, גלגל הגה מצופה עור עם בקרי הפעלה למערכות הבידור והמידע, חוץ מדגם 420i ברמת גימור Executive שלא יזכה בחיישני נסיעה לאחור ומסך לוח מחוונים צבעוני מתקדם בגודל 8.8 אינץ'.  בכל הדגמים מצויות מערכות בקרת אקלים דיגיטלית לשני אזורים עם פתחי אוורור מאחור, כפתור התנעה ללא מפתח, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, חלון שמש חשמלי, ממשק בלוטות' וחיישני לחץ אוויר בצמיגים.

לסיכום

ב.מ.וו סדרה 4 'סדאן קופה' מציעה מרכב ייחודי שמשלב בין שני עולמות: אלגנטיות ושימושיות בחיי היום יום וספורטיביות במוטיב 'קופה' שמזרימה את הדם. התנהגות הכביש שלה מהנה, היא בעלת מנועים גדולים וחזקים ואולי היא פחות פרקטית בהשוואה למשפחתיות אחרות אבל היא בהחלט יותר אופנתית.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין בב.מ.וו סדרה 4 גראן קופה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי