אופל אדם 2024

רמת גימור 1 לדגם זה

דרגת זיהום: 0
רמת אבזור בטיחות: 5
12 מתעניינים ברכב זה כרגע.

רוצה פרטים נוספים על אופל אדם?

נציגי השירות שלנו ישמחו לסייע לך למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורך.​

רמות גימור של אופל אדם החדשה

להצגת מפרט טכני בחר רמת גימור מהרשימה

4.2/5 - 4 דירוגים

סוג המנוע

--

כוחות סוס

--

תאוצה 0-100

--

נפח מנוע

--

מפרט טכני אדם

מחשבון החזר חודשי

מחירון הרכב: ---
תשלום מקדמה:
---
תשלום חודשי החל מ: ---
* ניתן להגדיל את המקדמה ולהקטין את היתרה בסוף התקופה
תוכנית המימון הינה לתקופה של 36 חודשים ולאחר התקופה ישנן 3 אופציות:
  1. לבצע עסקת טרייד-אין בקפיטל מוטורס.
  2. למכור את הרכב לגורם שלישי ולסיים את העסקה.
  3. להמשיך עם הרכב הקיים ולפרוס את היתרה לעד 60 תשלומים נוספים.
חישוב עסקת המימון והתשלום החודשי עבור הרכבים באתר זה מתייחס ללקוחות תקינים בנקאית ובעלי הכנסה קבועה. העסקה בכפוף לאישור וועדת האשראי של חברת קפיטל מוטורס בע״מ. ט.ל.ח.

סקירה קצרה לאופל אדם החדשה

אחת ממכוניות המיני המעוצבות, בעלות סביבת נהג טובה ואיכות חומרים מצוינת לקטגוריה זו היא האופל אדם של יצרנית המכוניות הגרמנית אופל. מדובר במכונית חמודה למראה שמספקת צריכת דלק חסכונית ומספר אפשרויות להתאמה אישית.  חסרונה היחיד הוא בצידה האחורי שלוקה בחסר מבחינת גודל תא מטען ומקומות ישיבה, עדיין, אופל אדם מצליחה לספק עבור הנוהגים בה מספר יתרונות ובראשם השיק והנראות העיצובית הייחודית שהיא משדרת.  

גרסת מנוע

אופל אדם משווקת בישראל בשתי גרסאות, האחת 1.4 ליטר בנזין אוטומטית רובוטית, 5 הילוכים והשנייה טורבו בנזין בעלת תיבת הילוכים ידנית, 6 הילוכים. שתי הגרסאות בעלות הנעה קדמית כאשר בגרסה האוטומטית בעלת הספק מרבי של 87 כ"ס בעוד אחותה בגרסה הידנית מקבלת תוספת של 63 כ"ס. גם בתאוצת המנוע קיים הבדל לטובת הגרסה הידנית עם תאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש ב- 8.5 שניות ומהירות מרבית של 210 קמ"ש. בגרסה האוטומטית תסתפקו ב- 13.9 שניות שיגיעו למהירות 100 קמ"ש ממצב עמידה ועם מהירות מרבית של 178 קמ"ש.   

עיצוב ואבזור

האופל אדם אינה רק מכונית בעלת עיצוב חיצוני יפה אלא היא מספקת גם נוחות ויציבות בנסיעה. היא מגיעה עם מערכת מולטימדיה מקורית ונוחה לשימוש ועם מערכת City mode שמסייעת לנוהגים בה בהיגוי במהירויות נמוכות. בנוסף, האדם גם מציעה מגוון צבעים או שילובי צבעים לבחירה.  איכות החומרים וההרכבה בתא הנוסעים מוצלחת, יחד עם אפשרות שינוי תזוזת ההגה ועם גג מספיק גבוה ניתנת לנוהגים בה האפשרות לקבל נוחות נסיעה טובה. היא מגיעה ברמת גימור אחת אך מגולמים בתוכה אבזורים ברמה מספקת בקטגוריה זו.  האדם מגיעה עם בקרת מיזוג אוויר, חישוקים קלים, פנסי ערפל קדמיים, ומספר אבזורים שכלולים במחיר כגון: צביעת מרכב דו גוונית, מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה ומערכת עזר לזינוק בעלייה. עוד כלולים בגרסה זו גם חישוקי 16 אינץ', תאורת פנים בצבעים משתנים ודיפונים צבעוניים בתא הנוסעים. מבחינת התנהגות כביש, האדם מצליחה לספוג את מפגעי הכביש בצורה טובה באופן יחסי למכונית מיני קטנה, כיול המתלים שלה אמנם נוקשה אך נותן מענה ראוי בכבישי ישראל.  

לסיכום

אופל אדם היא מכונית אופנתית שמצליחה לעמוד מול מתחרותיה בסגמנט מכוניות המיני הקטנות. היא משדרת הרבה שיק איכותי גרמני, כזה שיכול גם להוזיל לנו מעט את צריכת הדלק שעומדת על 15.2 ק"מ/ליטר בנסיעה עירונית ו- 24.4 ק"מ/ליטר בנסיעה בין עירונית.

לקוחות קפיטל מוטורס

רכבים מאותה קטגוריה

הצעת טרייד-אין לרכב הישן שלך!

מעוניינים לשדרג את הרכב הישן? שלחו לנו את הפרטים המדוייקים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה שאי אפשר לסרב לה!

מגזין קפיטל מוטורס

הרכב הזה לא זמין יותר לרכישה

אבל אין מה לדאוג כי יש לנו המון דגמים אחרים להציע לכם

מתעניין באופל אדם החדשה?

לפרטים נוספים והצעות שלח פרטים ונציגינו יצרו עמך קשר בהקדם האפשרי!