אופל קומבו LIFE 2024

4 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 14
רמת אבזור בטיחות: 5 6
36 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אופל קומבו LIFE?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אופל קומבו LIFE החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.2 טורבו-בנזין Enjoy קצר 5 מושבים

מחיר מחירון:
150,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
1,962
רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל Edition Plus קצר 5 מושבים

מחיר מחירון:
171,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,235
רמת גימור:

1.2 טורבו-בנזין Elegance Plus ארוך 7 מושבים

מחיר מחירון:
178,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,326
רמת גימור:

1.5 טורבו-דיזל Elegance Plus ארוך 7 מושבים

מחיר מחירון:
189,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,469
2.5/5 - 54 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני קומבו LIFE

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 150,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 1,962
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאופל קומבו LIFE החדשה

אופל קומבו סקירה כללית

בעוד שניתן להגדיר את אופל קומבו בתור רכב עבודה (בדומה לסיטרואן ברלינגו למשל), אפשר להגדירו בתור טנדר פאנל. כך או כך, מקבלים רכב בייצור גרמני איכותי, שמאפשר הרבה יותר מאשר נפח אחסון רב בתא המטען שלו. הנה סקירה מלאה של הדורות השונים של דגם זה של אופל.  כשבשנת 1993 יצרנית אופל הציגה לראשונה את אופל קומבו, כנראה שהיא לא שיערה שבשנת 2017 היא תמכור אלפי יחידות של הדגם בישראל בלבד. אם מסתכלים על הנתונים בשאר המדינות, המצב דומה וגם בהן אופל קומבו נחשבת כרכב טנדר מומלץ ופופולארי מאוד. בעוד שהדור הראשון של אופל קומבו התבסס על פלטפורמת מרכב של אופל קורסה, אופל קומבו של 2017 התבססה על פלטפורמת המרכב של פיאט דובלו. בדומה למתחרות שלה בקטגוריה, גם הפיאט דובלו וגם האופל קומבו מתאפיינות בכושר העמסה לא מבוטל ונפח אחסון מכובד בהחלט.  

כיצד אופל קומבו הצליחה להתבלט בנוף הישראלי-אירופאי 

למרות שהשוק ברובו אינו צורך מכוניות טנדר, אופל קומבו הצליחה להתבלט משמעותית בנוף הישראלי ובנוף האירופאי. החל משנת 1993 ועד היום ב-2021, הרכבים האלו מיוצרים בגרסאות של בנזין, דיזל, כיום היברידי וגם כנראה חשמלי בעתיד.  הדור הראשון של אופל קומבו הוצג לראשונה ב-1993, מה שהמשיך את דרכו עד לשנת 2001. בשנת 2001 הוצג הדור השני של אופל קומבו, דגמים שהגיעו בדרך כלל מצוידים במנועי 1.6 ליטרים. עם הזמן, אופל קומבו החלו להקטין את נפחי המנועים עד כדי 1.4 ליטרים בשנת 2004.  

בשנת 2011 הוצג הדור ה-3 של אופל קומבו 

בשנת 2011 הוצג הדור השלישי של אופל קומבו, מה שכבר נראה והרגיש אחרת לגמרי מהאופל קומבו של הדורות הקודמים. בפועל, הרכב קיבל עיצוב מרהיב שמזכיר מעט את פיאט דובלו. בעוד שהפלטפורמה אשר עליה ביססו את האופל הייתה של פיאט, מובן מדוע ניתן לראות בדמיון ביניהן.  הדור השלישי של אופל קומבו יוצר והוצג לראשונה ב-2011, מה שהמשיך עד שנת 2017. ההרכבה של הרכב נעשתה בטורקיה, אך הרכב יוצר בגרמניה והציע לנהג אמינות יוצאת דופן. המנועים שהוצגו עם הגרסה הזו של קומבו היו 1.4 ליטרים, 1.4 טורבו, 1.4 CNG, 1.3 CDTI, 1.6 CDTI ו-2.0 CDTI.  

הדור הרביעי של אופל קומבו 

הדור הרביעי והנוכחי של אופל קומבו הוא, הדור שהוצג בשנת 2018 בתערוכת ז'נבה. הדור הנוכחי יושב על הפלטפורמה של פיג'ו ריפטר וגם סיטרואן ברלינגו הנוכחית של 2021. נכון להיום, אופל קומבו אמנם לא מצליחה ליעדי המכירות שאליהם מגיעה חברת סיטרואן עם דגם הברלינגו, אבל אין ספק שאופל קומבו עושה דרך נכונה בישראל.  עם מחיר כניסה התחלתי אטרקטיבי במיוחד, אופל קומבו מציעה חלופה מעולה ואלטרנטיבה עבור מי שלא מעוניין לרכוש פיאט דובלו, סיטרואן ברלינגו וכדומה. אם מסיבה כלשהיא אתם מעדיפים שלא לנהוג על רכב צרפתי, במחיר די דומה תוכלו לרכוש את האופל הגרמנית.  

רכבי טנדר שניחנים בכושר העמסה  

הקטגוריה של רכבי טנדר מציעה לא מעט אפשרויות לנהגים שמחפשים אחר רכב עם יכולה העמסה מספקת. יחד עם זאת, יש לזכור כי כושר ההעמסה של אופל קומבו משתנה גם בהתאם לתוואי השטח בהם הוא נוסע. אם אתם נוסעים בכבישי כורכר או בשבילים, יש להעריך כי תצטרכו לקזז מהמשקל שאתם מעמיסים ברכב.  עוד בקטגוריה הזו של רכבי טנדר קלים, תוכלו למצוא גם את ניסאן 200NV, דאצ'יה דוקר, טויוטה סיטי ועוד. אם משווים את האופל לרכב כמו טויוטה סיטי, מקבלים רכב גרמני בעלויות לא פחות אטרקטיביות מאשר העלויות של הטויוטה.  

עבור מי מיועדת אופל קומבו בעיקר? 

בפועל, אופל קומבו מיועדת בעיקר עבור אנשי מקצוע שונים שמסתובבים בחוץ במשך רוב שעות היום. אבל יחד עם זאת, היא גם נוחה במיוחד עבור נסיעות עירוניות ובינעירוניות. בין אם אתם מעוניינים לרכוש אופל קומבו, או לחכור קופל בליסינג פרטי, חברת קפיטל מוטורס תשמח לספק לכם סיוע נוסף.  חברת קפיטל מוטורס מחזיקה באחד מציי הרכבים הגדולים בארץ, הכוללים רכבי טנדר ורכבי פיק אפ, רכבי 4X4, רכבי SUV, רכבים משפחתיים ועוד. כמו כן, בחברת קפיטל מוטורס תוכלו להנות מעסקאות הליסינג הפרטי האטרקטיביות ביותר ובריביות נמוכות. 

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באופל קומבו LIFE החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי