אופל גרנדלנד X 2024

2 רמות גימור לדגם זה

דרגת זיהום: 6
רמת אבזור בטיחות: 7
50 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אופל גרנדלנד X?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.

רמות גימור של אופל גרנדלנד X החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

רמת גימור:

1.6 היברידי-נטען Ultimate

מחיר מחירון:
204,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,664
רמת גימור:

1.6 היברידי-נטען Ultimate 4X4

מחיר מחירון:
229,990 ₪
החזר חודשי החל מ-
2,989
2.6/5 - 66 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני גרנדלנד X

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: 204,990 ₪
תשלום מקדמה:
תשלום חודשי החל מ: 2,664
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאופל גרנדלנד X החדשה

 

אופל גרנדלנד X

אופל גרנדלנד 2019 הוא רכב פנאי שטח בגודל בינוני המגיע בשתי רמות גימור ושתי יחידות מנוע לבחירה, בנזין או דיזל. הוא מציע נוחות נסיעה מעולה שכוללת התנהגות כביש טובה, מערכות בטיחות מתקדמות וצריכת דלק טובה ביחס לסגמנט זה. הוא הושק לראשונה ב–2017 ובדומה לרכבי אופל אחרים מציע, גם הוא, את אותה פלטפורמת רצפה מבית פיג'ו – סיטרואן שנלקחה מדגמי רכביהם הפיג'ו 3008 וסיטרואן C5 וזאת בזכות רכישת מותג אופל בידי קבוצת PSA הצרפתית. החידוש באופל גרנדלנד החדש הוא בעיקר בגרסת הדיזל טורבו שנוספה לו ובתוספת יחידות נוספות לתיבת ההילוכים שלו.

גרסאות מנוע

האופל גרנדלנד X החדשה קיבלה מספר שדרוגים בכל הקשור ליחידות ההנעה שלה. היא מציעה את גרסת ה – 1.2 טורבו בנזין שלה עם תוספת של 8 הילוכים אוטומטיים וזאת במקום תיבת 6 הילוכים בדור הקודם.  גם גרסת הדיזל טורבו נוספה לה ומגיעה עם יחידת מנוע 1.5 ליטר, גם היא עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית. מנוע ה – 1.2 ליטר טורבו מציע הספק מרבי של 130 כ"ס עם סל"ד 5500 הספק מרבי. מבחינת הספקי תאוצה הגרנדלנד מצליחה להגיע למהירות 10.4 שניות ממצע עמידה למהירות 100 קמ"ש ומהירות מרבית של 188 קמ"ש, כל זאת בגרסת הבנזין טורבו 1.2 ליטר. גרסת הטורבו דיזל 1.5 ליטר מציעה את אותו הספק, 130 כ"ס עם סל"ד 3750 הספק מרבי. תאוצת מנוע הדיזל מספקת 12.3 שניות ממצב עמידה למהירות 100 קמ"ש ומהירות מרבית של 192 קמ"ש. בשתי הגרסאות נוספו נעילות דיפרנציאל, הילוכי כוח ובקרת משיכה. 

עיצוב ואבזור

הגרנדלנד בגרסתה החדשה מגיעה עם אבזור עשיר יותר. רמות הגימור המוצעות בה הן: ENJOY הבסיסית ו-INNOVATION הגבוהה יותר. הגרנדלנד מציעה כסטנדרט כבר בגרסאות הבסיס שלה גם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שמתווספת לכלל המערכות המוצעות ברכב. מבחינת הצורה החיצונית שלה, העיצוב נאה, במיוחד בכל קדמת הרכב שמעוטרת בגריל בצורה הדומה למשושה ונחצה בקו כרום שסוגר משני צדדיו את סמל החברה שממוקם במרכזו. יחידות התאורה הקדמיות מגיעות עם תאורת יום מסוג LED בצידם העליון.  ברמה הבכירה יותר נקבל גם מערכת מולטימדיה משוכללת יותר עם מסך 8 אינץ' מוגדל לעומת מסך ה-7 אינץ' בגרסת הבסיס וחישוקי 18 אינץ' בכל הגרסאות כולן.   

בטיחות

כל מערכות הבטיחות בגרנדלנד מגיעות בכל רמות הגימור השונות, כך ניתן לקבל כבר בגרסת בסיס מערכות בטיחות כגון: בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב, ניטור שטחים מתים ועוד.  עוד נמצא ברמת גימור ENJOY: מערכת בלימה אוטונומית, מערכת התרעת התנגשות, מערכת אקטיבית לבקרת סטייה מנתיב, התרעה על המצאות רכב ב"שטח מת", מערכת התרעת ערנות הנהג, מערכת למניעת נעילת הגלגלים, מערכת בקרת יציבות ו-6 כריות אוויר עם אפשרות נטרול.  

לסיכום

אופל גרנדלנד X מציעה שלל אבזור ומערכות בטיחות מתקדמות, צריכת הדלק שלה יחסית חסכונית למדי והיא מגיעה עם אפשרויות הנעה לבחירה בין דיזל ובנזין. סביבת הנהג טובה ומציעה נוחות נסיעה ושדה ראייה מצוין מכיסא הנהג. אופל גרנדלנד הוא קרוסאובר פרקטי למדי שמשרת את הנוסעים בו היטב.

רכבים נוספים שיכולים לעניין אותך

מגזין קפיטל מוטורס

מתעניין באופל גרנדלנד X החדשה?

מייד לאחר מילוי פרטים ליצירת קשר נבדוק זמינות הדגם במלאי