אלפא רומיאו סטלביו 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 15
רמת אבזור בטיחות: 6
23 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אלפא רומיאו סטלביו?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אלפא רומיאו סטלביו החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 Veloce

מחיר מחירון:
369,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,808
רמת גימור:

2.0 Tributo Italiano

מחיר מחירון:
399,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
5,199
3.1/5 - 75 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני סטלביו

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 369,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 4,808
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאלפא רומיאו סטלביו החדשה

אלפא רומיאו סטלביו

האלפא רומיאו סטלביו מבוסס על הפלטפורמה המוכרת של דגם הג'וליה. מדובר ברכב שנכנס תחת קטגוריות רכבי הפנאי שטח היוקרתיות וכולל מנועי טורבו חדשניים, יחס הספק – משקל נמוך, 20% חדות היגוי טובה יותר בקטגוריה זו, מערכת הנעה כפולה ותיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים. הסטלביו מציג עיצוב מרשים יחד עם ביצועי מנוע טובים והנדסת אנוש מצוינת שבאה לידי ביטוי גם מבחינת איכות חומרי הגלם ברכב. דגם הסטלביו הוצג לראשונה בסוף 2016 וכאמור חולק עם דגם הג'וליה המצוין מכלולי הנעה כמו מנועים ותיבות הילוכים והנעה אחורית. בהתאם לרמות העיצוב הגבוהות של האיטלקים, גם ברכב פנאי שטח שהוציאו קיימת אמירה עיצובית מרשימה.

עיצוב ואבזור

מבחינת עיצוב תא הנוסעים הסטלביו מציג עיצוב אייקוני בהתאם לרוח המותג וכולל גופי תאורה וחישוקים מעוצבים, עיצוב פנים יוקרתי, מושבים במגוון עיצובים, פתיחת תא מטען בהנפת רגל, גימורי עץ ועוד. הסטלביו מגיעה בשתי רמות גימור: 'מילאנו' או 'ספיישל' שבשתיהן כלול עיצוב חיצוני ופנימי מפורט: חישוקי סגסוגת קלה, פנסי קסנון, מראות צד חשמליות בצבע הרכב, מראות צד עם קיפול חשמלי, בקרת שיוט, מערכת מגביל מהירות, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, פתחי מיזוג אחוריים, תא אחסון מרכזי מקורר, גלגל הגה ספורטיבי מצופה עור.  ברמת הגימור הבכירה יותר ניתן לקבל בנוסף גם גימורי עץ אמיתיים בקונסולה המרכזית, פאנל סף מאלומיניום, מושבי עור אמיתיים ועוד.  

גרסאות מנוע

הסטלביו מוצע אצלנו עם שתי יחידות הנעה: 2.0 ליטר טורבו בנזין עם הנעה קבועה לכל הגלגלים לתיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק, 8 הילוכים, 4 צילינדרים. ההספק המרבי עומד על 200 כ"ס עם 4500 סל"ד הספק מרבי וקג"מ 33.6. נתוני תאוצה מציגים נתון של 7.2 שניות ממצב עמידה ועד למהירות 100 קמ"ש ועם מהירות מרבית של 215 קמ"ש.  הגרסה הבכירה יותר כוללת מנוע 3.0 ליטר בעל הנעה קבועה, תיבת הילוכים טפטרוניק 8 הילוכים למנוע בנזין טורבו. ההספק המרבי עומד על נתון מרשים של 510 כ"ס עם 6500 סל"ד הספק מרבי וקג"מ 61.2. תאוצת מהירות ממצב עמידה ל- 100 קמ"ש של 3.8 שניות ומהירות מרבית של 283 קמ"ש.  

מערכות בטיחות

כראוי לרכב פרימיום הסטלביו זכתה גם היא בחמישה כוכבי בטיחות במבחני ריסוק הרכב וכוללת 6 כריות אוויר ומכלול שלם של מערכות בטיחות כגון: מערכת נעילת גלגלים, מערכת איתות מצוקה, מערכת סייען בלימה, חלוקת כוח הבלימה, בקרת יציבות וסייען הידרדרות לאחור. כמו כן היא מציגה מערכות בטיחות נוספות כמו: חיישני לחץ אוויר בגלגלים, חיישני חניה אחוריים, התקנים למושב ילדים מאחור, התראת אי חגורת בטיחות, הפעלת כוח היגוי במצבים קיצוניים ועוד.  

לסיכום

מדובר ברכב איכות. זו הפעם הראשונה שאלפא רומיאו הוציאו גרסת רכב פנאי שטח והסטלביו מצליח לעמוד בציפיות כראוי לרכב פרימיום יוקרתי. המחיר בהתאם, אך ממתי רכבי פרימיום טורבו בנזין בעלי הנעה כפולה עם נתון מרשים של 510 כ"ס זולים?

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באלפא רומיאו סטלביו החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי