אלפא רומיאו ג'וליה 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 14 15
רמת אבזור בטיחות: 6
45 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אלפא רומיאו ג'וליה?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אלפא רומיאו ג'וליה החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

2.0 Veloce

מחיר מחירון:
339,900 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,418
רמת גימור:

2.0 Tributo Italiano

מחיר מחירון:
369,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
4,809
3.5/5 - 62 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני ג'וליה

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 339,900 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 4,418
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאלפא רומיאו ג'וליה החדשה

אלפא רומיאו ג’וליה

אלפא רומיאו ג'וליה היא הדגם המחודש של אלפא רומיאו שמחדשת שוב את הקסם האיטלקי. הג'וליה החליפה למעשה את דגם ה- 159 וכעת מציעה עיצוב ספורט פרימיום מרהיב  ומרשים. הספורט זה במראה והפרימיום זה ביכולת גימור הפנים האיכותית שמוצעת בה, ניתן לראות שהשקיעו על כל פרט בעיצוב ואבזור המכונית, כמו גם ביכולות יחידות המנוע שלה.

עיצוב ואבזור פנים

כשמדברים על עיצוב שלוקח בחשבון את נוחות הנהג מדברים על הדברים הקטנים שהג'וליה מציעה כמו מסך המולטימדיה שמצליח להשתלב בצורה מצוינת בתוך הדשבורד. איכות החומרים מצוינת גם היא, הישיבה בכיסא הרכב נוחה וכוללת מושבים ספורטיביים מתקדמים.  הג'וליה מגיעה בארבע רמות גימור כאשר רמת הגימור הבסיסית (Milano) מגיעה עם בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, חיישני חנייה, פתחי מיזוג אחוריים, מערכת מגביל מהירות, מחשב מידע מתקדם, מסך מידע צבעוני בלוח המחוונים, גלגל הגה ספורטיבי מצופה עור ועוד. בגרסה הבכירה (Veloce) תקבלו גם בקרת שיוט אדפטיבית, דוושות ופאנל סף אלומיניום, גימורי מושב עור מלא, מושבי נהג ונוסעים מתכווננים חשמלית על זיכרונות מיקום למושב הנהג, חימום מושבים קדמיים, חימום גלגל הגה ועוד.  

גרסאות מנוע

הג'וליה מוצעת בישראל עם שלוש יחידות מנוע לבחירה: האחת, מנוע 2.0 ליטר למנוע בנזין טורבו, בעלת הנעה אחורית לתיבת הילוכים אוטומטית טיפטרוניק, 4 צילינדרים ועם הספק מרבי של 200 כ"ס. נתוני תאוצת המנוע מספקים מהירות מרבית של 235 ועם מהירות תאוצה ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש בתוך 6.6 שניות בלבד.  יחידת המנוע השנייה, גם היא בעלת נפח מנוע דומה (2.0 ליטר) אך מציעה ביצועי מנוע משופרים הכוללים יחידת הנעה קבועה לכל הגלגלים, 8 הילוכים והספק מרבי של 280 כ"ס. מבחינת תאוצת מנוע הנתונים ממשיכים להשתפר עם מהירות מרבית של 240 ותאוצה ממצב עמידה ועד למהירות 100 קמ"ש בתוך 5.3 שניות. הגרסה הבכירה מכולן (QV) מציעה הנעה אחורית לתיבת הילוכים ידנית, 6 הילוכים. מדובר בנפח מנוע 3.0 ליטר עם הספק מרבי מרשים של 510 כ"ס, סל"ד הספק מרבי 8500 וקג"מ 61.2. תאוצת מנוע שסוגרת מהירות של 3.9 שניות ממצב עמידה ועד מהירות 100 קמ"ש ומהירות מרבית של 307 קמ"ש.   

מערכות בטיחות

כל גרסאות הרכב כוללות מערכת התראת נגישות חזיתית, מערכת איתות מצוקה בבלימת חירום, מערכת בלימה אוטומטית, מערכת התראה לסטייה מנתיב, התקנים למושבי ילדים מאחור, חיישני לחץ אוויר בגלגלים, מערכת להפעלת כוח היגוי במצבים קיצוניים, צמיגי אל תקר ועוד. בגרסאות הבכירות יותר (Veloce  ו- Speciale) תקבלו גם מערכת לזיהוי רכבים בשטח מת ומערכת תאורת אור גבוה אוטומטית.

לסיכום

בדגמים המחודשים של הג'וליה ניתן לראות את ההבדלים בהתנהגות הכביש שעומדת על רמת מצוינות גבוהה, היא מציעה שליטה טובה בכביש ומגיעה עם עיצוב שלדה ספורטיבי, כזה שמזכיר בכל הפרמטרים את איכות ההרכבה ויחידות המנוע של רכבי פרימיום גרמניים.  

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באלפא רומיאו ג'וליה החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי